ΟΥΕΦΑ : Champions League

ΤΕΛDynamo Kiev3 - 0Gent2-0ΤΕΛFerencvarosi TC0 - 00-0ΤΕΛOmonia Nicosia0 - 0Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.0-0

Αγγλία : Λιγκ Καπ Αγγλίας

ΤΕΛΤότεναμ Χότσπερ1 - 1Τσέλσι ΦΚ0-1

Αγγλία : Φούτμπολ Λιγκ Τρόφι

ΤΕΛTranmere3 - 2Liverpool U210-0ΤΕΛΚριού Αλεξάντρα1 - 0Newcastle U210-0ΤΕΛΣκάνθορπ Γιουνάιτεντ0 - 4Manchester City U210-1ΤΕΛΚόλτσεστερ Γιουνάιτεντ0 - 1West Ham Utd(U21)0-0ΤΕΛΓουόλσολ Φούτμπολ Κλαμπ1 - 1Chelsea U210-0ΤΕΛSalford City2 - 0Morecambe1-0ΤΕΛΡότσντεϊλ ΑΦΚ0 - 0Manchester Utd U210-0

Αγγλία : Ίσθμιαν Λιγκ

ΤΕΛEast Thurrock Utd1 - 2Carshalton Athletic0-1ΤΕΛBowers & Pitsea2 - 1Brightlingsea Regent1-0ΤΕΛBishop's Stortford4 - 1Enfield Town2-1ΤΕΛFolkestone Invicta1 - 3Cray Wanderers1-1ΤΕΛHorsham0 - 1Bognor Regis Town0-0ΤΕΛMargate1 - 1AFC Hornchurch0-0ΤΕΛMerstham3 - 0Corinthian Casuals1-0ΤΕΛPotters Bar Town3 - 0Cheshunt2-0

Αγγλία : Northern Premier League

ΤΕΛAshton Utd3 - 3South Shields2-0ΤΕΛGrantham Town1 - 1Stafford Rangers0-0ΤΕΛHyde2 - 2FC Utd of Manchester2-1ΤΕΛMatlock Town2 - 2Basford Utd1-1ΤΕΛLancaster City2 - 2Morpeth Town2-0ΤΕΛNantwich Town2 - 1Buxton0-1ΤΕΛMickleover Sports2 - 1Witton Albion1-0ΤΕΛWarrington Town AFC2 - 0Atherton Collieries0-0ΤΕΛWhitby Town5 - 1Gainsborough Trinity2-1ΤΕΛScarborough0 - 3Stalybridge Celtic0-3

Αγγλία : Southern Premier League

ΤΕΛChesham Utd0 - 0Hartley Wintney0-0ΤΕΛWalton Casuals1 - 3Hendon0-2ΤΕΛHayes Yeading3 - 1Swindon Supermarine1-0ΤΕΛDorchester Town0 - 0Wimborne Town0-0ΤΕΛMetropolitan Police5 - 2Harrow Borough3-0ΤΕΛTruro City1 - 1Taunton Town1-1

Ιταλία : CUP

ΤΕΛAC Monza3 - 0Triestina1-0

Γερμανία : Regionalliga South

ΤΕΛ1 - 1KSV Hessen Kassel0-0ΤΕΛFC 08 Homburg2 - 3FK Pirmasens1-0ΤΕΛFsv Frankfurt3 - 0TSV Schott Mainz0-0ΤΕΛTSG Hoffenheim Am.2 - 2TSG Balingen0-1ΤΕΛOffenbach1 - 1Steinbach1-0ΤΕΛAstoria Walldorf0 - 1Stuttgart (Amt.)0-1

Ολλανδία : League 2

ΤΕΛFc Eindhoven3 - 3Ρόντα2-3

Πορτογαλία : League 2

ΤΕΛAcademica0 - 1Feirense0-1

Ρωσία : Youth League

ΤΕΛFC Terek Groznyi Youth1 - 2PFC Sochi Youth0-1ΤΕΛChertanovo Moscow Youth1 - 1FK Rostov Youth0-0ΤΕΛDinamo Moscow Youth1 - 1Arsenal Tula Youth0-1ΤΕΛFK Krasnodar Youth1 - 1Spartak Moscow Reserve1-1ΤΕΛRubin Kazan Youth1 - 2Zenit St.Petersburg Youth0-0ΤΕΛUfa Youth1 - 3Lokomotiv Moscow Youth1-1ΤΕΛFC Tambov Youth2 - 2Rotor Volgograd Youth1-1ΤΕΛUOR-5 Moskovskaya Oblast Youth1 - 2CSKA Moscow Youth0-0ΤΕΛFK Ural Youth2 - 1Strogino Moscow Youth0-1

Αυστρία : League 2

ΤΕΛBlau-Weiss Linz2 - 0SKU Amstetten0-0ΤΕΛAustria Vienna II1 - 2Sv Horn1-0ΤΕΛSuperfund Pasching1 - 10-1ΤΕΛLafnitz0 - 1Grazer AK0-0ΤΕΛWacker Innsbruck0 - 0Austria Lustenau0-0

Ιρλανδία : Premier Division

ΤΕΛSligo Rovers1 - 0Derry City0-0

Δανία : 1st Division

ΤΕΛHobro I.K.2 - 1Skive IK2-0ΤΕΛFremad Amager2 - 3Esbjerg1-2

Νορβηγία : League 2

ΤΕΛUllensaker Kisa0 - 7Tromso0-4

Ισλανδία : League 1

ΤΕΛThor Akureyri1 - 1UMF Afturelding0-0ΤΕΛKeflavik3 - 1Vestmannaeyjar1-1ΤΕΛGrindavik3 - 0Vikingur Olafsvik3-0ΤΕΛVestri1 - 2Fram0-0ΤΕΛLeiknir F0 - 7Leiknir Reykjavik0-5ΤΕΛThrottur Reykjavik0 - 1Magni0-1

Σουηδία : CUP

ΤΕΛVasalunds IF0 - 5Brage0-1

Ουαλία : Premier Leagues

ΤΕΛNewtown AFC4 - 1Newi Cefn Druids1-1

Κροατία : CUP

ΤΕΛRudar Mursko Sredisce0 - 9Slaven Belupo0-2

Πολωνία : League 2

ΤΕΛWidzew Lodz1 - 1Zaglebie Sosnowiec0-0ΤΕΛArka Gdynia0 - 2GKS Tychy0-1

Σλοβακία : CUP

ΤΕΛMFK Vranov nad Topou1 - 3Zemplin Michalovce1-2ΤΕΛTJD Pribelce2 - 1FC Nitra2-0ΤΕΛ1. Tatran Presov1 - 4MFK Ruzomberok1-2

Ουρουγουάη : Second Division

ΤΕΛVilla Espanola1 - 2CS Cerrito0-2ΤΕΛAlbion FC (URU)4 - 0IA Sud America0-0ΤΕΛCA Atenas2 - 0Racing Club Montevideo1-0

CONMEBOL : Libertadores

ΤΕΛCA Penarol3 - 0Colo Colo1-0ΤΕΛΓκρέμιο ΦΜΠΑ2 - 0Univ. Catolica0-0ΤΕΛΑτλέτικο Παραναένσε0 - 0Jorge Wilstermann0-0ΤΕΛ4 - 0EM Deportivo Binacional2-0ΤΕΛAmerica de Cali0 - 0ΣΚ Ιντερνασιονάλ0-0ΤΕΛBoca Juniors0 - 0Libertad Asuncion0-0

Κόσμος : Club Friendlies

ΤΕΛΦλίτγουντ Τάουν4 - 1Χάλιφαξ Τάουν3-0ΤΕΛAlgeciras0 - 1Sevilla II0-1ΤΕΛForfar2 - 3Brechin1-1ΤΕΛAirdrie Utd1 - 1Albion Rovers1-1
ΟΥΕΦΑ ΟΥΕΦΑ Champions League
Dynamo Kiev3 - 0ΤελικόGent