Türkiye : TFF 1. Lig

MSKeciorengucu2 - 2Gençlerbirliği1-1MSTuzlaspor0 - 2Göztepe0-1MSAltay1 - 3Manisa BB Spor1-2

Türkiye : 2. Lig Kırmızı Grup

Türkiye : 2. Lig Beyaz Grup

Türkiye : 3. Lig 1. Grup

Live*Belediye Derincespor0 - 0Yeni Orduspor

Türkiye : 3. Lig 2. Grup

Live*Bayrampaşaspor0 - 0Ayvalıkgücü Bld.Spor

Türkiye : 3. Lig 3. Grup

Live*Akhisar Bld.Spor0 - 0Siirt Il Ozle Idaresi Spor

UEFA : Euro

MSİskoçya3 - 0Güney Kıbrıs1-0ErmenistanvsTürkiyeBeyaz RusyavsİsviçreİsrailvsKosovoİspanyavsNorveçHırvatistanvsGallerAndorravsRomanya

UEFA : 19 Yaş Altı

MSSırbistan (U19)1 - 3İsrail (U19)0-2MSSlovenia(U19)0 - 0Italy(U19)0-0MSHırvatistan (U19)1 - 1İsveç (U19)1-1MSPolonya (U19)3 - 0Letonya (U19)0-0MSRomanya (U19)3 - 1Kuzey İrlanda (U19)1-0MSİngiltere (U19)0 - 1Iceland(U19)0-045Germany(U19)1 - 1Belçika (U19)1-146Ukraine(U19)1 - 2Denmark(U19)1-115Ireland(U19)0 - 0Estonia(U19)0-0Fransa (U19)vsNorway(U19)Spain(U19)vsLüksemburg (U19)Portugal(U19)vsÇek Cumhuriyeti (U19)Yunanistan (U19)vsSlovakia(U19)Türkiye (U19)vsHungary(U19)

UEFA : 17 Yaş Altı

43Hollanda (U17)2 - 2Denmark(U17)2-043Portekiz (U17)1 - 0Poland(U17)0-0İYWales(U17)1 - 0İzlanda (U17)46Switzerland(U17)0 - 1Albania(U17)

UEFA : Women Under 17

İngiltere : EFL Lig 1

BarnsleyvsIpswich46Charlton1 - 1Wycombe1-043Exeter City5 - 0Stanley1-046Fleetwood2 - 1Lincoln City1-144MK Dons1 - 0Morecambe0-0OxfordvsCheltenham46Peterborough2 - 0Derby County0-041Portsmouth2 - 2Port Vale0-2Ert.ShrewsburyP - PBristol Rovers

İngiltere : EFL Lig 2

42Barrow2 - 1AFC Wimbledon0-141Colchester1 - 1Tranmere0-142Crawley Town2 - 0Rochdale2-0CrewevsBradford City46Doncaster0 - 2Northampton0-142Gillingham0 - 0Carlisle0-042Grimsby Town1 - 1Walsall1-046Hartlepool1 - 1Leyton Orient0-038Mansfield0 - 0Sutton United0-0Newport CountyvsHarrogate Town46Stevenage0 - 2Salford City0-046Swindon Town0 - 1Stockport0-0

İngiltere : Conference

46Aldershot Town1 - 3Gateshead1-146Maidstone United1 - 1Woking0-042Boreham Wood0 - 0Eastleigh0-044Altrincham1 - 0Southend Utd0-039Chesterfield2 - 0Halifax Town1-046Dorking3 - 1Maidenhead Utd1-046Notts County4 - 0Scunthorpe2-045Torquay2 - 1Dagenham Red1-046Oldham1 - 0Solihull Moors1-042Wrexham2 - 0York City1-040Wealdstone0 - 2Barnet0-041Yeovil Town0 - 1Bromley0-1

İngiltere : National League North

38AFC Fylde2 - 0Gloucester City2-042Banbury Utd1 - 2Telford1-043Blyth Spartans0 - 2Chester FC0-141Bradford Park Avenue1 - 4Buxton0-140Curzon Ashton2 - 0Chorley2-039Farsley Celtic0 - 1Peterborough Sports0-142Hereford0 - 1Kings Lynn0-143Kettering0 - 0Darlington0-041Kidderminster0 - 0Alfreton0-044Leamington0 - 2Boston Utd0-145Scarborough0 - 1Southport0-040Spennymoor Town1 - 1Brackley Town1-1

İngiltere : National League South

MSSlough Town0 - 1Ebbsfleet0-046Cheshunt1 - 0Weymouth0-046Chippenham Town1 - 1Eastbourne Borough0-134Dulwich Hamlet1 - 1Oxford City0-046Braintree Town0 - 2Taunton Town0-244Dartford1 - 1Chelmsford City1-044Hemel Hempstead Town3 - 0Concord Rangers1-042St Albans City1 - 0Dover Athletic1-043Hampton & Richmond0 - 1Farnborough Town0-044Welling Utd1 - 0Bath City0-046Tonbridge Angels4 - 3Hungerford Town4-144Worthing3 - 1Havant and Waterlooville0-1

İngiltere : Northern Premier League

43FC Utd of Manchester2 - 1Marske Utd0-141Lancaster City1 - 1Hyde1-042Atherton Collieries1 - 0Gainsborough Trinity0-039Nantwich Town0 - 1Bamber Bridge0-143Stafford Rangers0 - 0Morpeth Town0-038South Shields0 - 0Radcliffe Borough0-032Stalybridge Celtic1 - 2Ashton Utd1-139Guiseley0 - 1Belper Town0-041Warrington Town AFC2 - 1Liversedge1-143Whitby Town0 - 3Marine0-2

İngiltere : Southern Premier League

43Dorchester Town0 - 1Merthyr Town0-143Hanwell Town1 - 3Swindon Supermarine0-143Harrow Borough0 - 2Gosport Borough0-143Hendon1 - 0Hartley Wintney0-043Metropolitan Police1 - 0Chesham Utd0-043North Leigh2 - 0Weston Super Mare1-043Poole Town2 - 1Hayes Yeading2-1Ert.Truro CityP - PSalisbury City44Winchester City4 - 0Beaconsfield SYCOB2-043Yate Town0 - 2Bracknell Town0-1

İngiltere : Southern League Central Division

43Rushden&Diamonds0 - 0Leiston0-042Alvechurch2 - 0Bedford Town0-043Basford Utd0 - 1Redditch Utd0-042Barwell6 - 1Hednesford Town2-143Bromsgrove Rovers1 - 2Mickleover Sports1-146Coalville Town1 - 1Kings Langley1-043Hitchin Town1 - 0Stratford Town1-043Needham Market1 - 1Nuneaton1-143Royston Town0 - 2Tamworth0-145Rushall Olympic1 - 0St Ives Town1-043Stourbridge0 - 1Ilkeston0-1

İngiltere : Isthmian Ligi

46Aveley1 - 1Brightlingsea Regent0-046Billericay Town1 - 1Carshalton Athletic0-146Bishop's Stortford1 - 0Bognor Regis Town1-046Bowers & Pitsea3 - 1Folkestone Invicta1-146Canvey Island3 - 1Hastings Utd0-146Cray Wanderers4 - 3Horsham2-146AFC Hornchurch2 - 2Margate2-046Corinthian Casuals0 - 0Wingate & Finchley0-046Herne Bay1 - 2Enfield Town1-146Kingstonian0 - 3Haringey Borough0-146Lewes2 - 0Potters Bar Town2-0

İngiltere : Northern Division 1

Live*Workington0 - 0Glossop North EndLive*Shepshed Dynamo0 - 0ChasetownLive*Grimsby Borough0 - 0Long Eaton UtdLive*Shildon0 - 0Cleethorpes Town

İngiltere : Under 21

İspanya : Segunda Liga

30Santander0 - 1Levante0-128Ibiza Eivissa1 - 0Burgos0-0AlavesvsTenerife

İspanya : Segunda B, Group 1

43Real Oviedo B2 - 3Valladolid B1-1İYCD Cristo Atletico1 - 0SD Laredo1-046Bergantinos0 - 0Burgos Promesas46Guijuelo0 - 0Zamora

İspanya : Segunda B, Group 2

17Sociedad Deportiva Beasain1 - 0UD Logrones B1-045Racing Rioja CF0 - 1CD Arnedo

İspanya : Segunda B, Group 3

17Atletico Saguntino0 - 0UE Olot

İtalya : Lega Pro C1-A

MSRenate AC2 - 0Padova1-0MSCist0 - 0FeralpiSalo0-0

İtalya : Lega Pro C1-B

16Rimini0 - 0Reggiana

İtalya : Lega Pro C1-C

17AS Calcio Potenza1 - 0Juve Stabia17Taranto Sport0 - 0Avellino

Almanya : Üçüncü Lig

MSSV Waldhof Mannheim0 - 2Osnabruck0-1MSSV Meppen3 - 2Aue1-1MSRW Essen1 - 3Wehen1-2MSDynamo Dresden1 - 2SpVgg Bayreuth0-1MSSC Verl1 - 2Elversberg0-1MSVfB Oldenburg1 - 3Viktoria Koln0-2

Almanya : Regionalliga West

Almanya : Regionalliga North

Almanya : Regionalliga North-East

Almanya : Regionalliga South

Almanya : Regionalliga Bayern

46FC Pipinsried0 - 2DJK Teutonia Schalke0-2

Fransa : CFA - Group A

Live*Caen B0 - 0FC RouenLive*Racing Club de Paris3 - 0Beauvais

Fransa : CFA - Group B

46Colmar0 - 0Saint Quentin

Fransa : CFA - Group C

46Auxerre B1 - 2Marignane Gignac0-1

Fransa : CFA - Group D

Hollanda : League 3

İskoçya : Lig 1

42Peterhead0 - 2Alloa0-046Montrose0 - 2Dunfermline

İskoçya : Lig 2

45Albion Rovers0 - 1Bonnyrigg Rose0-045Annan0 - 0Stranraer0-045Stenhousemuir1 - 1Forfar1-042Stirling Albion2 - 2Dumbarton1-1

Rusya : Birinci Lig

MSSpartak Vladikavkaz0 - 0Rubin Kazan0-0

Brezilya : Catarinense 1

Brezilya : Capixaba

Brezilya : Piauiense 1

Brezilya : Tocantinense

Brezilya : Copa do Nordeste

Brezilya : Roraimense

Brezilya : Gaucho 1

Arjantin : Kupa

Boca JuniorsvsOlimpo

Arjantin : Süper Lig

Barracas CentralvsBoca JuniorsBelgranovsSarmiento JuninCA BanfieldvsCA PlatenseCentral Cordoba SdEvsArsenal SarandiInstitutovsTalleres CordobaColon Santa FevsAtletico TucumanRacing ClubvsCA HuracanSan LorenzovsIndependienteTigrevsLanus

Arjantin : İkinci Lig

CA EstudiantesvsCA Brown AdrogueVilla DalminevsFerrol Carril OesteAgropecuario de Carlos CasaresvsSan Martin TucumanFlandriavsDefensores de BelgranoDep. MadrynvsGimnasia JujuyAldosivivsChacarita JuniorsRafaelavsQuilmesAtletico Mitre de Santiago del EsterovsTristan SuarezChaco For EvervsAtletico AtlantaDep. MaipuvsDep. RiestraAlmagrovsTemperleyIndependiente Riv.vsRacing de CordobaAtletico AtlantavsAtletico Mitre de Santiago del EsteroCA EstudiantesvsAldosiviDep. RiestravsIndependiente Riv.CA Brown AdroguevsRafaelaFerrol Carril OestevsDep. MaipuGimnasia JujuyvsVilla DalmineDefensores UnidosvsAll BoysGuillermo BrownvsNueva ChicagoGimnasia MendozavsDep. MoronPatronato ParanavsClub Atletico GuemesSan Martin SjvsEstudiantes Rio CuartoTristan SuarezvsChacarita JuniorsQuilmesvsDep. MadrynRacing de CordobavsChaco For EverAlvarado Mar del PlatavsAlmirante Brown

ABD : MLS

PortlandvsLos AngelesCharlotte FCvsNew YorkColumbusvsAtlanta UnitedDC UnitedvsNew EnglandInter Miami CFvsChicagoPhiladelphiavsOrlando CityAustin FCvsColoradoHoustonvsNew York City Football ClubMinnesota Utd FCvsVancouver WhitecapsNashvillevsFC CincinnatiKansasvsSeattleSalt LakevsSaint Louis CityLos Angeles FCvsDallasSan JosevsToronto

ABD : USL Championship

İsviçre : Promotion League

Live*Bavois0 - 0Biel-BienneLive*Bruhl SG0 - 0BadenLive*FC Luzern U-210 - 0Young Boys(U21)Live*FC Rapperswil-Jona0 - 0FC St.Gallen U-21Live*Stade Nyonnais0 - 0Basel BLive*YF Juventus Zurich0 - 0FC BreitenrainLive*Zurich B0 - 0SC KriensLive*Etoile Carouge0 - 0Bulle

Danimarka : League 3

Live*Dalum0 - 0Naesby BKLive*FA 20000 - 0Vanlose IFLive*Holstebro BK0 - 0RishojLive*Middelfart0 - 0SfB-OureLive*AB Tarnby0 - 0IF LysengLive*Young Boys Football Development0 - 0VSK Arhus

Danimarka : League 4

Live*GVI0 - 0Gorslev IFLive*Frederikssund IK0 - 0AvartaLive*Karlslunde0 - 0Eendr. Aalst Women'sLive*OKS0 - 0Tarup Paarup IFLive*Viby0 - 0FC DjurslandLive*Otterup0 - 0Hedensted BKLive*Aalborg BK Am.0 - 0Vinder Vatanspor-VRILive*ASA Aarhus0 - 0FC Aarhus Fremad BLive*Marienlyst0 - 0HolbaekLive*KFUM Roskilde0 - 0Tarnby FFLive*Norresundby0 - 0Kjellerup IFLive*Odder IGF0 - 0Vejgaard BLive*Bronshoj0 - 0Ringkobing

Romanya : Liga 3

Live*CSO Plopeni0 - 0Municipal BrasovLive*ACS Viitorul Cluj0 - 0CS Sanatatea ClujLive*CSO Petrolul Potcoava0 - 0Cetatea Turnu MagureleLive*Kids Tampa Brasov0 - 0ACS Olimpic Cetate RasnovLive*Real Bradu0 - 0CSM Flacara MoreniLive*Baile Felix0 - 0CSM Satu MareLive*Gloria Popesti-Leordeni0 - 0Unirea BascovLive*CS Universitatea Craiova B0 - 0ACS Flacara HorezuLive*Afumati0 - 0Dunarea CalarasiLive*Olimpic Zarnesti0 - 0Blejoi VispestiLive*CS Gilortul Targu Carbunesti0 - 0Cetate DevaLive*Targu Secuiesc0 - 0CS Paulesti

Yunanistan : İkinci Lig

MSAEK Athens II0 - 2Apollon Smirnis0-1

İzlanda : League Cup 2

Live*Ymir0 - 0IH HafnarfjordurLive*Vikingur Olafsvik0 - 0KV VesturbaejaLive*Dalvik Reynir0 - 0Hottur HuginnLive*Ellidi0 - 0Hviti RiddarinnLive*KF Fjallabyggdar0 - 0Fjardabyggd LeiknirLive*Throttur Vogur0 - 0Vidir Gardur

Kuzey İrlanda : League 1

Ert.Ballymena UtdP - PGlenavon Lurgan46Coleraine0 - 0Larne0-046Crusaders3 - 0Carrick Rangers0-045Newry City1 - 2Cliftonville0-0

Kuzey İrlanda : IFA Championship

Live*Annagh Utd0 - 0Ballinamallard UtdLive*Dundela0 - 0ArdsLive*Harland & Wolff Welders0 - 0LoughgallLive*Newington0 - 0Ballyclare ComradesLive*Knockbreda Parish0 - 0InstituteLive*Warrenpoint Town0 - 0Dergview

Galler : Premier Lig

MSPen-y-Bont FC2 - 2Bala Town1-0MSThe New Saints7 - 1UWIC Inter Cardiff4-1MSAirbus UK0 - 3Pontypridd0-2MSHaverfordwest County2 - 2Caernarfon1-1MSAberystwyth Town1 - 0Flint Town Utd0-0

Hırvatistan : League 2

Live*HNK Vukovar 910 - 0NK JarunLive*NK Dubrava Zagreb0 - 0Bijelo Brdo

Çek Cumhuriyeti : League 2

MSChrudim1 - 1Táborsko1-1

Nijerya : Premier Lig

Ert.Enugu Rangers InternationalP - PBayelsa UtdLive*Enyimba International0 - 0Bendel Insurance

İsrail : League 3

Kamerun : League 1

MSRenaissance Ngoumou1 - 0Aigle Royal Menoua0-038AS Fortuna0 - 0APEJES Academy0-046UMS de Loum2 - 1Colombe FC0-0

Litvanya : 1 Lyga

Live*Lietava Jonava0 - 0FK Trakai IILive*Kauno Zalgiris II0 - 0TransINVEST Vilnius

Polonya : League 3

Slask Wroclaw BvsGornik PolkowiceMSZnicz Pruszkow0 - 1Olimpia Elblag0-1MSSiarka Tarnobrzeg1 - 2Kotwica Kolobrzeg0-0MSGKS Jastrzebie4 - 0Radunia Stezyca2-0MSHutnik Nowa Huta1 - 0Zaglebie Lubin B0-0MSWisla Pulawy0 - 2Polonia Warsaw0-1

Kenya : Premier League (KPL)

MSSofapaka Nairobi0 - 0Gor Mahia0-0

Uganda : Premier League

Live*Uganda Revenue Authority FC0 - 0Busoga United

Indonesia : Liga 1

MSPersebaya Surabaya3 - 2Pstni1-1

Slovakya : League 2

Live*Slavoj Trebisov0 - 01. Tatran PresovLive*ZTS Dubnica0 - 0Povazska BystricaLive*Humenne0 - 0Dolny KubinLive*FK Puchov0 - 0Raca Bratislava

Slovakya : League 3 West

Live*FK Nove Zamky0 - 0Jednota BanovaLive*Nove Mesto0 - 0OK castkovceLive*VTJ Martin0 - 0Inter BratislavaLive*SKF Sered0 - 0MFK Banska BystricaLive*Slovan Duslo Sala0 - 0SK Vrakuna Bratislava

Slovenya : League 2

Şili : Primera B

Deportes RecoletavsPuerto Montt

Şili : Segunda Division

Kolombiya : Primera A

Deportiva Once CaldasvsDep. PereiraAlianza PetroleravsAtletico BucaramangaAtletico NacionalvsDep.Independiente MedellinDeportes TolimavsAtletico Huila

Kolombiya : Primera B

BogotavsExpreso RojoCortuluavsLlaneros

Ekvador : League 2

Paraguay : Birinci Lig

Sportivo AmelianovsOlimpia AsuncionCerro PortenovsNacional Asuncion

Peru : Birinci Lig

Sporting CristalvsAcademia Deportiva CantolaoUniv. Cesar VallejovsSport Huancayo

Uruguay : Primera

MSDanubio4 - 0Dep. Maldonado2-0Liverpool P.vsCA PenarolWanderersvsCerro Montevideo

Uruguay : Second Division

IA Sud AmericavsCA AtenasMiramar MisionesvsTacuaremboBella VistavsCA Juventud

Venezuela : League 2

Meksika : League 2

CelayavsMeridaCorrecaminos UATvsMineros de ZacatecasPumas TabascovsBVSC Zuglo

Meksika : League 3

Live*Correcaminos UAT B0 - 0CF Pachuca II

El Salvador : League 1

Kuzey ve Orta Amerika : Nations League

BermudavsGuyanaTurks & Caicos IslandsvsUS Virgin IslandsSint MaartenvsBonaireMontserratvsHaitiMartinikvsKosta RikaCuracaovsKanada

Japonya : Lig Kupası

HiroshimavsNagoyaNiigatavsKashimaYokohamavsKobe

Japonya : J-Lig 2

MSTokyo Verdy3 - 0Roasso Kumamoto1-0Bandits IwakivsFC Machida ZelviaRenofa YamaguchivsFujieda MYFC

Japonya : J-League 3

Güney Kore : League 3

Avustralya : Brisbane Capital League 1

Live*Bayside Utd FC0 - 0Pine HillsLive*Acacia Ridge0 - 0North Pine

Tunus : League 1

ES Hamam-SoussevsAS SlimaneBizertinvsEtoile MetlaouiCO Sidi BouzidvsStade Tunisien

Tunus : League 2

Live*Sporting Ben Arous0 - 0E.Gawafel.S.GafsaLive*E. M. Mahdia0 - 0SC MoknineLive*S.S. Sfaxien0 - 0CS. Hammam-LifLive*Stade Gabesien0 - 0Croissant MsakenLive*Esperance Sportive Zarzis0 - 0Jeunesse Sportive OmraneLive*A.S Djerba0 - 0Kalaa Sport

Dünya : Hazırlık

MSBangladeş1 - 0Seyşeller1-0MSLitvanya (U21)1 - 1Hegelmann Litauen1-0MSLaos2 - 1Bhutan1-1MSMyanmar1 - 1Kırgızistan0-0MSFransa (U20)1 - 2Netherlands(U20)1-1MSMakedonya (U21)1 - 1Finlandiya (U21)1-0MSEndonezya3 - 1Burundi3-0MSGürcistan6 - 1Mongolia1-139England(U20)4 - 2ABD (U20)2-112Bulgaria(U21)0 - 0Slovakya (U21)0-0Hollanda (U21)vsNorveç (U21)İngiltere U21vsFransa (U21)Iraq(U23)vsKorea Republic(U23)United Arab Emirates(23)vsViet Nam(U23)Birleşik Arap EmirliklerivsTacikistanSuriyevsTaylandBahreynvsFilistinKatar (U23)vsThailand U23AlmanyavsPeruOman(U23)vsKyrgyzstan(U23)Saudi Arabia(U23)vsKuveyt (U23)FasvsBrezilyaNew Zealand(U23)vsChina (U23)Fiji U20vsVanuatuYeni ZelandavsÇinFijivsSolomon Adaları

Dünya : Kulüpler Arası Hazırlık

MSFK Zorka-BDU Minsk1 - 4FK Vitebsk0-1MSZorkyi Krasnogorsk1 - 2FC Novosibirsk0-0MSSlutsksakhar Slutsk2 - 1FC Torpedo Zhodino1-0MSSepsi1 - 0Brasov1-0MSFC UT Arad1 - 0Ripensia Timisoara1-0MSDnipro-13 - 3Metalist Kharkiv2-2MSOrgryte0 - 5KFUM Oslo0-1MSPartizan Belgrade0 - 2CSKA 1948 Sofia0-1MSDiosgyor1 - 1Mezokovesd-Zsory0-0MSFK Isloch Minsk0 - 0Arsenal Dzyarzhynsk0-0MSUniversitatea Cluj3 - 1FC Baia Mare2-0MSPetrolul Ploiesti1 - 1Dinamo Bucuresti0-1MSHacken5 - 1FC Trollhattan3-0MSFC Belshina Babruisk2 - 2Dnepr Mogilev2-1MSİnter Turku4 - 0Gnistan3-0MSPodbeskidzie2 - 2Piast Gliwice0-1MSPirin Blagoevgrad3 - 1Vitosha Bistritsa1-1MSSiauliai0 - 2FS Metta LUMSVolga Olimpiets5 - 0Khimik Dzerzhinsk2-0MSTvaakers IF4 - 0Varbergs GIF FK2-0MSEskilsminne IF4 - 0Kristianstads FF2-0MSVard Haugesund4 - 4Os Turn Fotball3-0MSStrommen1 - 0Kvik Halden0-0MSMaribor5 - 2NK Lokomotiva Zagreb0-2MSSCM Argesul Pitesti3 - 0CSA Steaua Bucureti2-0Orebro Syrianska IF0 - 0SyrianskaLive*FK Astrakhan0 - 0FK ElistaMSJyvaskyla1 - 0Vaajakoski1-0MSGöteborg1 - 1Sarpsborg 08 FF1-1Live*IFK Hassleholm0 - 0Eslovs BKMSHelsingborg0 - 3Aik Stockholm0-1Ert.SiriusP - PÖrebroMSSalPa4 - 3Pk 352-3MSSkovde AIK0 - 2VarnamoKjelsas IL0 - 0ByasenMSUllensaker Kisa1 - 0Grorud IL1-0MSBaerum1 - 3Asker Fotball0-2MSHammarby2 - 2Honka0-2MSSpartak Varna4 - 1FC Dobrudzha2-1MSSotra1 - 0Bjarg1-0MSZalaegerszeg TE0 - 2Backa Topola0-0MSMetalist 1925 Kharkiv1 - 0FK Chayka K-SR0-0MSHNK Sibenik1 - 1Zrinjski0-1Gjovik FF0 - 0FramMSKarpaty Lviv0 - 3Veres Rivne0-1MSOrduspor1 - 4Giresunspor0-2MSSeptemvri Simitli1 - 0Strumska Slava0-0Live*Angelholm0 - 0BK AstrioMSPallo-Iirot4 - 5Tampere Utd1-3MSTorns IF2 - 0Nosaby IF1-0MSVlazrimi Kicevo2 - 3Besa DoberdollMSEgersunds IK3 - 0Brodd0-0MSZira FK0 - 0Inter Baku0-0MSFakel Voronezh5 - 1Fakel Voronezh II4-0MSPolitehnica Iasi1 - 2Botosani1-0MSIlves T.2 - 0Turku1-0MSBryne1 - 1Jerv1-1MSGjovik Lyn1 - 2Fram Larvik1-1MSNorrkoping1 - 2Brommapojkarna0-1MSMjallby3 - 3Landskrona2-1MSKongsvinger1 - 1Stabaek1-0MSVarbergs BoIS3 - 2Norrby IF2-1MSAalesund0 - 3Molde0-2MSKristiansund1 - 1Levanger FK0-1MSFC Hebar Pazardzhik3 - 0Minyor PernikMSCSKA Moscow1 - 22 Drots Moscow FC0-1MSCarl Zeiss Jena0 - 0ZFC Meuselwitz0-0MSVasteras SK FK5 - 2Sandvikens IF2-1MSFK Arendal0 - 0Orn-Horten0-0MSLysekloster2 - 1Brann B0-1MSFloy Flekkeroy IL0 - 3Notodden0-2MSCremonese2 - 2Spal0-2MSFK Makedonija2 - 0Vardar0-0MSKalmar0 - 0Oster0-0MSBelasica Strumica1 - 0Bregalnica Stip0-0MSRW Oberhausen3 - 1Ratingen SV0-1MSPEPO1 - 2KTP Kotka0-243Ranheim1 - 0Ostersunds FK0-045Stromsgodset3 - 0Mjondalen1-046Lokomotiv Sofia1 - 2CSKA 1948 Sofia II0-246Sundsvall1 - 2Vasby Utd1-146Spyris Kaunas1 - 1Metal. Liepaja1-117Gais1 - 1Falkenberg0-1İYSandnes1 - 0StartİYNK Rijeka0 - 0NK Publikum Celje42Paok1 - 0Farul ConstantaKäPa HelsinkivsJaPSAris LimassolvsRigas Futbola skolaHifkvsAtlantis FCGenus/ROvsPorto Velho/ROAndira ACvsPlacido de CastroVasco ACvsNauas ACCS Esportivo ALvsCruzeiro ALRiver PlatevsUniv. De ChileLake Macquarie City ReservevsCharlestown Azzurri ReserveEdgeworth Eagles FC ReservevsLambton Jaffas Reserve
Türkiye TÜRKIYE TFF 1. Lig
Keciorengucu2 - 2Maç SonucuGençlerbirliği