Scores

FIFA : Dünya Kupası Elemeleri - Orta Amerika

MSDominica2 - 3Jamaica0-2MSSt. Vincent & Grenadines1 - 3El Salvador1-1MSBarbados1 - 3Haiti0-2MSGrenada0 - 3Kosta Rika0-2MSBermuda1 - 6Honduras1-1MSMontserrat1 - 3Panama0-1

FIFA : Dünya Kupası Elemeleri - Afrika

MSSao Tome & Principe0 - 1Liberya0-0MSDemokratik Kongo Cumhuriyeti1 - 0Togo1-0MSDjibouti1 - 1Etiyopya1-1MSNamibya0 - 0Tunus0-0MSMoritanya0 - 1Senegal0-1

İspanya : Segunda Liga

MSSporting Gijon0 - 1Espanyol0-0

İtalya : C Play Off and Out

MSCarrarese1 - 0Vicenza1-0

Almanya : League 5 OberLiga

MSFrohnauer2 - 5Berliner SC1-3MSBerlin Hilalspor4 - 5Blau Weiss 90 BerlinMSCroatia Berlin1 - 1TSV Rudow0-1MSStav Agrosoyuz2 - 1FSV Spandauer Kickers1-1

Almanya : Regionalliga North

MSETSV Weiche Flensburg2 - 1Tus Bersenbruck1-1

Brezilya : Brasileirao Serie A

MSCriciuma2 - 5Cuiaba (MT)0-3

Brezilya : Brasileirao Serie B

MSAvai0 - 0Chapecoense0-0MSAmerica Mineiro2 - 0Ponte Preta1-0

Brezilya : Brasileiro Serie C

MSAthletic Bilbao MG3 - 2Volta Redonda2-1MSBotafogo PB1 - 0Ferroviario CE0-0MSNautico2 - 2Caxias RS0-0MSRemo Belem (PA)0 - 1Sao Bernardo0-0

Brezilya : Brasileirao Serie D

MSMaracana CE0 - 1Sousa PB0-1MSBrasiliense (DF)1 - 0Ipora0-0MSPotiguar-M RN0 - 3Treze Campina Grande PB0-1MSTocantinopolis3 - 0Ag. Maraba2-0MSBarra SC0 - 1Cianorte PR0-0MSBrasil de Pelotas1 - 0Cascavel PR0-0MSItabaiana(SE)3 - 0Asa1-0MSCameta EC1 - 0Fluminense/PI1-0MSMoto Clube(MA)1 - 1River (PI)1-1MSRetro/PE3 - 1EC Jacuipense1-1MSManaus FC(AM)2 - 0Rio Branco (AC)1-0MSGremio Metropolitano Maringa1 - 0Inter de Limeira0-0MSAdrar Union Athletique Souss0 - 2Itabuna BA0-1

Brezilya : Copa do Nordeste

MSRegatas2 - 0 ET: 0-0 Pen: 4-5Fortaleza EC CE0-0

Arjantin : İkinci Lig

MSRacing de Cordoba0 - 0San Martin Sj0-0MSClub Atletico Guemes0 - 0San Martin Tucuman0-0MSDep. Maipu1 - 0CA Estudiantes1-0MSAlvarado Mar del Plata2 - 1Arsenal Sarandi0-1MSDefensores Unidos0 - 1Almirante Brown0-0MSDep. Madryn0 - 0Colon Santa Fe0-0Ert.San TelmoP - PAldosiviMSPatronato Parana0 - 0Guillermo Brown0-0MSFerrol Carril Oeste0 - 1Talleres Rem de Escalada0-0MSChaco For Ever1 - 1Atletico Mitre de Santiago del Estero0-0

ABD : USL Championship

MSBirmingham Legion0 - 1Indy Eleven0-1

ABD : USL League Two

MSOakland County0 - 1AFC Ann Arbor0-0MSLong Island Rough Riders1 - 3Hudson Valley Hammers1-2MSSan Francisco City0 - 1Almaden FC0-0MSInter Gainesville KF2 - 0Brevard SC2-0Live*Boulder U230 - 0Utah UnitedMSWeston1 - 2Sarasota Paradise0-1MSCapital FC4 - 2West Seattle Junction3-0Live*Chicago Dutch Lions0 - 0Saint Charles FCMSFC Sonic Lehigh Valley2 - 3Junior Lone Star0-1MSSt. Croix SC4 - 0RKC Third Coast1-0MSRedlands FC1 - 2FC Tucson0-2MSBirmingham Legion B0 - 0Athens United0-0

ABD : National independent Football League

MSArizona Monsoon2 - 3Capo FC2-1MSIrvine Zeta FC1 - 0LA Force1-0

Danimarka : League 3

MSHolbaek1 - 2Rishoj1-2MSNaesby BK3 - 1VSK Arhus2-0MSAvarta2 - 4BK Frem1-2MSHolstebro BK1 - 0SfB-Oure1-0

Finlandiya : Kakkonen Group C

MSGBK Kokkola4 - 3Kuopion Elo4-0

Norveç : 1. Lig

MSAalesund4 - 4Kongsvinger3-1MSBryne1 - 0Asane Fotball0-0MSMjondalen3 - 3Ranheim2-1MSSogndal2 - 2Egersunds IK0-0MSStart1 - 4Lyn Oslo1-2MSValerenga5 - 1Moss1-0

Norveç : 2. Lig - A

MSBrattvag2 - 0Vard Haugesund0-0MSViking B2 - 3Notodden1-2MSHodd2 - 1FK Arendal2-0MSOrn-Horten0 - 2Lysekloster0-1

Norveç : 2. Lig - B

MSEidsvold TF2 - 2Alta0-0MSJunkeren3 - 0Ullensaker Kisa1-0

Norveç : League 3 - C

MSFrigg FK6 - 0Skeid Oslo II1-0

Norveç : League 3 - D

MSSK Trygg Lade4 - 1Rana FK1-1

İzlanda : Kupa

MSKeflavik2 - 2 ET: 1-1 Pen: 3-5Valur1-1

İsveç : 1. Lig - Kuzey

MSFC Stockholm Internazionale2 - 0Hammarby TFF1-0MSTaby IS1 - 2Karlstad BK0-1MSAssyriska United0 - 1Umea0-1MSVasby Utd1 - 1Karlbergs BK1-1MSIFK Stocksund4 - 1Orebro Syrianska IF4-0MSSollentuna Utd FF0 - 1Vasalunds IF0-1

İsveç : 1. Lig - Güney

MSFC Trollhattan1 - 1Angelholm1-0

Beyaz Rusya : Premier League

MSFC Baranovichi2 - 1Torpedo-2 Zhodino0-0MSGomelzheldortrans1 - 1FK Orsha1-1MSFK Zorka-BDU Minsk0 - 4Niva Dolbizno0-1MSFK Ostrovets0 - 0Bumprom Gomel0-0

Hırvatistan : League 2

MSKustosija1 - 2NK Orijent Rijeka1-1

Çin : Birinci Lig

MSShanghai Jiading City Fight Fat0 - 3Chongqing Tonglianglong0-1MSGuangxi baoyun2 - 2Nanjing Fengfan2-0MSGuangzhou Evergrande1 - 3Shenyang City1-1

Çin : İkinci Lig

MSShaanXi Union2 - 0Xi"an Ronghai0-0MSYichun Weihu1 - 0Hainan Star0-0MSQuanzhou Yaxin1 - 5Shenzhen Juniors FC1-1MSDalian Kuncheng0 - 2Shandong Taishan B0-0MSHaimen Codion1 - 0Taian Tiankuang0-0

Nijerya : Premier Lig

MSAbia Warriors0 - 0Bendel Insurance0-0MSLobi Stars3 - 2Remo Stars2-1MSBayelsa Utd2 - 2Sporting Lagos FC0-0MSRivers United1 - 0Shooting Stars SC0-0MSSunshine Stars2 - 0Akwa Utd0-0MSHeartland3 - 1Doma United1-0MSEnugu Rangers International3 - 0Enyimba International

Litvanya : 1 Lyga

MSBanga Gargzdai B0 - 2FK Minija0-0MSFK Panevezys II3 - 1Ekranas0-0

Polonya : League 4

MSArka Gdynia B1 - 2Gryf Slupsk0-1MSNeptun Konskie1 - 1Korona II Kielce1-1

Ekvador : League 2

MS9 de Octubre2 - 1San Antonio(ECU)1-0MSIndependiente Juniors1 - 0Chacaritas FC1-0MSLeones del Norte0 - 1Gualaceo SC0-0

Paraguay : League 2

MSMartin Ledesma0 - 0Dep. Carapegua0-0MSSol de America Pastoreo1 - 1Atletico Tembetary0-1

Peru : League 2

MSFC San Marcos2 - 1Molinos El Pirata0-0MSADA Jaen3 - 1Juan Pablo II1-1

Uruguay : Primera

MSCerro Largo2 - 2Danubio0-1MSCA Progreso1 - 0CA River Plate1-0MSCerro Montevideo3 - 0Nacional1-0

Uruguay : Second Division

MSCA Rentistas1 - 1Cooper1-0MSCA Atenas1 - 0CA Torque0-0MSLa Luz FC2 - 1Plaza Colonia1-0

Venezuela : League 2

MSDeportivo Nueva Esparta0 - 3Dep. Petare FC0-1MSAcademia Anzoategui2 - 1AC Minerven Bolivar0-0MSAtletico El Vigia0 - 0Yaracuyanos0-0MSReal Frontera2 - 1Fundacion Lara Deportiva0-0MSLevski Lom2 - 0Maritimo de La Guaira1-0MSTrujillanos1 - 1Aragua0-0MSHeroes de Falcon0 - 0Urena SC0-0MSFundacion Cesarger0 - 1Pontisola0-0

Japonya : Lig Kupası

MSNagoya1 - 0Kashiwa1-0MSV-Varen Nagasaki1 - 1Niigata0-0MSHiroshima3 - 1Fc Tokyo0-0

Japonya : J-Lig 2

MSOkayama1 - 1Kagoshima United0-0

Japonya : J-League 3

MSTegevajaro Miyazaki1 - 1Giravanz Kitakyushu1-0

Güney Kore : League 3

MSChangwon City2 - 1Gangneung1-0MSPocheon1 - 2Yeoju Sejong0-1

Avustralya : Brisbane Capital League 1

MSVirginia United3 - 1University of Queensland1-0

Dünya : Hazırlık

MSFinlandiya (U21)2 - 0Litvanya (U21)0-0MSEstonia(U21)3 - 3 ET: 0-0 Pen: 2-4Latvia(U21)2-2MSSlovakya4 - 0Galler1-0MSİtalya1 - 0Bosna-Hersek1-0MSKaradağ1 - 3Gürcistan0-2MSFransa0 - 0Kanada0-0MSArjantin1 - 0Ekvador1-0

Dünya : Kulüpler Arası Hazırlık

MSCentral & Western District RSA2 - 2South China2-0MSPeoria City0 - 0Chivas Guadalajara(U23)0-0
FIFA FIFA Dünya Kupası Elemeleri - Orta Amerika
Dominica2 - 3Maç SonucuJamaica