Türkiye : 2. Lig Kırmızı Grup

TuzlasporvsSivas 4 Eylul Bld.

Türkiye : 2. Lig Beyaz Grup

HacettepevsGümüşhanesporSancaktepe Bld.SporvsBuğsaşspor

Türkiye : 3. Lig 1. Grup

ManisasporvsYomraspor

Türkiye : 3. Lig 2. Grup

TepeciksporvsBelediye Derincespor

Türkiye : 3. Lig 3. Grup

Yeni Altindag BSvsNevsehir Spor GenclikBayrampaşasporvsBursa Nilüferspor

İngiltere : Isthmian Ligi

Corinthian CasualsvsEnfield TownBishop's StortfordvsFolkestone InvictaBowers & PitseavsKingstonianAFC HornchurchvsCarshalton AthleticHaringey BoroughvsCray WanderersBognor Regis TownvsEast Thurrock UtdHorshamvsBrightlingsea RegentMargatevsCheshuntMersthamvsWingate & FinchleyPotters Bar TownvsLewesLeatherheadvsWorthing

Almanya : Bundesliga

HoffenheimvsKolnAugsburgvsPaderbornUnion BerlinvsMainzLeverkusenvsWolfsburgRB LeipzigvsHerthaDortmundvsBayern Munich

Hollanda : Eredivisie

VVV VenlovsWillem IISparta RotterdamvsHeerenveenPsv EindhovenvsHeraclesUtrechtvsGröningenAlkmaarvsVitesse

Arjantin : Lig Kupası

IndependientevsBoca JuniorsGimnasia LPvsNewells Old BoysCentral Cordoba SdEvsArsenal SarandiUnion Santa FevsSan LorenzoPatronato ParanavsVelez SarsfieldGodoy CruzvsCA BanfieldAtletico TucumanvsColon Santa FeRosario CentralvsDefensa Y JusticiaCA HuracanvsRacing ClubLanusvsTalleres CordobaRiver PlatevsArgentinos JuniorsAldosivivsEstudiantes

Arjantin : İkinci Lig

Atletico AtlantavsCA EstudiantesTemperleyvsBarracas CentralVilla DalminevsTigreAlmagrovsDefensores de BelgranoNueva ChicagovsGuillermo BrownGimnasia JujuyvsGimnasia MendozaIndependiente Riv.vsSan Martin SjInstitutovsRafaelaSan Martin TucumanvsQuilmesSantamarina TandilvsAll BoysDep. MoronvsAtletico Mitre de Santiago del EsteroCA PlatensevsAgropecuario de Carlos CasaresSarmiento JuninvsCA Brown AdrogueDep. RiestravsChacarita JuniorsEstudiantes Rio CuartovsAlvarado Mar del PlataFerrol Carril OestevsBelgrano

Avusturya : Bundesliga

St PoltenvsAdmira WmWSG WattensvsMattersburgAustria ViennavsAltach

Güney Kıbrıs : Birinci Lig

Apollon LimassolvsAnorthosis FamagustaAEP PaphosvsE. AchnasEnosis Neon ParalimnivsNea SalaminaDoxa KatokopiavsOlympiakos Nicosia

Güney Kıbrıs : League 2

Omonoia AradippouvsAlki OrokliniASIL LysivsOnisillos SotiraAgia NapavsOthellos AthienouErmis AradippouvsAnagenisis DherinaAris LimassolvsKarmiotissa Pano PolemidionDigenis Akritas MorphouvsAEZ ZakakiouOmonia PsevdavsF.C. Akritas ChlorakasDigenis YpsonasvsXylotympou

İsveç : 1. Lig - Kuzey

Orebro Syrianska IFvsVasalunds IFSandvikens IFvsIF SylviaHaningevsKarlstad BKIK FrejvsBrommapojkarna

Beyaz Rusya : Premier Lig

MSShakhtyor Soligorsk0 - 0Neman Grodno0-0MSBate Borisov1 - 0FK Ruh Brest1-0MSDinamo Brest1 - 2Slavia Mozyr0-0

Hırvatistan : Birinci Lig

Dinamo ZagrebvsSlaven BelupoNK RijekavsNK Lokomotiva Zagreb

Malta : League 1

Tarxien Rainbows F.C.vsGudja UtdBirkirkaravsSanta LuciaHiberniansvsFloriana F.C.MostavsBalzan Youths

Malta : League 2

Zejtun CorinthiansvsFgura UtdPieta HotspursvsQrendiSt. AndrewsvsMqabbaQormi F.C.vsPembroke AthletaNaxxar LionsvsVittoriosa StarsSwieqi UtdvsSt. George'sZebbug RangersvsLija Athletic

Macaristan : Birinci Lig

Ujpesti TEvsKispest HonvedZalaegerszeg TEvsFehervar IIFerencvarosi TCvsDiosgyorMezokovesd-ZsoryvsPaksi SEVideotonvsVarda SEDebrecenivsKaposvar

İsrail : League 1

Beitar JerusalemvsMaccabi Tel AvivHapoel Beer ShevavsHapoel Tel AvivMaccabi HaifavsHapoel HaifaHapoel Ironi KiryatvsAshdod MSSektzia Nes TzionavsMaccabi NetanyaBney YehudavsHapoel Hadera

Letonya : League 1

Tukums-2000vsBFC DaugavpilsFS Metta LUvsJelgavaRigas Futbola skolavsSpartaks JurmalaVentspilsvsFK ValmieraCarambavsMetal. Liepaja

Slovakya : League 2

PopradvsDukla Banska BystricaFK KosicevsMFK Tatran AOS Liptovsky MikulasFC STK 1914 SamorinvsMSK Zilina BMFK SkalicavsKFC KomarnoRuzomberok BvsPartizan BardejovSlovan Bratislava BvsFC Artmedia PetrzalkaFK PuchovvsSlavoj TrebisovSport PodbrezovavsZTS Dubnica

Slovenya : League 1

Olimpija LjublianavsASK BravoNK AluminijvsTabor SezanaMuravsNK Publikum CeljeNK Rudar VelenjevsDomzaleTriglav GorenjskavsMaribor

Ukrayna : Premier Lig

Olimpic DonetskvsIllychivets MariupilZoria LuhanskvsKolos KovalyovkaDesna ChernihivvsShakhtar DonetskKarpaty LvivvsVorskla PoltavaFC LvivvsDnipro-1Dynamo KievvsPFC Oleksandria

Ukrayna : League 2

Rukh VynnykyvsMetal. ZaporizhyeKremin KremenchukvsVolyn LutskAhrobiznes VolochyskvsCherkashchyna-AkademiyaChernomoretsvsMFK Vodnyk MikolaivBalkany ZoryavsFC MynaiObolon KievvsPrykarpattya Ivano FrankivskFC Inhulets PetrovevsFK Avanhard KramatorskMetalist 1925 KharkivvsHirnyk-Sport

Bolivya : Premier Lig

Club Always ReadyvsClub GuabiraAtletico PalmaflorvsBolivar

Şili : Primera Lig

CobresalvsCurico UnidoU.ConcepcionvsUnion La CaleraUnion EspanolavsSantiago WanderersEverton CDvsCSD AntofagastaIquiquevsUniv. De ChileCoquimbo UnidovsPalestinoAudax ItalianovsLa SerenaHuachipatovsUniv. CatolicaColo ColovsO Higgins

Kolombiya : Primera A

EnvigadovsLos MillionariosDeportes TolimavsAlianza PetroleraAtletico BucaramangavsDep. PereiraDep.Independiente MedellinvsJaguares de CordobaPatriotasvsDep. PastoAtletico Junior BarranquillavsAmerica de CaliAguilas DoradasvsAtletico NacionalDeportiva Once CaldasvsCucutaIndependiente Santa FevsLa EquidadDep. CalivsBoyaca Chico

Peru : Birinci Lig

San MartinvsEM Deportivo BinacionalInti GasvsCarlos A. MannucciSport BoysvsMelgar

Güney Kore : K-Lig 2

Bucheon 1995vsSuwonDaejeon CitizenvsAnsan Greeners FCFC AnyangvsJeju Utd FCJeonnam DragonsvsGyeongnamNational Police AgencyvsSeoul E-Land FC

Güney Kore : K-Lig

GangwonvsIncheon Utd FCBusan IParkvsSeongnam

Cezayir : League 1

NA Hussein DeyvsUSM AlgerASO ChlefvsAS Ain MlilaMC MagravsMC OranUS BiskravsJS SaouraUSM Bel AbbesvsES SetifParadou ACvsCA Bordj Bou ArreridjJS KabylievsMC AlgerCR BelouizdadvsCS Constantine

Cezayir : League 2

DRB TadjenantvsA Bou SaadaUSM El HarrachvsWA TlemcenRC ArbavsOM ArzewAS KhroubvsASM OranOM MedeavsJSM BejaiaMO BejaiavsMC SaidaUSM AnnabavsJSM SkikdaRC RelizanevsMC El Eulma

Fas : Botola Pro

OCK Olympique de KhouribgavsIRT Itihad de TangerOlympique de SafivsCAYB Club Athletic Youssoufia BerrechidRenaissance ZmamravsFUS RabatRaja de Beni MellalvsDifaa El JadidaMoghreb TetouanvsHassania AgadirFAR RabatvsWydad CasablancaR.S.B.vsMCO Mouloudia OujdaRaja Casablanca AtlhleticvsRCOZ Oued Zem

Dünya : Kulüpler Arası Hazırlık

MSSputnik3 - 1Khimik Svetlogorsk1-1Ert.Oulu0 - 0SpartakMSKrumkachy2 - 1Oshmyany FK0-1MSGenevad Veinge IF3 - 11Skogaby BK0-8MSSmorgon2 - 1Shahter Petrikov II1-1MSEsteghlal Dushanbe2 - 1Palm Beach0-1Ert.Hacken0 - 0HelsingborgMSFK Lida2 - 2Volna Pinsk2-0MSGomel3 - 1Dinamo Brest B1-1MSKarlbergs BK2 - 1Kungsangens IF1-0MSEnskede IK5 - 2Hanvikens SK2-1MSReal Madriz(U20)3 - 1Managua FC(U20)3-0MSDeportivo Ocotal(U20)5 - 0Las Sabanas(U20)1-0MSJuventus Managua(U20)1 - 2Diriangen(U20)0-1
Türkiye TÜRKIYE 2. Lig Kırmızı Grup
TuzlasporvsBaşlamadıSivas 4 Eylul Bld.
Tuzlaspor Logo Tuzlaspor | Son MaçlarGenelİçerdeDışarda
Türkiye Türkiye 2. Lig Kırmızı Grup
15/03/20Ergene Velimese0 - 3Tuzlaspor0-1
08/03/20Tuzlaspor1 - 0Kahramanmaras0-0
29/02/20Bodrumspor2 - 1Tuzlaspor1-0
23/02/20Tuzlaspor1 - 0Karabükspor1-0
19/02/20Nigde Bld.Spor2 - 3Tuzlaspor1-0
15/02/20Tuzlaspor1 - 2Bandırmaspor0-0
09/02/20Kirsehir Belediyespor1 - 1Tuzlaspor0-1
02/02/20Sakaryaspor2 - 1Tuzlaspor1-1
18/01/20Bayburt Oz.Id.Genclik1 - 4Tuzlaspor0-1
11/01/20Tuzlaspor1 - 3Kastamonuspor1-1
Galibiyet45%B19%M36%
Sivas 4 Eylul Bld. Logo Sivas 4 Eylul Bld. | Son MaçlarGenelİçerdeDışarda
Türkiye Türkiye 2. Lig Kırmızı Grup
15/03/20Sivas 4 Eylul Bld.0 - 3Kastamonuspor0-1
08/03/20Eyüpspor3 - 2Sivas 4 Eylul Bld.1-0
01/03/20Sivas 4 Eylul Bld.2 - 2Bld. Vanspor2-1
23/02/20Etimesgut Belediye Spor1 - 3Sivas 4 Eylul Bld.0-2
19/02/20Sivas 4 Eylul Bld.1 - 1Sakaryaspor0-1
16/02/20Sivas 4 Eylul Bld.4 - 3Ankara Demirspor2-2
09/02/20Usak Bld.Spor4 - 0Sivas 4 Eylul Bld.2-0
02/02/20Sivas 4 Eylul Bld.1 - 1Ergene Velimese0-0
26/01/20Kahramanmaras2 - 0Sivas 4 Eylul Bld.2-0
19/01/20Sivas 4 Eylul Bld.2 - 0Bodrumspor1-0
Galibiyet27%B37%M36%