Scores

ΦΙΦΑ : World Cup Qualification - Central America

ΤΕΛDominica2 - 3Jamaica0-2ΤΕΛSt. Vincent & Grenadines1 - 3El Salvador1-1ΤΕΛBarbados1 - 3Haiti0-2ΤΕΛGrenada0 - 3Costa Rica0-2ΤΕΛBermuda1 - 6Honduras1-1ΤΕΛMontserrat1 - 3Panama0-1

ΦΙΦΑ : World Cup Qualification - Africa

ΤΕΛSao Tome & Principe0 - 1Liberia0-0ΤΕΛDemocratic Rep Congo1 - 0Togo1-0ΤΕΛDjibouti1 - 1Ethiopia1-1ΤΕΛNamibia0 - 0Tunisia0-0ΤΕΛMauritania0 - 1Senegal0-1

Ισπανία : Σεγούντα Ντιβισιόν

ΤΕΛSporting Gijon0 - 1Espanyol0-0

Ιταλία : C Play Off and Out

ΤΕΛCarrarese1 - 0Vicenza1-0

Γερμανία : League 5 OberLiga

ΤΕΛFrohnauer2 - 5Berliner SC1-3ΤΕΛBerlin Hilalspor4 - 5Blau Weiss 90 BerlinΤΕΛCroatia Berlin1 - 1TSV Rudow0-1ΤΕΛStav Agrosoyuz2 - 1FSV Spandauer Kickers1-1

Γερμανία : Regionalliga North

ΤΕΛETSV Weiche Flensburg2 - 1Tus Bersenbruck1-1

Βραζιλία : Brasileirao Serie A

ΤΕΛCriciuma2 - 5Cuiaba (MT)0-3

Βραζιλία : Brasileirao Serie B

ΤΕΛAvai0 - 0Σαπεκοένσε0-0ΤΕΛAmerica Mineiro2 - 0Ponte Preta1-0

Βραζιλία : Brasileiro Serie C

ΤΕΛAthletic Bilbao MG3 - 2Volta Redonda2-1ΤΕΛBotafogo PB1 - 0Ferroviario CE0-0ΤΕΛNautico2 - 2Caxias RS0-0ΤΕΛRemo Belem (PA)0 - 1Sao Bernardo0-0

Βραζιλία : Brasileirao Serie D

ΤΕΛMaracana CE0 - 1Sousa PB0-1ΤΕΛBrasiliense (DF)1 - 0Ipora0-0ΤΕΛPotiguar-M RN0 - 3Treze Campina Grande PB0-1ΤΕΛTocantinopolis3 - 0Ag. Maraba2-0ΤΕΛBarra SC0 - 1Cianorte PR0-0ΤΕΛBrasil de Pelotas1 - 0Cascavel PR0-0ΤΕΛItabaiana(SE)3 - 0Asa1-0ΤΕΛCameta EC1 - 0Fluminense/PI1-0ΤΕΛMoto Clube(MA)1 - 1River (PI)1-1ΤΕΛRetro/PE3 - 1EC Jacuipense1-1ΤΕΛManaus FC(AM)2 - 0Rio Branco (AC)1-0ΤΕΛGremio Metropolitano Maringa1 - 0Inter de Limeira0-0ΤΕΛAdrar Union Athletique Souss0 - 2Itabuna BA0-1

Βραζιλία : Copa do Nordeste

ΤΕΛRegatas2 - 0 ET: 0-0 Pen: 4-5Fortaleza EC CE0-0

Αργεντινή : League 2

ΤΕΛRacing de Cordoba0 - 0San Martin Sj0-0ΤΕΛClub Atletico Guemes0 - 0San Martin Tucuman0-0ΤΕΛDep. Maipu1 - 0CA Estudiantes1-0ΤΕΛAlvarado Mar del Plata2 - 1Arsenal Sarandi0-1ΤΕΛDefensores Unidos0 - 1Almirante Brown0-0ΤΕΛDep. Madryn0 - 0ΚΑ Κολόν0-0ΑΝΑΒSan TelmoP - PAldosiviΤΕΛPatronato Parana0 - 0Guillermo Brown0-0ΤΕΛFerrol Carril Oeste0 - 1Talleres Rem de Escalada0-0ΤΕΛChaco For Ever1 - 1Atletico Mitre de Santiago del Estero0-0

ΗΠΑ : USL Championship

ΤΕΛBirmingham Legion0 - 1Indy Eleven0-1

ΗΠΑ : USL League Two

ΤΕΛOakland County0 - 1AFC Ann Arbor0-0ΤΕΛLong Island Rough Riders1 - 3Hudson Valley Hammers1-2ΤΕΛSan Francisco City0 - 1Almaden FC0-0ΤΕΛInter Gainesville KF2 - 0Brevard SC2-0Live*Boulder U230 - 0Utah UnitedΤΕΛWeston1 - 2Sarasota Paradise0-1ΤΕΛCapital FC4 - 2West Seattle Junction3-0Live*Chicago Dutch Lions0 - 0Saint Charles FCΤΕΛFC Sonic Lehigh Valley2 - 3Junior Lone Star0-1ΤΕΛSt. Croix SC4 - 0RKC Third Coast1-0ΤΕΛRedlands FC1 - 2FC Tucson0-2ΤΕΛBirmingham Legion B0 - 0Athens United0-0

ΗΠΑ : National independent Football League

ΤΕΛArizona Monsoon2 - 3Capo FC2-1ΤΕΛIrvine Zeta FC1 - 0LA Force1-0

Δανία : League 3

ΤΕΛHolbaek1 - 2Rishoj1-2ΤΕΛNaesby BK3 - 1VSK Arhus2-0ΤΕΛAvarta2 - 4BK Frem1-2ΤΕΛHolstebro BK1 - 0SfB-Oure1-0

Φινλανδία : Kakkonen Group C

ΤΕΛGBK Kokkola4 - 3Kuopion Elo4-0

Νορβηγία : League 2

ΤΕΛAalesund4 - 4Kongsvinger3-1ΤΕΛBryne1 - 0Asane Fotball0-0ΤΕΛMjondalen3 - 3Ranheim2-1ΤΕΛSogndal2 - 2Egersunds IK0-0ΤΕΛStart1 - 4Lyn Oslo1-2ΤΕΛValerenga5 - 1Moss1-0

Νορβηγία : League 2 - A

ΤΕΛBrattvag2 - 0Vard Haugesund0-0ΤΕΛViking B2 - 3Notodden1-2ΤΕΛHodd2 - 1FK Arendal2-0ΤΕΛOrn-Horten0 - 2Lysekloster0-1

Νορβηγία : League 2 - B

ΤΕΛEidsvold TF2 - 2Alta0-0ΤΕΛJunkeren3 - 0Ullensaker Kisa1-0

Νορβηγία : League 3 - C

ΤΕΛFrigg FK6 - 0Skeid Oslo II1-0

Νορβηγία : League 3 - D

ΤΕΛSK Trygg Lade4 - 1Rana FK1-1

Ισλανδία : CUP

ΤΕΛKeflavik2 - 2 ET: 1-1 Pen: 3-5Valur1-1

Σουηδία : Division 1 Norra

ΤΕΛFC Stockholm Internazionale2 - 0Hammarby TFF1-0ΤΕΛTaby IS1 - 2Karlstad BK0-1ΤΕΛAssyriska United0 - 1Umea0-1ΤΕΛVasby Utd1 - 1Karlbergs BK1-1ΤΕΛIFK Stocksund4 - 1Orebro Syrianska IF4-0ΤΕΛSollentuna Utd FF0 - 1Vasalunds IF0-1

Σουηδία : Division 1 Södra

ΤΕΛFC Trollhattan1 - 1Angelholm1-0

Λευκορωσία : Premier League

ΤΕΛFC Baranovichi2 - 1Torpedo-2 Zhodino0-0ΤΕΛGomelzheldortrans1 - 1FK Orsha1-1ΤΕΛFK Zorka-BDU Minsk0 - 4Niva Dolbizno0-1ΤΕΛFK Ostrovets0 - 0Bumprom Gomel0-0

Κροατία : League 2

ΤΕΛKustosija1 - 2NK Orijent Rijeka1-1

Κίνα : First League

ΤΕΛShanghai Jiading City Fight Fat0 - 3Chongqing Tonglianglong0-1ΤΕΛGuangxi baoyun2 - 2Nanjing Fengfan2-0ΤΕΛGuangzhou Evergrande1 - 3Shenyang City1-1

Κίνα : League 2

ΤΕΛShaanXi Union2 - 0Xi"an Ronghai0-0ΤΕΛYichun Weihu1 - 0Hainan Star0-0ΤΕΛQuanzhou Yaxin1 - 5Shenzhen Juniors FC1-1ΤΕΛDalian Kuncheng0 - 2Shandong Taishan B0-0ΤΕΛHaimen Codion1 - 0Taian Tiankuang0-0

Νιγηρία : League 1

ΤΕΛAbia Warriors0 - 0Bendel Insurance0-0ΤΕΛΛόμπι Σταρς ΦΚ3 - 2Remo Stars2-1ΤΕΛBayelsa Utd2 - 2Sporting Lagos FC0-0ΤΕΛRivers United1 - 0Shooting Stars SC0-0ΤΕΛSunshine Stars2 - 0Akwa Utd0-0ΤΕΛHeartland3 - 1Doma United1-0ΤΕΛEnugu Rangers International3 - 0Ενίμπα Ιντερνάσιοναλ ΦΚ

Λιθουανία : 1 Lyga

ΤΕΛBanga Gargzdai B0 - 2FK Minija0-0ΤΕΛFK Panevezys II3 - 1Ekranas0-0

Πολωνία : League 4

ΤΕΛArka Gdynia B1 - 2Gryf Slupsk0-1ΤΕΛNeptun Konskie1 - 1Korona II Kielce1-1

Ισημερινός : League 2

ΤΕΛ9 de Octubre2 - 1San Antonio(ECU)1-0ΤΕΛIndependiente Juniors1 - 0Chacaritas FC1-0ΤΕΛLeones del Norte0 - 1Gualaceo SC0-0

Παραγουάη : League 2

ΤΕΛMartin Ledesma0 - 0Dep. Carapegua0-0ΤΕΛSol de America Pastoreo1 - 1Atletico Tembetary0-1

Περού : League 2

ΤΕΛFC San Marcos2 - 1Molinos El Pirata0-0ΤΕΛADA Jaen3 - 1Juan Pablo II1-1

Ουρουγουάη : First Division

ΤΕΛCerro Largo2 - 2Danubio0-1ΤΕΛCA Progreso1 - 0CA River Plate1-0ΤΕΛCerro Montevideo3 - 0Nacional1-0

Ουρουγουάη : Second Division

ΤΕΛCA Rentistas1 - 1Cooper1-0ΤΕΛCA Atenas1 - 0CA Torque0-0ΤΕΛLa Luz FC2 - 1Plaza Colonia1-0

Βενεζουέλα : League 2

ΤΕΛDeportivo Nueva Esparta0 - 3Dep. Petare FC0-1ΤΕΛAcademia Anzoategui2 - 1AC Minerven Bolivar0-0ΤΕΛAtletico El Vigia0 - 0Yaracuyanos0-0ΤΕΛReal Frontera2 - 1Fundacion Lara Deportiva0-0ΤΕΛLevski Lom2 - 0Maritimo de La Guaira1-0ΤΕΛTrujillanos1 - 1Aragua0-0ΤΕΛHeroes de Falcon0 - 0Urena SC0-0ΤΕΛFundacion Cesarger0 - 1Pontisola0-0

Ιαπωνία : League CUP

ΤΕΛNagoya1 - 0Kashiwa1-0ΤΕΛV-Varen Nagasaki1 - 1Niigata0-0ΤΕΛHiroshima3 - 1Fc Tokyo0-0

Ιαπωνία : J-League2

ΤΕΛOkayama1 - 1Kagoshima United0-0

Ιαπωνία : J-League 3

ΤΕΛTegevajaro Miyazaki1 - 1Giravanz Kitakyushu1-0

Κορέα : League 3

ΤΕΛChangwon City2 - 1Gangneung1-0ΤΕΛPocheon1 - 2Yeoju Sejong0-1

Αυστραλία : Brisbane Capital League 1

ΤΕΛVirginia United3 - 1University of Queensland1-0

Κόσμος : Friendly

ΤΕΛFinland(U21)2 - 0Lithuania(U21)0-0ΤΕΛEstonia(U21)3 - 3 ET: 0-0 Pen: 2-4Latvia(U21)2-2ΤΕΛSlovakia4 - 0Wales1-0ΤΕΛItaly1 - 0Bosnia and Herzegovina1-0ΤΕΛMontenegro1 - 3Georgia0-2ΤΕΛFrance0 - 0Canada0-0ΤΕΛArgentina1 - 0Ecuador1-0

Κόσμος : Club Friendlies

ΤΕΛCentral & Western District RSA2 - 2South China2-0ΤΕΛPeoria City0 - 0Chivas Guadalajara(U23)0-0
ΦΙΦΑ ΦΙΦΑ World Cup Qualification - Central America
Dominica2 - 3ΤελικόJamaica