Scores Betting

Ελλάδα : Super League

Π.Α.Σ. ΓιάννιναvsOfiΠαναιτωλικός Γ.Φ.Σ.vsΠ.Α.Ο.Κ.Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.vsAsteras TripolisArisvsVolos NFCΠαναθηναϊκόςvsKifisia

Ελλάδα : League 2

AEL LarisavsΑ.Π.Ο. ΛεβαδειακόςAEK Athens IIvsIraklis SalonikiKambaniakosvsAiolikosEgaleo AO AthensvsKissamikoDiagoras RodosvsΠαναχαϊκή Γ.Ε.GiouchtasvsIlioupoliTylikratis LefkadavsKallitheaApollon KalamariavsMakedonikos

Αγγλία : Πρέμιερ Λιγκ

ΓουλβερχάμπτονvsΣέφιλντ Γιουνάιτεντ

Αγγλία : Λιγκ Καπ Αγγλίας

Τσέλσι ΦΚvsΛίβερπουλ

Ισπανία : Πριμέρα Ντιβισιόν

CadizvsCeltaReal BetisvsΑθλέτικ ΜπιλμπάοLas PalmasvsOsasunaΡεάλ ΜαδρίτηςvsSevilla

Ισπανία : Σεγούντα Ντιβισιόν

EldensevsRacing de FerrolΑΝ ΑλκορκόνvsTenerifeBurgosvsSporting GijonCartagenavsΈλτσεAmorebietavsΑλμπαθέτε

Ισπανία : Segunda B, Group 1

Dep. La Coruna BvsOurenseCD CayonvsSantander IIRacing VillalbesvsCompostelaPontevedravsZamoraTorrelavegavsCD Covadonga

Ισπανία : Segunda B, Group 2

Zaragoza IIvsAthletic Bilbao IIAlaves BvsBarbastroCalahorravsNaxaraCD TudelanovsUteboBarakaldovsReal Sociedad C

Ισπανία : Segunda B, Group 3

AndratxvsTerrassaCE EuropavsValencia MestallaTorrent CFvsAtletico SaguntinoEspanyol IIvsPD Santa EulaliaCerdanyola del VallesvsHerculesLleida EsportiuvsLlagosteraSant AndreuvsUD Alzira

Ισπανία : Segunda B, Group 4

Mar MenorvsCD EsteponaCD El PalovsLa UnionFC Cartagena BvsMarbellaUCAM MurciavsBetis IIVelezvsYeclano DeportivoLinensevsCadiz BOrihuelavsAtletico AntonianoSan RoquevsManchego Ciudad

Ιταλία : Σέριε Α

ΓιουβέντουςvsΦροζινόνε ΚάλτσιοΚάλιαρι ΚάλτσιοvsΣΣΚ ΝάπολιLeccevsΙντερνατσιονάλε ΜιλάνοΑΚ ΜίλανvsΑταλάντα ΜΚ

Ιταλία : Serie B

ModenavsSpezia

Ιταλία : Lega Pro C1-A

Pro PatriavsRenate ACVicenzavsTriestinaNovaravsMantovaFiorenzuolavsUSD Virtus Verona

Ιταλία : Lega Pro C1-B

Virtus EntellavsFermanaOlbiavsGubbioCesenavsPinetoPerugiavsJuventus(U23)CarraresevsSestri Levante

Ιταλία : Lega Pro C1-C

MessinavsPicernoNuova MonterosivsAvellinoUS Casertana 1908vsFB Brindisi 1912AS Calcio PotenzavsGiuglianoLatinavsAudace Cerignola

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα

Eintracht FrankfurtvsWolfsburgDortmundvsHoffenheimAugsburgvsΣΚ Φράιμπουργκ

Γερμανία : 2. Μπούντεσλιγκα

Fortuna DusseldorfvsHansa RostockGreuther FurthvsNurnbergHamburgvs

Γερμανία : 3. Λίγκα

HalleschervsVfB LubeckSaarbruckenvsBielefeldSC Freiburg (Am)vsSV Waldhof Mannheim

Γερμανία : League 5 OberLiga

HEBC HamburgvsTSV SaselTUS Makkabi BerlinvsRSV Eintracht 1949Einheit WernigerodevsSG Union SandersdorfTSG NeustrelitzvsRostocker FCTasmania GropiusstadtvsLichtenberg 47ASC DortmundvsWattenscheidVfB Lubeck AmvsHeider SVGermania EgestorfvsMTV Eintracht CelleSportverein RugenbergenvsPalomaSV Halstenbek RellingenvsUnion TorneschETSV HamburgvsHarksheideTSV MariendorfvsFrohnauerSF BaumbergvsHamborn 07Schwarz-Weiss EssenvsSportverein SonsbeckRatingen SVvsVfB HildenBonner scvsFC Germania TeverenBergisch Gladbach 09vsSiegburger SV 04SV Westfalia RhynernvsTuS EnnepetalVFB HombergvsTVD VelbertStav AgrosoyuzvsBerlin HilalsporFC BuderichvsFC KleveInter Turkspor KievsSV Preussen 09 ReinfeldMulheimer FC 97vsUnion Nettetal 1996

Γερμανία : Regionalliga West

RW OberhausenvsFortuna Dusseldorf II

Γερμανία : Regionalliga North

Eintracht NorderstedtvsBremer SVHavelsevsEimsbutteler TVSC Spelle Venhausvs

Γερμανία : Regionalliga North-East

ChemnitzervsChemie LeipzigBerliner Viktoria 1889vsZFC Meuselwitz

Γαλλία : Λιγκ 1

LensvsΑΣ ΜονακόΟΖΚ ΝιςvsClermontΛε Αβρ ΑΚvsΣταντ ντε ΡενςΤουλούζ ΦΚvsΛιλ ΟΣΚΠαρί Σεν ΖερμένvsΣταντ Ρενναί ΦΚΟλιμπίκ ΜαρσέιγvsΜονπελιέ ΕΣΚ

Ολλανδία : Eredivisie

ExcelsiorvsVitesseAlmere CityvsFeyenoordΤβέντεvsΓκο Αχέντ ΙγκλςAlkmaarvsVolendamvsHeerenveen

Σκωτία : Premier League

MotherwellvsCeltic

Πορτογαλία : Primeira Liga

VizelavsΓΝ Εστορίλ ΠράιαBenficavsPortimonenseGil VicentevsPortoRio AvevsSporting Lisbon

Πορτογαλία : League 2

CD MafravsMaritimoOs BelenensesvsSCU Torreense

Πορτογαλία : League 3 Play Off

Atl. Clube PurtugalvsΒαρζίμ ΣΚCanelas 2010vsAnadiaVianensevsSanjoanenseOliveira do HospitalvsCaldasSporting CP BvsPero PinheiroUniao 1vsAmora

Τουρκία : Super League

SivassporvsPendiksporFatih KaragümrükvsAlanyasporTrabzonsporvsAdana DemirsporİstanbulsporvsBeşiktaş

Τουρκία : Second League

BolusporvsErzurum Bsb.SporKeciorengucuvsKocaelisporManisa BB SporvsGençlerbirliğiEyüpsporvsSakaryaspor

Τουρκία : 2. Lig Red Group

76 Igdir Belediye sporvsSomasporErzincan RefahiyesporvsDuzcesporEtimesgut Belediye SporvsY.AksaraysporFethiyesporvsSarıyerİnegölsporvsDenizlisporKastamonusporvsMenemen Bld.SporKaraman Bld.SporvsBelediye DerincesporIsparta DavrazsporvsUsak Bld.Spor

Τουρκία : 2. Lig Beyaz Group

AdıyamansporvsHalide Edip AdivarsporDuzyurtsporvsCelsporAfjet AfyonsporvsDiyarbakirsporEroksporvsBld. VansporKirklarelisporvsOsmanlısporKirsehir BelediyesporvsNazilli Bld.SporSerik BelediyesporvsAltınorduZonguldakvsBursa Nilüferspor

Τουρκία : Third League Group 1

Turk Metal KirikkalevsTalasgucu BelediyesporEdirnespor GenclikvsInegol Kafkas GenclikAliaga FUTBOL ASvsYeni OrdusporAyvalıkgücü Bld.SporvsArtvin HopasporGümüşhanesporvsKucukcekmeceMardin BBvsArguvan

Τουρκία : Third League Group 2

Batman PetrolsporvsAnadolu UniversitesiErgene VelimesevsKarşıyakaSilifke BelediyesporvsElazığsporPazarsporvsEfeler 09TurgutlusporvsKelkit Belediye HurriyetYeni AmasyasporvsBulvarsporEynesilvsYeni Altindag BS

Τουρκία : Third League Group 3

TepeciksporvsFatsa BelediyesporAgri 1970 SporvsBayburt Oz.Id.GenclikErbaaspor SvsSivas 4 Eylul Bld.Darica G.BirligivsOsmaniyesporKusadasisporvsKaraman Belediyesi SporKutahyasporvsSilivrispor

Βραζιλία : Campeonato Paulista

ΣάντοςvsSao BernardoGuaranivsΣάο ΠάολοBotafogo SPvsPortuguesaCorinthiansvsPonte Preta

Βραζιλία : Campeonato Carioca

FlamengovsΦλουμινένσεBanguvsMadureiraBoavista (RJ)vsSampaio Correa (RJ)

Βραζιλία : Catarinense 1

Inter de Lages SCvsBarra SCHercilio Luz SCvsConcordia SC

Βραζιλία : Potiguar

America Natal RNvsBaraunas RN

Βραζιλία : Capixaba

Nova Venecia ESvsRio Branco ESReal NoroestevsDesportiva Capixaba (ES)

Βραζιλία : Piauiense 1

Fluminense/PIvsAltos/PICori SabbavsRiver (PI)

Βραζιλία : Tocantinense

Capital TOvsGremio Sao-Carlense YouthBatalhao TOvsCRE Tocantins (GO)

Βραζιλία : Gaucho 1

ΣΚ ΙντερνασιονάλvsΓκρέμιο ΦΜΠΑ

Αργεντινή : League 1

River PlatevsBoca JuniorsGimnasia LPvsEstudiantesΝιούελς Ολντ ΜπόιςvsRosario CentralInstitutovsΓοδόι ΚρουςLanusvsCA Banfield

Αργεντινή : League 2

Club Atletico GuemesvsAgropecuario de Carlos CasaresGimnasia JujuyvsGuillermo BrownSan TelmovsNueva ChicagoRacing de CordobavsTristan SuarezChaco For EvervsDep. MoronAlvarado Mar del PlatavsAll BoysRafaelavsGimnasia MendozaΚΑ ΚολόνvsPatronato ParanaQuilmesvsChacarita Juniors

Αυστρία : Bundesliga

SG Austria KlagenfurtvsBlau-Weiss LinzWSG WattensvsSturm GrazRapid ViennavsAustria Vienna

Αυστρία : League 2

Admira WmvsRied

Κύπρος : League 1

Anorthosis FamagustavsApoelAris LimassolvsOmonia NicosiaAEP PaphosvsAthletiki Enosi Kition

Κύπρος : League 2

Omonoia AradippouvsOmonia 29is Maiou

ΗΠΑ : MLS

FC CincinnativsTorontoNashvillevsNew YorkLos AngelesvsInter Miami CF

Βέλγιο : Jupiler

Club BruggevsAnderlechtGentvsRoyal AntwerpSt. GilloisevsStandard LiegeAS EupenvsCercle Brugge

Βέλγιο : League 2

K.F.C.O.WilrijkvsSeresienGenk IIvsKVSK LommelFrancs BorainsvsΖούλτε Βάρεγκεμ

Ελβετία : Premier League

FC LuganovsZurichLausannevsWinterthurYoung BoysvsServette

Ελβετία : Promotion League

FC St.Gallen U-21vsBruhl SGBullevsSR Delemont

Δανία : Superliga

Hvidovre IFvsΒίμποργκ ΦΦVejlevsSilkeborgOdensevsBrondbyAarhusvsMidtjylland

Δανία : 1st Division

Hobro I.K.vsFredericia

Ρουμανία : Liga 1

SepsivsUniversitatea ClujSteaua BucurestivsΦΚ Μποτοσάνι

Ρουμανία : Liga 2

Progresul SpartacvsGloria BuzauACS SirineasavsViitorul Selimbar

Ισλανδία : League Cup 2

IH HafnarfjordurvsHaukarVikingur OlafsvikvsThrottur VogurMagnivsFjardabyggd LeiknirKF FjallabyggdarvsHottur HuginnVidir GardurvsReynir Sandgerdi

Βοσνία Ερζεγοβίνη : Premier League

Siroki BrijegvsZeljeznicarFK SlogavsPosusjeZrinjskivsFK Igman Konjic

Σουηδία : CUP

GöteborgvsSkovde AIKHelsingborgvsVarnamoMjallbyvsVasteras SK FKHalmstadvsTrelleborgAssyriska UnitedvsDjurgardenBragevsSiriusNorrkopingvsUtsiktens BK

CAF : Confederation Cup

Supersport UtdvsCoca Cola CairoStade Malien de BamakovsDiables NoirsAl-Hilal(LBY)vsUSM AlgerAbu SalimvsEl ZamalekAcademica LobitovsRivers UnitedDreams FCvsClub AfricainSOA RenaissantevsSagrada Esperancasekhukhune unitedvsR.S.B.

Βουλγαρία : League 1

Lokomotiv SofiavsFK Levski KrumovgradCSKA 1948 SofiavsSlavia Sofia

Κροατία : League 1

Dinamo ZagrebvsNK RijekaHNK GoricavsSlaven Belupo

Κροατία : League 2

NK Dubrava ZagrebvsHNK Vukovar 91NK Croatia ZmijavcivsNK Solin

Τσεχία : Κύπελλο Τσεχίας

OpavavsDukla Prague

Τσεχία : League 1

BudejovicevsΣΚ Σίγκμα ΌλομουτςSlavia PraguevsPardubiceΣλοβάτσκοvsSparta Prague

Μάλτα : League 1

SirensvsGzira UtdVallettavsMarsaxlokkGudja UtdvsSanta LuciaSliema WanderersvsHamrun SpartansNaxxar LionsvsFloriana F.C.

Ουγγαρία : Nemzeti Bajnokság I

Varda SEvsPaksi SEUjpesti TEvsFerencvarosi TC

Ουγγαρία : Nemzeti Bajnokság II

SoroksarvsKozarmisleny SEBudafoki MTEvsCsakvari TKKispest HonvedvsBodajk SiofokMTE MosonmagyarovarvsGyirmot SEPecsvsFC AjkaSzombathelyi HaladasvsTiszakecskeKazincbarcikavsVasas BudapestSzegedi AKvsBVSC

Νιγηρία : League 1

Gombe UtdvsSporting Lagos FCPlateau UtdvsShooting Stars SCΛόμπι Σταρς ΦΚvsHeartlandNiger TornadoesvsAbia WarriorsAkwa UtdvsBayelsa UtdKano PillarsvsSunshine StarsRemo StarsvsRivers United

Ισραήλ : League 1

Ashdod MSvsMaccabi Haifa

Καμερούν : League 1

AS FortunavsUnion DoualaLes AstresvsPWD de BamendaAigle Royal MenouavsCanon YaoundeBamboutosvsColombe FCDynamo DoualavsGazelle(Cameroon)APEJES AcademyvsUMS de LoumAvion AcademyvsStade Renard de Melong

Λιθουανία : Super Cup

Baltija PanevezysvsTransINVEST Vilnius

Πολωνία : League 3

Olsztyn OKS 1945vsWisla Pulawy

Πολωνία : League 1

Puszcza NiepolomicevsZaglebieWidzew LodzvsGornik ZabrzeKorona KielcevsLegia Warsaw

Πολωνία : League 2

Arka GdyniavsStal RzeszowZnicz PruszkowvsLechia GdanskResoviavsZaglebie Sosnowiec

Σερβία : SuperLiga

Javor IvanjicavsRadnicki 1923 KragujevacNapredakvsNovi PazarVojvodinavsSpartak Zlatibor Voda

Σερβία : Prva Liga

GraficarvsIndjijaProleter Novi SadvsOFK BeogradSloboda Uzice SevojnovsMladost Novi Sad

Μακεδονία : First League

FK KaraormanvsFK Ohrid 2004FK Shkendija 79vsRinija GostivarAcademy PandevvsFK MakedonijaFK Tikves KavadarcivsRabotnicki SkopjeVardarvsBregalnica StipVoska SportvsSileks

Αλβανία : League 1

ΦΚ ΚουκέσιvsErzeniEgnatiavsΚΦ Τέουτα ΝτούρεςSkënderbeu KorçëvsPartizani Tirana

Αλβανία : League 2

Luzi 2008vsBurreliKS Korabi PeshkopivsLushnja KSTomori BeratvsFlamurtariKastrioti KrujevsBesa Kavaje

Σλοβακία : League 1

TrencinvsSlovan BratislavaSport PodbrezovavsDAC Dunajska Streda

Σλοβενία : League 1

NK RogaskavsMariborDomzalevsNK Publikum CeljeMuravsNK Radomlje

Ουκρανία : League 1

Dnipro-1vsFC MynaiVeres RivnevsKolos KovalyovkaMetalist 1925 KharkivvsDynamo KievRukh VynnykyvsPolissya Zhytomyr

Κατάρ : League 1

Al WakravsΑλ ΣαντLekhwiavsAl-Arabi SCAl RayyanvsAl-Shamal

Βολιβία : League 1

AuroravsJorge WilstermannBolivarvsThe StrongestBloomingvsOriente Petrolero

Χιλή : Primera A

HuachipatovsUnion La CaleraIquiquevsEverton CDO HigginsvsColo ColoCobresalvsUnion Espanola

Χιλή : Primera B

San Luis QuillotavsU.ConcepcionDeportes RecoletavsSantiago WanderersSan Marcos de AricavsDeportes Temuco

Κολομβία : Primera A

Jaguares de CordobavsAmerica de CaliLa EquidadvsAtletico NacionalΝτεπορτίβο ΠερέιραvsAtletico Junior Barranquilla

Παραγουάη : League 1

Sportivo TrinidensevsSportivo AmelianoGuarani AsuncionvsOlimpia Asuncion

Saudi Arabia : Pro League

Al-FeihavsAbhaAl Shabab KsavsAl-Nasr Riyadh

Περού : League 1

Atletico GrauvsADT TarmaAlianza LimavsComerciantes UnidosDeportivo GarcilasovsUniv. Cesar Vallejo

Ουρουγουάη : First Division

Cerro LargovsAtletico FenixLiverpool P.vsNacionalDefensor SportingvsCerro Montevideo

Βενεζουέλα : League 1

CarabobovsAngosturaDep. MetropolitanovsHermanos Colmenares

Μεξικό : League 1

TolucavsClub TijuanaSantos LagunavsMazatlan FC

Μεξικό : League 2

CelayavsAlebrijes de Oaxaca

Μεξικό : League 3

Caja Oblatos CFDvsCD MexiquenseMontanesesvsReboceros de La PiedadReal ApodacavsCimarrones de Sonora BCoras De NayaritvsCD Alacranes de Durango

Ελ Σαλβαδόρ : League 1

CD DragonvsAlianzaLuis Angel FirpovsMunicipal LimenoCD Platense Municipal ZacatecolucavsOnce Municipal

Ιαπωνία : J-League 3

Osaka FCvsAC Nagano Parceiro

Αζερμπαϊτζάν : Premier League

Araz NakhchivanvsZira FKKarabağvsSumqayit

Αυστραλία : FFA Cup Qualifiers

Acacia RidgevsWestern Spirit

Αλγερία : League 2

MO ConstantinevsCA Batna

Αίγυπτος : League 1

PharcovsTala Al JaishIttihad AlexandriavsNational Bank

Μαρόκο : League 1

Hassania AgadirvsSCCM Chabab MohamediaFAR RabatvsUTS Union Touarga Sport RabatMaghreb FezvsMCO Mouloudia Oujda

Μαρόκο : League 2

Chabab Ben GuerirvsOlympique DcheiraAssociation SalevsJSM Jeunesse Sportive El MassiraDifaa El JadidavsRacing CasablancaUSM OujdavsStade Marocain du Rabat

Τυνησία : League 1

MarsavsAS SlimaneUS Ben GuerdanevsUS TataouineOlympique de BejavsEtoile Metlaoui

Κόσμος : Friendly

Liberia(U20)vsSierra Leone(U20)

Κόσμος : Club Friendlies

CoomeravsKingscliff FCTabasalu PalliklubivsFC TallinnFC Bohemians 1905 BvsHradec KraloveAdmira PrahavsFC RokycanyAhrobiznes VolochyskvsKhust CitySparta Praha BvsTáborskoVarfurdo Gyulai Termal FCvsFuzesgyarmati SKFC DabasvsHungary Kelen scREACvsPenzugyor SEGeylang Utd FCvsTanjong Pagar UtdSpisska Nova VesvsMFK SninaFC NovosibirskvsDynamo BarnaulFBK KarlstadvsOrebro Syrianska IFMlada Boleslav BvsSlavia Prague BDunaujvarosvsBKV EloreBalatonfuredivsSzekszard UFCKarcag SEvsSzolnoki MAVKecskemeti TE BvsFC DunafoldvarPaksi SE BvsMajosiFC Abdysh-Ata KantvsArkadag FKHammarby TFFvsSyrianskaKaposvarvsPTE-PEACCsornai SEvsRaca BratislavaFC DabasvsGyori ETO IIStuttgart (Amt.)vsFV IllertissenAik StockholmvsKarlbergs BKBicskeivsIvancsaMTK Hungaria IIvsPutnok VseΦΚ ΧίμκιvsKrylya SovietovΣίνικ ΓιαροσλάβλvsFC Irtysh OmskFC FortevsDynamo VologdaFC Amical Saint-PrexvsSignalArborgvsKFR HvolsvollurVasby UtdvsSollentuna Utd FFGleinstattenvsSV AllerheiligenNamestovovsDolny KubinDainava AlytusvsBFC DaugavpilsSkeidvsLorenskogGjellerasen IFvsBaerumJi-ParanavsGenus/RO
Ελλάδα ΕΛΛΆΔΑ Super League
Π.Α.Σ. ΓιάννιναvsNotStartedOfi
Ελλάδα Ελλάδα Super League
18/02/24Volos NFC1 - 2Π.Α.Σ. Γιάννινα0-1
10/02/24Π.Α.Σ. Γιάννινα0 - 0Aris0-0
04/02/24Π.Α.Σ. Γιάννινα1 - 4Π.Α.Σ. Λαμία 19641-2
28/01/24Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.3 - 1Π.Α.Σ. Γιάννινα0-0
20/01/24Π.Α.Σ. Γιάννινα0 - 2Panserraikos0-2
14/01/24Π.Α.Ο.Κ.4 - 0Π.Α.Σ. Γιάννινα1-0
07/01/24Π.Α.Σ. Γιάννινα2 - 1Asteras Tripolis2-1
03/01/24Παναθηναϊκός2 - 0Π.Α.Σ. Γιάννινα1-0
21/12/23Π.Α.Σ. Γιάννινα0 - 0Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.0-0
16/12/23Kifisia4 - 2Π.Α.Σ. Γιάννινα3-2
Νικ18%Ισο27%Ηττ55%
Ελλάδα Ελλάδα Super League
19/02/24Ofi4 - 0Panserraikos3-0
10/02/24Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.4 - 0Ofi3-0
04/02/24Ofi1 - 2Kifisia0-1
Ελλάδα Ελλάδα Κύπελλο Ελλάδας
31/01/24Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.3 - 1Ofi1-0
Ελλάδα Ελλάδα Super League
28/01/24Α.Ε.Κ.3 - 0Ofi1-0
Ελλάδα Ελλάδα Κύπελλο Ελλάδας
23/01/24Ofi1 - 2Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.0-1
Ελλάδα Ελλάδα Super League
20/01/24Ofi1 - 0Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.1-0
Ελλάδα Ελλάδα Κύπελλο Ελλάδας
17/01/24Kifisia1 - 1Ofi0-0
Ελλάδα Ελλάδα Super League
13/01/24Ατρόμητος Αθηνών1 - 1Ofi0-0
08/01/24Ofi1 - 1Π.Α.Σ. Λαμία 19641-1
Νικ18%Ισο37%Ηττ45%