UEFA : 19 Yaş Altı

MSArmenia(U19)0 - 4Portugal(U19)0-1MSSpain(U19)2 - 1Italy(U19)0-1

Almanya : Üçüncü Lig

MSKaiserslautern1 - 1Unterhaching1-0MSDuisburg4 - 1SG Sonnenhof Grobaspach1-1MSSV Meppen0 - 2FSV Zwickau0-0MSWurzburger Kickers3 - 1Bayern Munich II1-0MSHansa Rostock3 - 3Viktoria Koln3-1MS1. Magdeburg2 - 4Braunschweig1-3

Almanya : Regionalliga Bayern

MSTSV Aubstadt2 - 0SV Heimstetten0-0MSGreuther Furth II0 - 0Schweinfurt0-0MSVfB Eichstatt7 - 0SV Schalding Heining2-0MSTurkgucu Ataspor Munchen3 - 1Viktoria Aschaffenburg1-0MSNurnberg Am1 - 0Memmingen1-0MSSpVgg Bayreuth1 - 3VfR Garching1-3

İskoçya : League Cup

MSAyr Utd2 - 1Falkirk1-1MSDumbarton1 - 4Queen Of South1-4MSDundee0 - 0Peterhead0-0MSEast Fife2 - 0Stenhousemuir0-0MSEast Kilbride0 - 0St Mirren0-0MSEdinburgh City1 - 0Dunfermline0-0MSElgin3 - 0Stirling Albion2-0MSHibernian2 - 0Alloa0-0MSHamilton2 - 2Partick Thistle1-1MSInverness Ct4 - 1Raith Rovers1-0MSMontrose1 - 4Forfar1-2MSStranraer6 - 0Berwick4-0

Rusya : Kupa

MSFC Lada Tolyatti1 - 3Akron Togliatti0-2MSFK Khimik-Avgust2 - 0Lada SOK Dimitrovgrad1-0MSStrogino Moscow2 - 3Rodina Moskva0-1MSLegion Dynamo3 - 0FK Makhachkala2-0MSFC Vaynakh Shali1 - 3Spartak Vladikavkaz0-2MSKuban Holding2 - 0SKA Rostov0-0MSUrozhay Krasnodar1 - 3Druzhba Maykop0-2MSOlimp Khimki2 - 3Ararat Moscow0-1MSFK Kvant Obninsk3 - 4Dolgiye Prudy2-0MSInter Cherkessk4 - 2Dynamo Stavropol0-0

Rusya : Premier Lig

MSBashinformsvyaz Dynamo Ufa2 - 3Krasnodar2-0MSKrylya Sovietov2 - 3Arsenal Tula1-2MSCSKA Moscow2 - 1Gazovik Orenburg2-1MSRostov2 - 2Spartak Moscow1-1

Rusya : Birinci Lig

MSLuch-Energiya1 - 1Tom Tomsk0-0MSSKA-Energiya Khabarovsk0 - 1Torpedo Moscow0-1MSYenisey0 - 3Rotor Volgograd0-1MSTekstilshchik1 - 4FC Khimki0-0MSFakel Voronezh0 - 0Chertanovo Moscow0-0MSMordovia Saransk1 - 0Spartak Moscow II0-0MSAvangard1 - 1FK Krasnodar II0-0MSTorpedo Armavir0 - 2Neftekhimik0-1MSBaltika0 - 1FC Chayka0-0

Rusya : Youth League

MSKrylya Sovetov Samara Youth5 - 1Arsenal Tula Youth2-1MSCSKA Moscow Youth2 - 0FK Orenburg Youth1-0MSFK Ural Youth3 - 3FC Terek Groznyi Youth2-2MSLokomotiv Moscow Youth1 - 0FC Tambov Youth0-0MSDinamo Moscow Youth1 - 1Rubin Kazan Youth0-0MSPFC Sochi Youth0 - 1Zenit St.Petersburg Youth0-0

Brezilya : Brasileirao Serie A

MSVasco Da Gama2 - 1Fluminense0-1MSBahia0 - 0Cruzeiro0-0MSInternacional1 - 1Gremio1-0MSCeara2 - 0Palmeiras1-0MSCSA Alagoas AL0 - 4Atletico Pr0-1

Brezilya : Brasileirao Serie B

MSOeste0 - 0Bragantino0-0MSVila Nova (GO)1 - 1America Mineiro0-0MSOperario Ferroviario PR2 - 1Regatas0-1MSBotafogo SP0 - 0Guarani0-0

Arjantin : Kupa

MSAtletico Mitre de Santiago del Estero0 - 2Estudiantes0-1MSGimnasia LP1 - 1Defensa Y Justicia0-1MSLanus1 - 0Independiente Riv.0-0

Avusturya : Kupa

MSFC Wolfurt0 - 3FAC Wien0-2MSWiener Viktoria2 - 2Hartberg0-1MSSV Gloggnitz1 - 2St Polten0-1MSSC Pinkafeld0 - 10Mattersburg0-3MSASKO kottmannsdorf0 - 9Austria Vienna0-4MSWSC Hertha Wels1 - 0VfB Hohenems1-0MSSac Norfolk Good0 - 5Austria Lustenau0-2MSSAK Klagenfurt0 - 9Wolfsberger0-4MSKufstein1 - 6Altach1-2MSVocklamarkt2 - 6Lask Linz1-1MSUnion Edelweiss0 - 5Admira Wm0-3MSSV Leobendorf0 - 5Blau-Weiss Linz0-0MSUSV St. Anna1 - 0Kalsdorf1-0MSFCM Traiskirchen1 - 5Sv Horn0-3MSSC Neusiedl 19191 - 6Grazer AK1-2

ABD : MLS

MSToronto1 - 3Houston0-2MSColumbus2 - 1Montreal1-1MSPhiladelphia2 - 0Chicago1-0MSKansas0 - 2Dallas0-1MSColorado1 - 2New York City Football Club1-1MSSalt Lake1 - 1Minnesota Utd FC0-0MSVancouver Whitecaps1 - 3San Jose1-2

İrlanda : Birinci Lig

MSCobh Ramblers1 - 1Wexford1-1

Belçika : Super CUP

MSGenk3 - 0Mechelen1-0

İsviçre : Süper Lig

MSThun2 - 2N. Xamax0-1MSSt Gallen0 - 2Luzern0-0

İsviçre : İkinci Lig

MSWinterthur1 - 1Aarau0-1MSGrasshoppers2 - 1Stade Ouchy1-0MSChiasso0 - 1FC Wil 19000-0MSFC Schaffhausen2 - 2Lausanne0-0

Romanya : Liga 1

MSBotosani4 - 1CS Voluntari2-1MSCS Buftea1 - 4Cfr Cluj0-3

Finlandiya : Veikkausliiga

MSKPV Kokkola1 - 2Sjk0-1MSIlves T.1 - 1Helsinki0-0MSVaasa1 - 1Lahti1-1

Finlandiya : Ykkönen

MSEIF0 - 2Kajaani0-2MSTurku2 - 3Haka0-2

Finlandiya : Kakkonen Group B

MSEPS Espoo0 - 0Espoo0-0MSHonka Akatemia1 - 1Pallo-Iirot1-0MSKaaPo[Kaarinan Pojat]0 - 1Gnistan0-0MSKäPa Helsinki3 - 1SalPa1-0

Finlandiya : Kakkonen Group C

MSKajHa1 - 4SC KuFu-980-2MSVaajakoski0 - 3Jakobstads Bollklubb0-0MSSJK Akatemia0 - 0Oulun LS0-0MSSpartak5 - 1VPS Vaasa-j3-0

Norveç : 2. Lig - B

MSAlta3 - 0Floro2-0MSGrorud IL2 - 0Odd Grenland B1-0MSKjelsas IL1 - 1Elverum0-1MSOppsal1 - 0Senja0-0MSSotra3 - 3Asane Fotball1-3

İzlanda : İkinci Lig

MSGrotta Seltjarnarnes2 - 2Vikingur Olafsvik0-0MSHaukar1 - 5Fjolnir1-3MSUMF Njardvik2 - 3Throttur Reykjavik1-1MSUMF Afturelding1 - 2Thor Akureyri0-1MSMagni0 - 3Leiknir Reykjavik0-1

Bosna Hersek : Premier League

MSVelez Mostar1 - 3Mladost Doboj Kakanj0-1MSZvijezda Brgule1 - 5FK Sloga0-3MSZeljeznicar0 - 0Borac Banja Luka0-0

İsveç : Allsvenskan

MSAik Stockholm2 - 0Helsingborg1-0MSÖrebro4 - 0Falkenberg3-0MSSundsvall0 - 1Hacken0-0

İsveç : Superettan

MSDalkurd FF1 - 0Varbergs BoIS1-0MSBrommapojkarna3 - 1Norrby IF0-0MSDegerfors0 - 1Gais0-1MSSyrianska0 - 2Brage0-0MSIK Frej1 - 1Orgryte0-1

Beyaz Rusya : Premier Lig

MSFK Gorodeya1 - 2FK Isloch Minsk0-1Dnepr MogilevvsBate BorisovMSDinamo Brest4 - 1FC Torpedo Zhodino1-1

Beyaz Rusya : First League

MSKhimik Svetlogorsk0 - 4Naftan0-2MSSputnik2 - 2FK Ruh Brest1-1MSFK Vigvam Smolevichy1 - 1Gomelzheldortrans1-1MSFC Belshina Babruisk1 - 1Krumkachy0-1MSFK Orsha1 - 2FK Lida1-1MSKommunalnik Slonim1 - 0FC Baranovichi0-0MSVolna Pinsk2 - 4Smorgon1-3

Bulgaristan : League 1

Vitosha BistritsavsBotev VratsaMSCska Sofia1 - 3Cherno More Varna0-2MSBeroe2 - 4Ludogorets1-2

Estonya : League 1

MSTartu JK Tammeka2 - 2JK Tallinna Kalev0-2

Hırvatistan : Birinci Lig

MSNK Rijeka2 - 1NK Varteks1-1MSHNK Gorica1 - 1Inter Zapresic1-0

Çek Cumhuriyeti : Birinci Lig

MSOpava1 - 0Pribram0-0MSOlomouc1 - 0Zlin0-0MSSlovacko0 - 2Budejovice0-1MSSparta Prague2 - 0Jablonec0-0

Çek Cumhuriyeti : League 2

MSFK Banik Sokolov0 - 0Hradec Kralove0-0MSDukla Prague2 - 3Fotbal Třinec1-2MSPardubice2 - 1FC Viktoria Žižkov2-0MSLisen2 - 2SC Slovan Varnsdorf2-1FC Ústí nad LabemvsJihlavaMSProstejov1 - 0FK Slavoj Vysehrad1-0

Çin : Süper Lig

MSGuangzhou Fuli0 - 5Guangzhou Evergrande0-2MSTianjin Teda3 - 3Dalian Aerbin2-1

Çin : Birinci Lig

MSGuizhou Zhicheng2 - 0Meizhou Hakka1-0MSHubei Hua Kaier2 - 5Qingdao Hainiu1-3MSShaanxi Chang"an Athletic FC3 - 0Liaoning Whowin0-0MSTaiYuan ZhongYouJiaYi1 - 0Beijing BaXi0-0MSAnhui Litian3 - 1Shanghai Shenxin2-1MSYongChang JunHao2 - 1Hangzhou Greentown0-0MSGuangxi Longuida0 - 1Changchun YaTai0-0

Letonya : League 1

MSCaramba4 - 0BFC Daugavpils2-0

Polonya : Ekstraklasa

MSRakow Czestochowa0 - 1Korona Kielce0-0MSWisla Krakow0 - 1Slask Wroclaw0-0MSPiast Gliwice1 - 1Lech Poznan1-0

Sırbistan : League 1

MSSpartak Zlatibor Voda2 - 1FK Rad Beograd0-1MSCukaricki1 - 0Napredak1-0MSCrvena Zvezda2 - 0Javor Ivanjica2-0MSMladost Lucani2 - 1Radnik Surdulica0-1MSVojvodina3 - 1Macva Sabac0-0

Slovakya : Süper Lig

MSZemplin Michalovce0 - 3Zilina0-3MSSenica3 - 1Trencin0-1MSSokol Dolna Zdana1 - 3Slovan Bratislava0-1

Slovakya : League 2

MSZTS Dubnica1 - 0Partizan Bardejov0-0MSMFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas0 - 2Ruzomberok B0-2MSKFC Komarno2 - 0FC STK 1914 Samorin1-0MSMFK Skalica1 - 0FK Puchov0-0MSPoprad1 - 0Slovan Bratislava B1-0

Slovenya : League 1

MSTabor Sezana1 - 0NK Publikum Celje1-0MSNK Rudar Velenje1 - 1Maribor0-1

Bolivya : Premier Lig

Ert.Aurora0 - 0Club GuabiraErt.Sport Boys Warnes0 - 0Destroyers

Şili : Cup

MSUnion San Felipe0 - 1Audax Italiano0-1MSUniv. De Chile2 - 0Deportes Temuco1-0MSCobresal3 - 1Iquique2-1Ert.Valdivia0 - 0Union EspanolaMSO Higgins1 - 1Everton CD1-0

Kolombiya : Primera A

MSUnion Magdalena0 - 0Atletico Huila0-0MSCucuta1 - 0Independiente Santa Fe0-0MSDep. Cali4 - 0Jaguares de Cordoba1-0MSDeportes Tolima0 - 1America de Cali0-1

Kolombiya : Primera B

Dep. PereiravsFortaleza F.CDeportes QuindiovsBoyaca ChicoMSBarranquilla1 - 0Llaneros0-0MSValledupar1 - 1Dep. Rionegro0-1MSOrsomarso1 - 2Real Cartagena0-1

Ekvador : Primera

MSDelfin SC1 - 1El Nacional0-1MSOlmedo1 - 0Fuerza Amarilla1-0MSUniversidad Catolica1 - 1Sociedad Deportiva Aucas1-1

Paraguay : Birinci Lig

MSCerro Porteno3 - 0Dep. Capiata2-0MSLibertad Asuncion1 - 0Guarani Asuncion1-0

Peru : Birinci Lig

MSEM Deportivo Binacional1 - 1Academia Deportiva Cantolao1-0MSCarlos A. Mannucci2 - 1UTC Cajamarca1-0MSMelgar3 - 0Inti Gas1-0

Uruguay : Primera

MSCA Progreso1 - 1CA Penarol0-1MSDefensor Sporting1 - 1CA Juventud0-0MSRacing Club Montevideo0 - 2Plaza Colonia0-1MSWanderers1 - 2Cerro Largo0-0

Uruguay : Second Division

MSCA Villa Teresa1 - 2CA Rentistas0-0MSCentral Espanol1 - 2Bella Vista0-0MSAlbion FC (URU)3 - 1Tacuarembo0-0MSDep. Maldonado2 - 0CA Torque1-0

Meksika : Premier Lig

MSAtletico San Luis0 - 2Pumas0-0MSPachuca1 - 3Leon0-2MSClub America4 - 2Monterrey2-2MSTigres4 - 2Monarcas3-0MSNecaxa0 - 0Cruz Azul0-0

Japonya : J-Lig

MSNagoya2 - 2Gamba Osaka2-1MSKobe0 - 2Yokohama Marinos0-1MSMatsumoto Yamaga2 - 2Hiroshima0-0MSKashima2 - 1Sagan Tosu2-1MSCerezo Osaka0 - 0Sendai0-0MSIwata1 - 3Urawa0-3MSShimizu0 - 2Fc Tokyo0-2

Japonya : J-Lig 2

MSJEF Utd Ichihara3 - 0Fukuoka1-0MSYokohama2 - 1Tochigi SC0-1MSV-Varen Nagasaki1 - 0Kofu0-0MSKyoto Purple Sanga3 - 2Omiya2-0MSKashiwa1 - 0Zweigen Kanazawa1-0MSTokyo Verdy3 - 2Ehime0-2Ert.Kagoshima United0 - 0FC GifuMSRenofa Yamaguchi2 - 2Niigata0-0

Güney Kore : K-Lig 2

MSFC Anyang7 - 1Gwangju Fc3-1MSBusan IPark2 - 2Bucheon 19950-1

Güney Kore : K-Lig

MSGyeongnam2 - 2Jeju Utd FC1-2MSFC Seoul2 - 4Jeonbuk Hyundai Motors1-1MSPohang Steelers1 - 2Incheon Utd FC0-0

Avustralya : Brisbane Premier League

MSTaringa Rovers5 - 0University of Queensland3-0MSAlbany Creek0 - 0Grange Thistle SC0-0MSBayside Utd FC1 - 0Acacia Ridge1-0MSNorth Pine1 - 10The Gap0-4

Dünya : Champions Cup

MSMan United1 - 0İnter0-0

Dünya : Hazırlık

MSAlmirante Brown2 - 3Argentina(U23)2-1

Dünya : Champions Cup

MSBenfica3 - 0Guadalajara1-0MSArsenal3 - 0Fiorentina1-0MSBayern Munich3 - 1Real Madrid1-0

Dünya : Kulüpler Arası Hazırlık

MSLeganes2 - 0Fuenlabrada2-0MSBayswater City1 - 2Floreat Athena0-0MSRipensia Timisoara3 - 3ACS Dumbravita2-2MSSoroksar2 - 5Paksi SE0-3MSDebreceni1 - 2Kazincbarcika0-0MSBelchatow2 - 1Sokol Aleksandrow Lodzki1-1MSSigma Olomouc B1 - 1Opava II1-0MSPolitehnica Timisoara1 - 1Scolar Resita1-0MSMakoi7 - 0Tiszasziget SE2-0MSFK Teleoptik Zemun0 - 2FK Sindelic Nis0-1MSBanik Ostrava B1 - 2FC Hlučín0-0MSKustosija2 - 1NK Spansko1-1MSPFC Nesebar1 - 7FC Sozopol1-1MSOrleans US 454 - 1St Pryve St Hilaire1-1MSMezokovesd-Zsory3 - 2Al-Faisaly Harmah2-1MSCS RapidR Suceava0 - 1CS Aerostar Bacau0-0MSOrihuela3 - 0Hull City U231-0MSPelikan Lowicz2 - 4Znicz Pruszkow1-3MSAFC Wimbledon0 - 2Plymouth0-2MSGalanta6 - 1Lokomotiva Devinska Nova Ves2-0MSOsasuna3 - 0Osasuna II1-0MSReading0 - 1Lincoln City0-0MSDesportivo de Tondela3 - 4Academico Viseu0-0MSVilafranquense1 - 0Real1-0MSFV Diefflen0 - 4Astoria Walldorf0-2MSBronshoj1 - 1Avarta1-1MSNewcastle1 - 0West Ham1-0MSNacional Madeira1 - 1Belenenses1-0MSZaglebie Sosnowiec6 - 1Lechia Tomaszow Mazowiecki4-0MSPodbeskidzie0 - 1Warta Poznan0-0MSAalborg1 - 0Hillerod Fodbold1-0MSChojniczanka Chojnice3 - 1Bytovia Bytow1-0MSGarbarnia Krakow1 - 0Podhale Nowy1-0MSMKS Kluczbork3 - 4Ruch Zdzieszowice1-2MSNK Ptuj Drava3 - 2Tiszakecske2-1MSSokol Lanzho1 - 7Slavia Kromeriz1-1MSOlimpia Elblag3 - 0Baltyk Gdynia1-0MSFafe1 - 0Felgueiras0-0MSAlverca0 - 0Casa Pia AC0-0MSGloria Buzau6 - 1CSM Focsani3-1MSKecskemeti TE0 - 1Dorogi0-1MSNK Metalleghe-BSI1 - 5Hajduk Split II0-3MSIngulets Petrovo2 - 1Kremin Kremenchuk1-1MSMFK Lokomotiva Zvolen1 - 1Zlate Moravce1-0MSWestern Sydney Wanderers1 - 2Leeds United0-1MSNovi Pazar0 - 1FK Metalac Gornji Milanovac0-0MSFC Famalicao4 - 0Feirense3-0MSPenafiel3 - 0Vila Real2-0MSSociedad II4 - 0Sociedad Deportiva Beasain2-0MSFehervar II0 - 2Maccabi Petah Tikva0-1MSAves0 - 0Academica0-0MSOriental Lisboa2 - 1Caldas1-0MSNijmegen2 - 2Almere City0-1MSArenas Club de Getxo1 - 6Athletic Bilbao1-1MSOlsztyn OKS 19451 - 0Lech Poznan B0-0MSPorto II0 - 1PortimonenseMSGil Vicente0 - 1Chaves0-1MSStal Stalowa Wola0 - 1Hapoel Katamon Jerusalem0-1MSSintrense1 - 4Marinhense0-1MSBelchatow2 - 0KSZO Ostrowiec2-0MSPuszcza Niepolomice0 - 1LKS Nieciecza0-0MSGrimsby Town1 - 0Doncaster0-0MSSchalke II0 - 0St Pauli II0-0MSSparta Rotterdam3 - 0Breda1-0Ert.Hansa Rostock Am.0 - 0FC Hansa LuneburgMSNykobing Falster3 - 0Hvidovre IF1-0MSBK Frem0 - 3FC Roskilde0-2MSBerliner AK 071 - 0Tennis Borussia Berlin0-0MSRadomiak Radom0 - 0Gornik Leczna0-0MSEvesham Utd1 - 7Gloucester City0-3MSSandecja0 - 3GKS Tychy0-2MSViborg1 - 0Skive IK1-0MSFC Lokomotive Leipzig1 - 3Wuppertaler SV1-2MSBerliner Dynamo3 - 1Blau Weiss 90 Berlin0-1MSHamburg2 - 2Anderlecht1-0MSWolves0 - 0Man City0-0MSHayes Yeading0 - 2Slough Town0-1MSFC 08 Homburg1 - 0Fola Esch0-0MSBristol Rovers1 - 2Birmingham1-1MSErfurt2 - 3Steinbach1-2Mainz II0 - 0SC VerlMSWolfsburg AM.3 - 3SV Rodinghausen1-2MSTelstar3 - 2AZ Alkmaar 22-1MSFsv Frankfurt5 - 2Buchonia Flieden2-1MSOss1 - 3De Graafschap0-0MSLR Ahlen0 - 2TuS Haltern0-2MSHearts2 - 3Cambridge United1-1MSSC Freiburg (Am)5 - 2SC Cham1-1MSElversberg1 - 0M. Gladbach II0-0MSHertha Zehlendorf1 - 1FSV Union Furstenwalde0-0MSStuttgart (Amt.)1 - 1Aalen0-0MSZFC Meuselwitz3 - 1FSV Wacker 90 Nordhausen Am1-1MSYork City2 - 1Scarborough1-0MSMainz II1 - 2VfB Ginsheim0-1MSOsnabruck0 - 3Koln0-2MSVolendam2 - 1Heracles1-0MSTwente0 - 0Oh Leuven0-0MSRatingen SV1 - 5RW Oberhausen1-2MSLeverkusen1 - 2Watford0-1FK Pirmasens0 - 0BFV Hassia BingenMSGillingham3 - 1Charlton1-1MSHannover0 - 1Gröningen0-1MSBSV Rehden1 - 0Wattenscheid0-0MSDrochtersen Assel4 - 0FC OberneulandMSDarmstadt0 - 1Vitesse0-1MSHeerenveen1 - 1St Pauli1-0MSZulte Waregem1 - 1Willem II1-0MSAlanyaspor1 - 0Konyaspor0-0MSFSV Fernwald0 - 7Teutonia Watzenborn SteinbergMSRoyal Cappellen2 - 1KVSK Lommel0-1MSBaşakşehir1 - 1Fortuna Dusseldorf1-0MSDundela1 - 2Linfield0-1MSHeider SV3 - 5Arizona United SC2-2MSFredericia0 - 1Hamburger SV IIMSAFC Hornchurch0 - 2Chelmsford City0-1MSKortrijk4 - 0Excelsior2-0MSColeraine4 - 0Institute1-0MSHutnik Nowa Huta2 - 2Ruch Chorzow2-1Alkmaar0 - 1KV Oostende0-1MSFortuna Koln2 - 1KSV Hessen Kassel1-0MSWerder Bremen0 - 1Osnabruck0-1MSBielefeld2 - 3Barnsley1-2MSETSV Weiche Flensburg1 - 2Kolding IF0-1MSFK Krupa4 - 2FK Grbalj Radanovici1-1MSOxford1 - 2QPR1-2MSBarnet1 - 3Peterborough1-1MSChesterfield1 - 2Rotherham1-2MSCarlisle1 - 3Fleetwood1-1MSNorthampton0 - 2Sheff Utd0-2MSDartford0 - 2Leyton Orient0-1MSCurzon Ashton0 - 2Wrexham0-0MSFulham2 - 1Brighton0-1MSScunthorpe0 - 4West Brom0-0MSTelford1 - 1Coventry0-1MSDagenham Red1 - 1Southend Utd1-1MSNotts County2 - 1Walsall0-1MSWycombe2 - 2Brentford2-1MSTranmere0 - 2Stoke City0-0MSHarrogate Town3 - 1Farsley Celtic1-0MSStevenage0 - 1Portsmouth0-0MSVVV Venlo2 - 0Fc Eindhoven1-0MSHaringey Borough0 - 2Boreham Wood0-0MSGuiseley2 - 2Stockport0-0MSTiverton Town0 - 1Torquay0-1MSMansfield2 - 2Hull City1-1MSHampton & Richmond2 - 3Maidenhead Utd1-1MSSSV Ulm 18468 - 1FreiburgMSPreston1 - 3Southampton1-2MSDungannon Swifts3 - 2Harland & Wolff Welders1-0MSAnnagh Utd4 - 3Carrick Rangers3-0MSBurton Albion2 - 5Derby County1-3MSOldham2 - 3Rochdale2-2MSHeidenheim5 - 1Middlesbrough0-1MSBallyclare Comrades0 - 1Glentoran0-1MSWelling Utd1 - 2Dover Athletic0-1MSDorchester Town1 - 1Yeovil Town1-0MSHorsham3 - 1Crawley Town1-1Dorchester TownvsYeovil TownMSCrewe1 - 0Burnley FC1-0MSBradford City1 - 1Wigan Athletic1-0MSAue1 - 1Union Berlin0-1MSHavant and Waterlooville2 - 0Sutton United1-0MSExeter City1 - 3Swansea City0-2MSWarrenpoint Town0 - 1Ballinamallard Utd0-0MSLewes3 - 1Eastbourne Borough1-0MSBala Town1 - 0Stanley1-0MSHemel Hempstead Town1 - 1Ebbsfleet0-1MSOxford City3 - 1Rushden&Diamonds1-0MSCheltenham1 - 2Leicester City1-0MSDarlington1 - 2Halifax Town1-1MSFrickley Athletic2 - 2Matlock Town1-1MSKidderminster0 - 1Bromsgrove Rovers0-0MSSalisbury City0 - 4Forest Green0-3MSBromley1 - 0Crystal Palace1-0MSSt. Gilloise3 - 1Waasland-Beveren1-0MSOssett United1 - 3AFC Fylde0-2MSDorking2 - 1Leatherhead1-0MSHalesowen Town1 - 2Stourbridge0-0MSAlvechurch1 - 4Leamington1-1MSAshton Utd4 - 2Droylsden3-2MSBrackley Town0 - 0Banbury Utd0-0MSCirencester Town0 - 4Chippenham Town0-1MSAltrincham2 - 1Blackpool XI2-1MSRizespor0 - 1Teraktor Sazi0-1MSSint Truiden0 - 4Paok0-2MSBarrow0 - 3Blackpool0-1MSPort Vale1 - 3Burnley XI1-0MSPoole Town0 - 2Chelsea XI0-0MSBedworth Utd2 - 0Loughborough Dynamo1-0MSSt Neots Town6 - 0Cambridge Utd. XI4-0MSBradford Park Avenue3 - 1Sheffield Wed(U23)2-1MSRW Essen2 - 2Offenbach2-1MSHartlepool4 - 2Sheffield United U232-0MSHastings Utd1 - 2Millwall XI0-2MSDulwich Hamlet1 - 1Tottenham Hotspur XI1-0MSDunston UTS1 - 1Woking0-1MSColney Heath2 - 1Chester FC1-0MSBeauvais1 - 2FC Rouen1-0MSLokeren0 - 0Panahaiki-20050-0MSWerder Bremen1 - 0Koln0-0MSSampdoria3 - 0Real Vicenza0-0MSAngers3 - 2Le Havre3-1MSK.F.C.O.Wilrijk2 - 1Panathinaikos1-0MSMonaco1 - 0Valencia1-0MSFiorentina0 - 3Benevento0-1MSMiedz Legnica4 - 1Mieszko Gniezno1-0MSReims1 - 1Gent0-0MSDacia Mioveni0 - 2Hapoel Haifa0-0MSOlimpic Donetsk0 - 3Shakhtar Donetsk0-1MSNacional Madeira2 - 1Cova da PiedadeMSDordrecht1 - 0Den Bosch1-0MSAshdod MS0 - 2Mezokovesd-Zsory0-1MSGKS Katowice2 - 2Rekord Bielsko1-2MSChaves II0 - 0Sporting Braga(U23)0-0MSAe Limassol1 - 0Sektzia Nes Tziona1-0MSPirin Blagoevgrad3 - 0Slivnishki Geroy1-0MSMalzenice1 - 0Sardice0-0MSChernomorets0 - 0Balkany Zorya0-0MSFK Tikves Kavadarci1 - 1Dinamo Vranje0-0MSVallecano1 - 2M. Gladbach1-0MSHapoel Ironi Kiryat0 - 3MTK0-3MSGöztepe1 - 1Eskişehirspor1-0MSKS Legionovia Legionowo1 - 3Hapoel Kfar Saba1-2MSBochum1 - 1Hertha1-1MSLorient1 - 0Laval1-0MSCaen0 - 0Le Mans0-0MSLens1 - 3Espanyol1-2MSVarzim4 - 1Lekhwia4-1MSGuingamp1 - 2Brest0-2MSFC Sfintul Gheorghe1 - 2Desna ChernihivMSVillefranche3 - 1Yverdon2-1MSNK Croatia Zmijavci2 - 2HNK Sibenik1-0MSRudes2 - 2NK Radomlje2-1MSAvenir Sportif Beziers0 - 1Le Puy Foot 43 Auvergne0-0MSMosta0 - 0Santa Lucia0-0MSMedjimurje0 - 1Bodajk Siofok0-1MSElana Torun1 - 2KKS 1925 Kalisz0-0MSTaksony SE1 - 2Fuzesgyarmati SK0-0MSJagodina1 - 4Radnicki Pirot1-2MSNurnberg1 - 1Paris St Germain0-1MSUdinese1 - 2Ravenna1-1MSLeverkusen2 - 2Eibar0-1MSAvranches0 - 3Concarneau0-1MSCD As Pontes1 - 1Racing de Ferrol1-0MSNumancia0 - 3Atl. Madrid0-0MSCovilha1 - 1Pacos Ferreira0-1MSSociedad0 - 1Santander0-1MSVasas Budapest2 - 2Varda SE1-2MSNancy2 - 2Dijon1-1MSAek2 - 0Volos NFC1-0MSSpouwen Mopertingen0 - 7Maastricht0-2MSUD Oliveirense0 - 1Moreirense0-1MSLyon3 - 4Genoa1-1MSLevante1 - 2Villarreal0-1MSTJ Spartak Myjava2 - 0Uhersky Brod1-0MSWigry Suwalki2 - 0FK Palanga2-0MSCD Lealtad0 - 4Sporting Gijon0-2MSGranada1 - 0Reading0-0MSOviedo1 - 0Salamanca1-0MSCacereno0 - 2Extremadura0-1MSValencia Mestalla0 - 2Waalwijk0-1MSGirona2 - 1Bournemouth0-0MSOlaria0 - 2Sampaio Correa (RJ)0-1MSCalahorra0 - 0Huesca0-0MSCD El Ejido 20120 - 1Almeria0-1MSTarxien Rainbows F.C.1 - 0Balzan Youths1-0MSSportivo Las Parejas2 - 1Colon Santa Fe1-0MSRio Ave1 - 1Santa Clara0-0MSCelta3 - 0Lugo1-0MSBelenenses1 - 0Sunderland0-0MSLa Roda2 - 3Albacete0-3MSMaritimo0 - 0Lille0-0MSPortimonense0 - 0Getafe0-0MSAragua1 - 0Dep. Petare FC1-0SonsonatevsDeportivo Fas1-0MSCardiff City1 - 1Valladolid1-0
UEFA UEFA 19 Yaş Altı
Armenia(U19)0 - 4Maç SonucuPortugal(U19)