Türkiye : Kupa

BandırmasporvsDarica G.BirligiTuzlasporvsSultanbeyliKeciorengucuvsKocaelisporY.MalatyasporvsEtimesgut Belediye SporİstanbulsporvsTarsus İd.YurduAltınorduvsCorum Bld.SporEskişehirsporvsKastamonusporHataysporvsBursa NilüfersporGaziantep Bld.SporvsSerik BelediyesporAdana DemirsporvsAfjet AfyonsporAntalyasporvsPendiksporRizesporvsUsak Bld.Spor

UEFA : Şampiyonlar Ligi

M. GladbachvsShakhtar DonetskOlympiakosvsMan CityAjaxvsMidtjyllandAtl. MadridvsLokomotiv MoscowLiverpoolvsAtalantaİntervsReal MadridMarsilyavsPortoBayern MunichvsSalzburg

İngiltere : Championship

MiddlesbroughvsDerby CountyMillwallvsReadingBristol CityvsWatfordCoventryvsCardiff CitySwansea CityvsSheff Wed

İngiltere : Southern Premier League

Gosport BoroughvsWimborne Town

İspanya : Segunda Liga

Sporting GijonvsSabadellLas PalmasvsMirandesZaragozavsVallecanoFuenlabradavsPonferradinaCartagenavsMallorca

İspanya : Segunda B, Group 3

Villarreal BvsAlcoyanoLleida EsportiuvsLlagostera

İtalya : Kupa

EmpolivsBresciaParmavsCosenza Calcio 1914CagliarivsVeronaBolognavsSpeziaUdinesevsFiorentina

Almanya : Üçüncü Lig

Bayern Munich IIvsIngolstadtKaiserslauternvsVfB Lubeck1. MagdeburgvsHansa RostockDynamo DresdenvsUnterhachingViktoria KolnvsFSV Zwickau

Almanya : Regionalliga West

LR AhlenvsSchalke IIBonner scvsSV StraelenDortmund (Am.)vsSV RodinghausenFortuna Dusseldorf IIvsM. Gladbach IISportfreunde LottevsAachenRW EssenvsWuppertaler SVFortuna KolnvsPreussen MunsterSV LippstadtvsRW OberhausenWegberg-BeeckvsKoln Am.SC WiedenbrückvsVFB Homberg

Almanya : Regionalliga North

Holstein Kiel BvsFC AltonaerHamburger SV IIvsEintracht NorderstedtPhonix LubeckvsHeider SVHannover 96 AmvsHSC HannoverSSV JeddelohvsVfB OldenburgHavelsevsDelmenhorstWerder Bremen (Am)vsBSV RehdenWolfsburg AM.vsFC OberneulandSt Pauli IIvsFC Hansa LuneburgDrochtersen AsselvsETSV Weiche Flensburg

Fransa : Ligue 1

LensvsNantes

İskoçya : Premier Lig

HamiltonvsAberdeen

Portekiz : Kupa

Casa Pia ACvsNacional Madeira

Portekiz : İkinci Lig

Cova da PiedadevsBenfica II

Rusya : Birinci Lig

Spartak VladikavkazvsYeniseyKrylya SovietovvsFC ChaykaFakel VoronezhvsVeles MoscowNeftekhimikvsVolga OlimpietsFC Irtysh OmskvsTom TomskVolgar AstrakhanvsSKA-Energiya KhabarovskTekstilshchikvsGazovik OrenburgAkron TogliattivsSpartak Moscow IIFC Dinamo BryanskvsChertanovo MoscowShinnikvsBaltikaTorpedo MoscowvsFK Krasnodar II

Brezilya : Brasileirao Serie A

Atletico MgvsBotafogoCoritibavsCorinthians

Brezilya : Brasileirao Serie B

NauticovsVitoria Bahia

Avusturya : Kupa

Austria ViennavsHartbergFirst ViennavsAltach

Güney Kıbrıs : Kupa

Athletiki Enosi KitionvsAe LimassolErmis AradippouvsNea Salamina

İrlanda : FAI CUP

Sligo RoversvsDerry City

Belçika : Jupiler

Cercle BruggevsPeruwelz

İsveç : CUP

Lunds BKvsMalmö

AFC : Şampiyonlar Ligi

Guangzhou EvergrandevsKobeJeonbuk Hyundai MotorsvsSydneyShanghai East AsiavsYokohama Marinos

Hırvatistan : Birinci Lig

Istra 1961vsNK Osijek

Ermenistan : Premier Lig

PyunikvsGandzasarArarat YerevanvsFC ArtsakhFK VanvsShirakFC LorivsFC Avan AcademyBanantsvsAlashkert

Çek Cumhuriyeti : Birinci Lig

BudejovicevsBohemians 1905

Çek Cumhuriyeti : League 2

BlanskovsHradec KraloveLisenvsFK Slavoj VysehradDukla PraguevsChrudimProstejovvsFC Ústí nad LabemFotbal TřinecvsTáborskoSC Slovan VarnsdorfvsFC Viktoria ŽižkovFC VlašimvsJihlava

Macaristan : Nemzeti Bajnokság II

BudaorsivsSzombathelyi HaladasSzolnoki MAVvsBekescsabaDebrecenivsSzentlorinc SEKaposvarvsSoroksarBodajk SiofokvsCsakvari TKVasas BudapestvsNyiregyhazaFC AjkavsDorogiGyirmot SEvsKazincbarcikaPecsvsDEACSzegedi AKvsETO Gyori

Sırbistan : CUP

IMT Novi BeogradvsRadnicki NisJavor IvanjicavsVozdovac BeogradRadnik SurdulicavsCukarickiSpartak Zlatibor VodavsMladost LucaniBacka TopolavsNapredakFK Rad BeogradvsKızıl YıldızFK Metalac Gornji MilanovacvsPartizan Belgrade

Makedonya : First League

KF VeleshtavsRinija GostivarKamenica-SasavsFK Rosoman 83FK SkopjevsFK Ohrid 2004FK OsogovovsBregalnica StipFK KozuvvsFK Sloga 1934 VinicaFC PlackovicavsPobeda PrilepFK Tikves KavadarcivsPehchevoVlazrimi KicevovsFK KadinoFK DritavsTeteks TetovoVardar ForinovsKorab Debar

Makedonya : CUP

Academy PandevvsFK Korzo PrilepBelasica StrumicavsFK MakedonijaSileksvsFK Shkendija 79FC Struga Trim-LumvsRenova

Arnavutluk : League 1

Apolonia FiervsPartizani TiranaTiranavsKS BylisSkënderbeu KorçëvsKastrioti KrujeKS Perparimi KukesivsKF LaciTeuta DurresvsVllaznia Shkoder

Slovenya : League 1

Tabor SezanavsDomzaleNK Publikum CeljevsMaribor

Ukrayna : League 2

ChernomoretsvsVolyn LutskKremin KremenchukvsAlians Lypova DolynaMFK Vodnyk MikolaivvsAhrobiznes VolochyskObolon KievvsPolissya ZhytomyrNyva TernopilvsKrystal KhersonPrykarpattya Ivano FrankivskvsFK Avanhard KramatorskVeres RivnevsHirnyk-SportFC VPK-Ahro Mahdalynivka RaionvsMetalist 1925 Kharkiv

Şili : Primera Lig

Colo ColovsCurico Unido

Kolombiya : Primera B

BogotavsDep. RionegroValleduparvsCortuluaAtletico HuilavsLlanerosUnion MagdalenavsDeportes Quindio

Peru : Birinci Lig

Dep. MunicipalvsDeportivo LlacuabaCarlos A. MannuccivsAlianza Lima

Venezuela : League 1

Estudiantes MeridavsCaraboboYaracuyanosvsTrujillanos

CONMEBOL : Libertadores Kupası

Independiente Jose TeranvsNacionalDelfin SCvsPalmeirasLibertad AsuncionvsJorge WilstermannInternacionalvsBoca Juniors

CONMEBOL : Güney Amerika Kupası

BolivarvsLanusAtletico FenixvsIndependienteCoquimbo UnidovsSport Huancayo

Japonya : J-Lig

KawasakivsGamba OsakaKashimavsKashiwaYokohamavsShimizuOita TrinitavsCerezo OsakaShonan BellmarevsHiroshimaSagan TosuvsSendai

Japonya : J-Lig 2

Tokyo VerdyvsFukuokaYamagatavsZweigen KanazawaMito HollyhockvsGiravanz KitakyushuThespa Kusatsu GunmavsOmiyaNiigatavsEhimeOkayamavsTochigi SCKyoto Purple SangavsKofuRenofa YamaguchivsJEF Utd IchiharaTokushima VortisvsFC Machida ZelviaV-Varen NagasakivsMatsumoto YamagaIwatavsFC Ryukyu

Azerbaycan : First League

Sabah FK Baku BvsStandard Sumqayit BZaqatala FKvsKesla FK BFK MOIK BakuvsQarabag B

Dünya : Hazırlık

Uganda(U20)vsBurundi(U20)Sudan(U20)vsEthiopia(U20)
Türkiye TÜRKIYE Kupa
BandırmasporvsBaşlamadıDarica G.Birligi
Bandırmaspor Logo Bandırmaspor | Son MaçlarGenelİçerdeDışarda
Türkiye Türkiye TFF 1. Lig
22/11/20Tuzlaspor0 - 6Bandırmaspor0-2
17/11/20Altınordu2 - 0Bandırmaspor2-0
07/11/20Bandırmaspor0 - 1Giresunspor0-1
Türkiye Türkiye Kupa
04/11/20Bandırmaspor3 - 1Belediye Derincespor3-0
Türkiye Türkiye TFF 1. Lig
25/10/20Bandırmaspor0 - 3Adana Demirspor0-1
20/10/20Keciorengucu1 - 0Bandırmaspor1-0
17/10/20Bandırmaspor1 - 1Eskişehirspor0-1
04/10/20İstanbulspor2 - 1Bandırmaspor1-1
27/09/20Bandırmaspor2 - 2Samsunspor1-0
19/09/20Bandırmaspor1 - 0Akhisar Bld.Spor1-0
Galibiyet27%B28%M45%
Darica G.Birligi Logo Darica G.Birligi | Son MaçlarGenelİçerdeDışarda
Türkiye Türkiye 3. Lig 2. Grup
19/11/20Darica G.Birligi1 - 0Agri 1970 Spor0-0
15/11/20Tokatspor1 - 2Darica G.Birligi0-1
11/11/20Darica G.Birligi1 - 1Halide Edip Adivarspor1-1
Türkiye Türkiye Kupa
05/11/20Zonguldak2 - 3Darica G.Birligi0-2
Türkiye Türkiye 3. Lig 2. Grup
01/11/20Kutahyaspor3 - 0Darica G.Birligi1-0
29/10/20Darica G.Birligi0 - 2Erzin Belediyespor0-1
Türkiye Türkiye Kupa
20/10/20Kutahyaspor1 - 2Darica G.Birligi0-1
Türkiye Türkiye 3. Lig 2. Grup
17/10/20Mardin BB1 - 1Darica G.Birligi0-1
11/10/20Darica G.Birligi0 - 0Kahta 02 Spor0-0
04/10/20Ceyhanspor2 - 1Darica G.Birligi0-1
Galibiyet36%B37%M27%