Ελλάδα : League 2

ΤΕΛGiorgos Karaiskakis0 - 2Α.Π.Ο. Λεβαδειακός0-1ΤΕΛIerapetra1 - 1Diagoras Rodos0-1ΤΕΛΠαναχαϊκή Γ.Ε.1 - 1Α.Ο. Τρίκαλα1-0

Αγγλία : Πρέμιερ Λιγκ

ΤΕΛΓουλβερχάμπτον2 - 3West Brom2-1ΤΕΛΛιντς Γιουνάιτεντ0 - 1Μπράιτον0-1ΤΕΛΓουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ1 - 0Μπέρνλι1-0ΤΕΛΦούλαμ ΦΚ0 - 1Τσέλσι ΦΚ0-0ΤΕΛΛέστερ Σίτι2 - 0Σαουθάμπτον1-0

Αγγλία : FA Thropy

ΑΝΑΒΧάλιφαξ Τάουν0 - 0SouthportΤΕΛWeymouth0 - 1Darlington0-1ΤΕΛSutton United3 - 1Dagenham Red0-0ΤΕΛStockport1 - 2Νοτς Κάουντι1-1ΤΕΛHavant and Waterlooville3 - 0AltrinchamΑΝΑΒStamford AFC0 - 0HerefordΤΕΛBath City0 - 1Peterborough Sports0-1ΑΝΑΒWealdstone0 - 0Gloucester CityΤΕΛAFC Hornchurch1 - 1Kings Lynn0-1ΤΕΛOxford City4 - 2Haringey Borough1-2ΑΝΑΒKettering0 - 0LeamingtonΤΕΛMaidstone United2 - 1Dorking2-1ΑΝΑΒBoreham Wood0 - 0Torquay

Αγγλία : Championship

ΤΕΛΜίντλεσμπρο0 - 1Μπέρμιγχαμ0-1ΤΕΛΑΦΚ Μπόρνμουθ0 - 1Luton0-0ΤΕΛBlackburn1 - 1Στόουκ Σίτι0-1ΤΕΛΜπρίστολ Σίτι2 - 0Preston1-0ΤΕΛΚάρντιφ Σίτι1 - 2Νόριτς Σίτι0-2ΤΕΛΝτέρμπι Κάουντι0 - 1Rotherham0-0ΑΝΑΒΚ.Π.Ρ.0 - 0WycombeΤΕΛΓουότφορντ2 - 0Χάντερσφιλντ Τάουν0-0ΑΝΑΒΚόβεντρι Σίτι0 - 0Σέφιλντ ΓουένσντεϊΤΕΛΝότιγχαμ Φόρεστ3 - 1Μίλγουολ1-0ΤΕΛΜπάρνσλεϊ ΦΚ0 - 2Σουόνσι Σίτι0-1

Αγγλία : Λιγκ Ουάν

ΤΕΛΑΦΚ Γουίμπλεντον0 - 3Σάντερλαντ0-1ΤΕΛΆκρινγκτον Στάνλεϊ0 - 1Τζίλιγχαμ ΦΚ0-1ΤΕΛΜπρίστολ Ρόβερς0 - 1Τσάρλτον Αθλέτικ0-0ΤΕΛΦλίτγουντ Τάουν0 - 1Πόρτσμουθ0-1ΤΕΛΧαλ Σίτι1 - 1Μπλάκπουλ0-0ΤΕΛΜπάρτον Άλμπιον0 - 1Ίπσουιτς0-0ΑΝΑΒNorthampton0 - 0Όξφορντ ΓιουνάιτεντΤΕΛSwindon Town1 - 2Ντόνκαστερ Ρόβερς0-2ΑΝΑΒΣριούσμπερι Τάουν0 - 0Lincoln CityΤΕΛΠίτερμπορο Γιουνάιτεντ3 - 0Μίλτον Κέινς Ντoνς2-0ΤΕΛPlymouth1 - 1Κριού Αλεξάντρα1-0ΤΕΛΡότσντεϊλ ΑΦΚ3 - 3Wigan Athletic1-2

Αγγλία : Λιγκ Του

ΤΕΛBarrow1 - 0Σκάνθορπ Γιουνάιτεντ0-0ΤΕΛΜπόλτον1 - 1Cheltenham0-0ΤΕΛΚόλτσεστερ Γιουνάιτεντ1 - 1Κέιμπριτζ Γιουνάιτεντ1-1ΑΝΑΒΜπράντφορντ Σίτι0 - 0Crawley TownΤΕΛForest Green1 - 1Πορτ Βέιλ ΦΚ1-0ΤΕΛGrimsby Town0 - 0Σάουθεντ Γιουνάιτεντ0-0ΑΝΑΒHarrogate Town0 - 0Exeter CityΤΕΛLeyton Orient2 - 0Morecambe0-0ΤΕΛNewport County0 - 0Salford City0-0ΑΝΑΒΜάνσφιλντ Τάουν0 - 0CarlisleΤΕΛStevenage0 - 0Tranmere0-0ΤΕΛΓουόλσολ Φούτμπολ Κλαμπ1 - 1Όλνταμ Αθλέτικ1-0

Αγγλία : Νάσιοναλ Λιγκ

ΤΕΛWrexham3 - 1Dover Athletic1-1ΑΝΑΒMaidenhead Utd0 - 0Yeovil Town

Αγγλία : Ίσθμιαν Λιγκ

Folkestone InvictavsBrightlingsea RegentBowers & PitseavsBishop's StortfordEnfield TownvsCarshalton AthleticKingstonianvsCheshuntLeatherheadvsCorinthian CasualsMargatevsBognor Regis TownPotters Bar TownvsMersthamWingate & FinchleyvsCray WanderersWorthingvsEast Thurrock Utd

Αγγλία : National League South

ΤΕΛHavant and Waterlooville1 - 2Eastbourne Borough0-1ΤΕΛHampton & Richmond2 - 1Ebbsfleet0-0ΑΝΑΒHemel Hempstead Town0 - 0Concord RangersΤΕΛSlough Town3 - 2Braintree Town1-1ΤΕΛBillericay Town2 - 0Dulwich Hamlet1-0ΑΝΑΒWelling Utd0 - 0Tonbridge AngelsΤΕΛDartford1 - 1Hungerford Town0-1

Αγγλία : National League North

ΑΝΑΒAlfreton0 - 0Boston UtdΑΝΑΒBradford Park Avenue0 - 0Chester FCΑΝΑΒAFC Fylde0 - 0Blyth SpartansBrackley TownvsBradford Park AvenueΑΝΑΒCurzon Ashton0 - 0TelfordKidderminstervsSpennymoor TownΤΕΛChorley3 - 2Farsley Celtic1-2ΤΕΛTelford1 - 1Curzon Ashton0-1ΤΕΛGateshead1 - 0Guiseley0-0

Αγγλία : Northern Premier League

Ashton UtdvsBasford UtdGrantham TownvsWitton AlbionWarrington Town AFCvsSouth ShieldsHydevsAtherton CollieriesLancaster CityvsBuxtonMickleover SportsvsBamber BridgeMatlock TownvsFC Utd of ManchesterNantwich TownvsMorpeth TownRadcliffe BoroughvsStafford RangersScarboroughvsGainsborough TrinityWhitby TownvsStalybridge Celtic

Αγγλία : Southern Premier League

Gosport BoroughvsMetropolitan PoliceHartley WintneyvsHendonHayes YeadingvsBeaconsfield SYCOBPoole TownvsSalisbury CitySwindon SupermarinevsChesham UtdTaunton TownvsFarnborough TownTiverton TownvsDorchester TownWeston Super MarevsHarrow BoroughYate TownvsTruro City

Ισπανία : CUP

ΤΕΛΑλμερία5 - 0Alaves3-0ΤΕΛPD Santa Eulalia1 - 1Valladolid1-0ΤΕΛΧιρόνα2 - 0Cadiz0-0ΤΕΛFuenlabrada1 - 1Levante0-1ΤΕΛΚΝ Λεγανές0 - 0Sevilla0-0ΤΕΛΡάγιο Βαγιεκάνο2 - 0Έλτσε1-0

Ισπανία : Segunda B, Group 1

BurgosvsValladolid BCultural LeonesavsSporting Gijon IIΤΕΛCompostela0 - 0Salamanca0-0ΤΕΛMarino de Luanco1 - 0Numancia0-0

Ισπανία : Segunda B, Group 2

SD EjeavsCD TudelanoΤΕΛLeioa1 - 1Sociedad II0-0ΤΕΛAlaves B0 - 1Real Union0-1ΤΕΛAthletic Bilbao II1 - 1Arenas Club de Getxo0-1ΤΕΛPortugalete0 - 1Santander0-1ΤΕΛSD Laredo1 - 3Amorebieta1-1

Ισπανία : Segunda B, Group 3

OrihuelavsCF La NuciaVillarreal BvsPD Santa Eulalia

Ισπανία : Segunda B, Group 4

Las Palmas AthleticvsCadiz BΤΕΛLinense1 - 0Marino de Cudeyo0-0

Ιταλία : Σέριε Α

ΤΕΛΜπολόνια ΦΚ 19091 - 0Verona1-0ΤΕΛΤορίνο ΦΚ0 - 0Spezia0-0ΤΕΛΟΚ Σαμπντόρια2 - 1Ουντινέζε Κάλτσιο0-0

Ιταλία : Serie B

ΤΕΛAC Monza2 - 2Cosenza Calcio 19142-1ΤΕΛCittadella1 - 0Ascoli0-0ΤΕΛPisa1 - 0Brescia1-0ΤΕΛPordenone Calcio SSD2 - 0AC Venezia1-0ΤΕΛReggina0 - 1Lecce0-1

Ιταλία : Lega Pro C1-A

ΤΕΛLucchese1 - 1Renate AC1-1ΤΕΛPistoiese1 - 1Giana0-0ΤΕΛPro Patria0 - 0Alessandria0-0

Ιταλία : Lega Pro C1-B

ΤΕΛArezzo0 - 2Cesena0-2ΤΕΛFano Calcio1 - 1Gubbio0-0ΤΕΛImolese2 - 0Matelica0-0ΤΕΛFermana2 - 1Legnago Salus1-1ΤΕΛMantova0 - 0Triestina0-0

Ιταλία : Lega Pro C1-C

ΤΕΛNeapolis1 - 1Vibonese0-1ΤΕΛAvellino1 - 0Cavese1-0

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα

ΤΕΛDortmund1 - 1Mainz0-0ΤΕΛKoln0 - 0Hertha0-0ΤΕΛHoffenheim0 - 0Bielefeld0-0ΤΕΛWerder Bremen2 - 0Augsburg0-0ΤΕΛWolfsburg2 - 2ΡΜ Λειψία2-1ΤΕΛStuttgart2 - 20-1

Γερμανία : 2. Μπούντεσλιγκα

ΤΕΛAue0 - 3Fortuna Dusseldorf0-1ΤΕΛΦφΛ Μπόχουμ3 - 1Nurnberg1-1ΤΕΛΑννόβερο 962 - 3St Pauli0-2

Γερμανία : 3. Λίγκα

ΑΝΑΒVfB Lubeck0 - 0Hansa RostockSaarbruckenvsFSV ZwickauΤΕΛUnterhaching0 - 21. Μαγδεβούργο0-1ΤΕΛHallescher0 - 4Bayern Munich II0-2Dynamo DresdenvsΣΒ Βέεν ΒίζμπαντενΤΕΛSC Verl1 - 1Καϊζερσλάουτερν0-0

Γερμανία : Regionalliga West

M. Gladbach IIvsSchalke IIΤΕΛLR Ahlen0 - 1Wuppertaler SV0-0ΤΕΛBonner sc0 - 1Sportfreunde Lotte0-0ΤΕΛSV Lippstadt3 - 1VFB Homberg1-0ΤΕΛRW Oberhausen5 - 0Wegberg-Beeck3-0ΤΕΛFortuna Dusseldorf II0 - 2SV Straelen0-2ΤΕΛFortuna Koln3 - 0Bergisch Gladbach 090-0ΤΕΛPreussen Munster2 - 0SV Rodinghausen0-0ΤΕΛSC Wiedenbrück0 - 0RW Essen0-0

Γερμανία : Regionalliga South

ΑΝΑΒFC 08 Homburg0 - 0OffenbachΤΕΛTeutonia Watzenborn Steinberg1 - 0Bayern Alzenau1-0ΤΕΛ4 - 0SG Sonnenhof Grobaspach2-0ΤΕΛFsv Frankfurt2 - 1Mainz II1-1ΤΕΛKSV Hessen Kassel2 - 2TSG Hoffenheim Am.0-1ΤΕΛTSV Schott Mainz1 - 3Steinbach1-2ΤΕΛStuttgart (Amt.)1 - 2SC Freiburg (Am)1-0ΤΕΛTuS Rot Weiss Koblenz1 - 0Bahlinger SC1-0ΤΕΛEintracht Stadtallendorf0 - 3TSG Balingen0-1ΤΕΛAstoria Walldorf1 - 0Aalen1-0ΤΕΛSSV Ulm 18464 - 0FK Pirmasens0-0

Γαλλία : Λιγκ 1

ΤΕΛΟλιμπίκ Μαρσέιγ1 - 2Νιμ Ολιμπίκ0-0ΤΕΛΑνζέ ΣΚΟ0 - 1Παρί Σεν Ζερμέν0-0

Γαλλία : Λιγκ 2

ΤΕΛΤουλούζ ΦΚ2 - 0Grenoble0-0ΤΕΛΕΣ Τρουά ΑΚ2 - 1Sochaux1-0ΤΕΛΑζαξιό1 - 0ΣΜ Καέν1-0ΤΕΛRodez Aveyron1 - 0Pau0-0ΑΝΑΒChambly0 - 0Σαμουά ΝιορταίΤΕΛΑμιάν ΣΚ0 - 0Λε Αβρ ΑΚ0-0ΤΕΛΑν Αβάν ντε Γκανγκάμπ0 - 0ΑΣ Νανσί-Λωρραίνη0-0ΑΝΑΒΒαλανσιέν ΦΚ0 - 0Παρί ΦΚΤΕΛClermont5 - 0ΟΣΛ Ντανκέρκ2-0ΤΕΛΑΖ Οσέρ4 - 1Chateauroux1-1

Ολλανδία : Eredivisie

ΤΕΛEmmen1 - 4Vitesse0-2ΤΕΛΣπάρτα Ρότερνταμ3 - 5Psv Eindhoven1-1ΤΕΛUtrecht2 - 0Heracles1-0ΤΕΛZwolle0 - 2Fort. Sittard0-0ΤΕΛAlkmaar2 - 1Den Haag0-0

Ολλανδία : League 2

ΤΕΛOss1 - 4Τέλσταρ0-2

Σκωτία : Premier League

ΤΕΛCeltic0 - 0Livingston0-0ΤΕΛHamilton0 - 0Dundee Utd0-0ΤΕΛHibernian2 - 0Kilmarnock0-0ΤΕΛSt Johnstone1 - 0St Mirren0-0ΤΕΛRoss County4 - 1Aberdeen2-1

Σκωτία : Championship

ΑΝΑΒDundee0 - 0Ayr UtdΤΕΛAlloa1 - 3Hearts0-2ΑΝΑΒRaith Rovers0 - 0Inverness CtΤΕΛQueen Of South2 - 2Arbroath0-0

Σκωτία : League 1

FalkirkvsMontroseClydevsEast FifeDumbartonvsForfarPartick ThistlevsCove RangersPeterheadvsAirdrie Utd

Σκωτία : League 2

AnnanvsCowdenbeathElginvsEdinburgh CityQueen's ParkvsStranraerStenhousemuirvsAlbion RoversStirling AlbionvsBrechin

Πορτογαλία : Primeira Liga

ΤΕΛPacos Ferreira2 - 0Braga0-0ΑΝΑΒGuimaraes0 - 0SC FarenseΤΕΛDesportivo de Tondela3 - 1Boavista1-0

Πορτογαλία : League 2

ΤΕΛLeixoes1 - 0Chaves1-0ΑΝΑΒCova da Piedade0 - 0VilafranquenseΤΕΛBenfica II2 - 2Academica1-0ΤΕΛVizela3 - 1Penafiel1-1

Τουρκία : Super League

ΤΕΛKonyaspor2 - 3Γκεζτεπέ0-2ΤΕΛ1 - 1Sivasspor1-1ΤΕΛGaziantep Bld.Spor2 - 1Kayserispor1-0ΤΕΛAntalyaspor1 - 1Trabzonspor1-0

Βραζιλία : Brasileirao Serie A

ΤΕΛΦλουμινένσε1 - 0Recife0-0ΤΕΛVasco Da Gama0 - 1Κοριτίμπα ΦΚ0-1

Βραζιλία : Campeonato Carioca

ΤΕΛAmerica-RJ1 - 1Sampaio Correa (RJ)1-1ΤΕΛNova Iguacu1 - 0Friburguense (RJ)1-0ΤΕΛAmericano (RJ)3 - 2Cabofriense(RJ)2-2

Βραζιλία : Brasileirao Serie B

ΤΕΛCSA Alagoas AL1 - 1Avai1-0ΤΕΛJuventude (RS)1 - 0Cruzeiro1-0ΤΕΛOeste0 - 1Confianca (SE)0-1

Αργεντινή : League 1

ΤΕΛRosario Central1 - 3Βέλες Σάρσφιλντ1-1

Αργεντινή : League 2

ΤΕΛEstudiantes Rio Cuarto1 - 1Σαρμιέντο1-1

Κύπρος : League 1

ΤΕΛOmonia Nicosia2 - 0E. Achnas1-0ΤΕΛAnorthosis Famagusta2 - 0Nea Salamina1-0

Κύπρος : League 2

Ahironas LiopetriouvsPAEEKAlki OroklinivsDigenis Akritas MorphouXylotympouvsF.C. Akritas ChlorakasAris LimassolvsOnisillos SotiraOmonoia AradippouvsAEZ ZakakiouOthellos AthienouvsAgia NapaE.N. Thoi LakatamiasvsASIL LysiDigenis YpsonasvsAnagenisis Dherina

Βέλγιο : Jupiler

ΤΕΛKV Oostende2 - 1Kortrijk1-0ΤΕΛWaasland-Beveren1 - 5Ζούλτε Βάρεγκεμ0-2ΤΕΛPeruwelz2 - 0Genk1-0ΤΕΛCharleroi0 - 1Mechelen0-0

Ρουμανία : League 1

ΤΕΛDinamo Bucuresti0 - 1Chindia Targoviste0-0

Β. Ιρλανδία : League 1

Ballymena UtdvsCrusadersPortadownvsDungannon SwiftsCarrick RangersvsGlenavon LurganWarrenpoint TownvsΓκλεντόρανΚλίφτονβιλ ΦΚvsLarne

Ουαλία : Premier Leagues

Flint Town UtdvsThe New SaintsPen-y-Bont FCvsConnah's QN

CAF : African Nations Championship

ΤΕΛCameroon1 - 0Zimbabwe0-0ΤΕΛMali1 - 0Burkina Faso0-0

Τσεχία : League 1

ΤΕΛOpava0 - 0Zlin0-0ΤΕΛBoleslav1 - 1Brno0-1ΤΕΛLiberec1 - 1Bohemians 19051-0ΤΕΛΣλοβάτσκο2 - 0MFK Karviná0-0ΤΕΛSlavia Prague3 - 1ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς2-1

Μάλτα : League 1

ΤΕΛGzira Utd4 - 1Floriana F.C.2-0ΤΕΛHibernians1 - 0Sliema Wanderers0-0ΤΕΛΜπαλζάν0 - 1Tarxien Rainbows F.C.0-1Gudja UtdvsMosta

Μάλτα : League 2

ΤΕΛQrendi1 - 3San Gwann0-2ΤΕΛFgura Utd4 - 3St. Andrews1-1

Αλβανία : League 1

ΤΕΛApolonia Fier1 - 0KF Laci1-0ΤΕΛTirana2 - 1Kastrioti Kruje1-1ΤΕΛSkënderbeu Korçë1 - 2Partizani Tirana0-2

Κολομβία : Primera A

ΤΕΛLos Millionarios1 - 0Envigado1-0ΑΝΑΒPatriotas0 - 0America de CaliΤΕΛAtletico Junior Barranquilla1 - 0Dep.Independiente Medellin1-0

Κολομβία : Primera B

ΤΕΛOrsomarso2 - 2Barranquilla1-1ΑΝΑΒReal Santander0 - 0Atletico HuilaΑΝΑΒBogota0 - 0Dep. RionegroFortaleza F.CvsExpreso Rojo

Ουρουγουάη : First Division

ΤΕΛDanubio0 - 3Cerro Largo0-1ΤΕΛCerro Montevideo1 - 1CA Penarol0-1

Μεξικό : League 1

ΤΕΛGuadalajara1 - 1Toluca1-1ΤΕΛCruz Azul0 - 1Puebla0-1ΤΕΛMonterrey1 - 0Club America1-0

Ελ Σαλβαδόρ : League 1

ΤΕΛAguila1 - 0Luis Angel Firpo1-0

CONMEBOL : Copa Sudamericana

ΤΕΛΝτεφένσα ι Χουστίσια4 - 2Coquimbo Unido4-1

Αυστραλία : League 1

ΤΕΛSydney1 - 1Western Sydney Wanderers0-0ΤΕΛMelbourne Heart2 - 1Western United FC1-1ΤΕΛNewcastle Jets1 - 2Macarthur FC1-2

Αλγερία : League 1

ΤΕΛMC Magra0 - 0Paradou AC0-0ΤΕΛWA Tlemcen0 - 2JS Kabylie0-0ΤΕΛES Setif0 - 1Μουλουντιά Κλαμπ ντ'Αλζέ0-0ΤΕΛCR Belouizdad1 - 1MC Oran1-1ΤΕΛUSM Alger3 - 1RC Relizane1-0

Νότιος Αφρική : League 1

ΤΕΛLamontville Golden Arrows1 - 0Milano Utd1-0ΤΕΛSupersport Utd0 - 0Mamelodi Sundowns0-0ΤΕΛBloemfontein Celtic1 - 1Vasco da Gama(RSA)0-1ΤΕΛTS Galaxy0 - 1Chippa Utd0-1ΤΕΛMpumalanga Black Aces1 - 2Kaizer Chiefs0-2ΤΕΛBaroka0 - 1Moroka Swallows0-0

Τυνησία : League 1

US Ben GuerdanevsOlympique de BejaEtoile MetlaouivsRejicheES du SahelvsStade TunisienAS SlimanevsClub Sportif SfaxienU.S.MonastirvsUS TataouineEsperance Sportive de TunisvsClub AfricainBizertinvsJ.S. KairouanaiseΑΝΑΒAS Slimane0 - 0Club AfricainΑΝΑΒUS Ben Guerdane0 - 0J.S. Kairouanaise

Κόσμος : Club Friendlies

ΤΕΛSutherland Sharks0 - 0St George Saints0-0ΤΕΛNavbahor Namangan2 - 0FK Andijon1-0ΤΕΛBlacktown Spartans2 - 2Rydalmere Lions2-2ΤΕΛSydney Universiteti0 - 5Marconi Stallions0-1ΤΕΛKuruvchi Bunyodkor3 - 2Oktepa2-2ΤΕΛNeftchi Fargona0 - 1Kuruvchi Kokand Qoqon0-0ΤΕΛVinh Long1 - 0An Giang0-0ΤΕΛOlsztyn OKS 19456 - 2Huragan Morag1-0ΑΝΑΒUjpesti TE0 - 0Szegedi AKΤΕΛCSM Ramnicu Sarat1 - 3Gloria Buzau1-1ΤΕΛSamford Rangers1 - 1Surfers Paradise0-1ΤΕΛEtar Veliko Tarnovo3 - 0Spartak Pleven1-0ΤΕΛFC Mynai0 - 1Varda SE0-1Jihlava0 - 0Sokol ZivaniceΤΕΛFK Slavoj Vysehrad2 - 3Chrudim2-0ΤΕΛGyirmot SE0 - 0Zalaegerszeg TE0-0Belchatow0 - 0Znicz PruszkowΤΕΛMedjimurje2 - 1Istra 19611-0ΤΕΛSkra Czestochowa5 - 0Wolczanka WP2-0ΤΕΛSport Podbrezova4 - 1Sokol Dolna Zdana2-0ΤΕΛMFK Ruzomberok2 - 2MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas1-0ΤΕΛBanik Ostrava B2 - 0Fotbal Třinec1-0ΤΕΛFC Artmedia Petrzalka2 - 1KFC Komarno2-0ΤΕΛBijelo Brdo1 - 3NK Osijek B1-1Slavoj TrebisovvsFK Kosice1-1ΤΕΛGKS Katowice1 - 1MKS Kluczbork0-1ΤΕΛNK Osijek2 - 2Videoton1-0Gornik PolkowicevsLechia Zielona Gora1-0ΤΕΛSalzburg6 - 0SK Vorwarts Steyr1-0Zemplin MichalovcevsPartizan Bardejov1-1SC GleisdorfvsLafnitzΤΕΛB93 Copenhagen1 - 1FC Roskilde1-1ΤΕΛSenica2 - 1Lisen1-0ΤΕΛNordsjaelland4 - 2ΦΚ Χέλσινγκορ1-0ΤΕΛOdra Opole3 - 2Polonia Bytom0-2ΤΕΛWidzew Lodz1 - 2Elana Torun0-2ΤΕΛLyngby5 - 2HIK4-1ΤΕΛHb Koge2 - 0Holbaek2-0ΤΕΛBronshoj0 - 0AB Tarnby0-0ΤΕΛBKS Chemik Bydgoszcz2 - 2Sokol Kleczew1-2ΤΕΛSleza Wroclaw4 - 4Miedz Legnica3-1ΤΕΛChemik Police1 - 6Flota Swinoujscie0-3ΤΕΛRenova4 - 0FK Drita2-0ΤΕΛViten Orsha Futsal3 - 5AFC Kairat Futsal0-3ΤΕΛInter Movistar Futsal6 - 2Hovocubo Futsal3-1ΤΕΛZnicz Pruszkow2 - 0KS Blonianka Blonie1-0ΤΕΛFC Schaffhausen1 - 5FC St.Gallen U-210-3ΤΕΛNaestved2 - 1B 73 Slagelse0-0ΤΕΛYoung Boys5 - 1Stade Ouchy3-0ΤΕΛSKF Sered2 - 2Dukla Banska Bystrica0-1ΤΕΛNK Lokomotiva Zagreb1 - 1HNK Sibenik1-0ΤΕΛBeroe3 - 0Yantra Gabrovo0-0ΤΕΛWisla Krakow2 - 2Zilina1-1ΤΕΛWisla Plock2 - 0Wigry SuwalkiΤΕΛRanders5 - 3Esbjerg1-1ΤΕΛBrondby1 - 2Kolding IFΤΕΛResovia3 - 0Hutnik Nowa Huta0-0ΤΕΛGorica2 - 1Tabor Sezana1-1ΤΕΛFremad Amager3 - 0Avarta0-0ΤΕΛRapid Bucuresti4 - 1Odorheiu Secuiesc1-0ΤΕΛSoroksar0 - 4Pecs0-1ΑΝΑΒSeptemvri Simitli0 - 0CSKA 1948 SofiaΤΕΛFC Sozopol1 - 4Cherno More Varna1-2ΤΕΛVasas Budapest1 - 2DAC Dunajska Streda1-0ΤΕΛFK Metalac Gornji Milanovac4 - 0Zemun1-0ΤΕΛSlask Wroclaw4 - 1Novi Pazar3-1ΤΕΛNK Varteks4 - 0Hrvatski Dragovoljac1-0ΤΕΛMFC Prodexim Kherson Futsal5 - 1Shkupi Futsal2-0ΤΕΛLKS Nieciecza0 - 2Cracovia Krakow0-0ΤΕΛAcademy Pandev2 - 1Borec Veles1-0ΤΕΛSjk1 - 2HakaΤΕΛOulu2 - 0RovaniemiΑΝΑΒAustria Vienna0 - 0Sv HornFC Wil 19000 - 0ZurichΤΕΛRied3 - 1Superfund Pasching3-1ΤΕΛSt Polten0 - 1Blau-Weiss Linz0-1ΤΕΛGornik Leczna1 - 2Stal Rzeszow1-0ΤΕΛFC Nitra2 - 1FK Puchov1-1ΤΕΛSlask Wroclaw B3 - 2BTP Stal Brzeg1-0ΤΕΛFehervar II5 - 0Ujpesti TE3-0ΤΕΛBytovia Bytow2 - 0Nielba Wagrowiec0-0ΤΕΛSlaven Belupo2 - 4Radnik Sesvete2-2ΑΝΑΒSalzburg0 - 0SKU AmstettenΤΕΛHajduk1 - 1NK Croatia Zmijavci0-1ΤΕΛNK Publikum Celje1 - 1NK Nafta0-1ΤΕΛAnderlecht(U21)0 - 1St. Gilloise0-1ΤΕΛAEK Athens Futsal2 - 5MFC Aktobe Futsal1-1ΤΕΛHartberg1 - 3SG Austria Klagenfurt0-1ΤΕΛIllychivets Mariupil2 - 2Rakow Czestochowa1-1ΑΝΑΒBasel0 - 0ChiassoΤΕΛDiosgyor3 - 2Mezokovesd-Zsory0-2ΤΕΛLahti3 - 1EIFΤΕΛΓκρασχόπερς Ζυρίχης3 - 2Austria Lustenau1-0ΤΕΛSt Gallen2 - 0Altach1-0ΤΕΛLask Linz5 - 0Lafnitz3-0ΤΕΛYoung Boys3 - 2Άαραου3-0ΤΕΛSporting Lisbon Futsal12 - 1JB Gentofte Futsal4-0ΤΕΛBTS Rekord Bielsko-Biala Futsal3 - 6CS United Galati Futsal2-2ΤΕΛHohenstein Ernstthal Futsal0 - 2FK Vytis Futsal0-0ΤΕΛFehervar II3 - 0Szombathelyi Haladas1-0ΤΕΛMTK0 - 1Kispest Honved0-1ΤΕΛLucenec Futsal1 - 7MFk Kprf Futsal0-6ΤΕΛSt Andrews Futsal2 - 3KMN Dobovec Futsal2-1ΤΕΛMinerva Futsal1 - 5SL Benfica Futsal0-2ΤΕΛOmonia Futsal0 - 2MVFC Berettyoujfalu Futsal0-1ΤΕΛFK EP Chrudim Futsal4 - 0FC Differdange 03 Futsal3-0ΤΕΛMNK Olmissum Futsal4 - 1Charleroi Futsal0-0ΤΕΛFC Salines Futsal2 - 5TTG-Ugra Yugorsk Futsal1-1ΤΕΛACCS Futsal1 - 1Pesarofano Futsal0-1ΤΕΛIndependiente Chivilcoy2 - 0Unidos De Olmos0-0ΤΕΛVilla San Antonio3 - 4Gimnasia yTiro1-1ΤΕΛAtletico Cuyaya1 - 3AH Zapla1-3ΤΕΛLos Capaces0 - 1CA Defensores Glew0-0ΤΕΛBella Vista(ARG)0 - 3Ciudad De Bolivar0-2ΤΕΛVilla de la Quebrad2 - 1Alianza Futbolistica0-0ΤΕΛFloresta/CE1 - 1Gremio Novorizontin1-1
Ελλάδα ΕΛΛΆΔΑ League 2
Giorgos Karaiskakis0 - 2ΤελικόΑ.Π.Ο. Λεβαδειακός