UEFA : Euro

KRScotland3 - 0Cyprus1-010Armenia1 - 0Turkey12Belarus0 - 1Switzerland10Israel0 - 0KosovoSpainvsNorwayCroatiavsWalesAndorravsRomania

UEFA : Under 19

KRSerbia(U19)1 - 3Israel(U19)0-2KRSlovenia(U19)0 - 0Italy(U19)0-0KRCroatia(U19)1 - 1Sweden(U19)1-1KRPoland(U19)3 - 0Latvia(U19)0-0KRRomania(U19)3 - 1Northern Ireland(U19)1-0KREngland(U19)0 - 1Iceland(U19)0-0KRGermany(U19)1 - 1Belgium(U19)1-1KRUkraine(U19)1 - 2Denmark(U19)1-140Ireland(U19)1 - 0Estonia(U19)0-012France(U19)1 - 0Norway(U19)12Spain(U19)1 - 0Luxembourg(U19)12Portugal(U19)1 - 0Czech Republic U19Greece(U19)vsSlovakia(U19)Turkey U19vsHungary(U19)

UEFA : Under 17

12Wales(U17)1 - 1Iceland(U17)1-09Switzerland(U17)0 - 1Albania(U17)0-111Norway(U17)0 - 0Slovenia(U17)

UEFA : Women Under 17

Engleska : League 1

BarnsleyvsIpswichKRCharlton1 - 1Wycombe1-0KRExeter City5 - 0Stanley1-0KRFleetwood2 - 1Lincoln City1-1KRMK Dons1 - 0Morecambe0-0OxfordvsCheltenhamKRPeterborough2 - 0Derby County0-0KRPortsmouth2 - 2Port Vale0-2ODLShrewsburyP - PBristol Rovers

Engleska : League 2

KRBarrow2 - 1AFC Wimbledon0-1KRColchester1 - 1Tranmere0-1KRCrawley Town2 - 0Rochdale2-0CrewevsBradford CityKRDoncaster0 - 2Northampton0-1KRGillingham1 - 0Carlisle0-0KRGrimsby Town1 - 1Walsall1-0KRHartlepool1 - 1Leyton Orient0-0KRMansfield0 - 0Sutton United0-0Newport CountyvsHarrogate TownKRStevenage1 - 3Salford City0-0KRSwindon Town0 - 1Stockport0-0

Engleska : Conference

KRAldershot Town2 - 3Gateshead1-1KRMaidstone United1 - 2Woking0-0KRBoreham Wood0 - 0Eastleigh0-0KRAltrincham1 - 0Southend Utd0-0KRChesterfield2 - 0Halifax Town1-0KRDorking3 - 1Maidenhead Utd1-0KRNotts County4 - 0Scunthorpe2-0KRTorquay1 - 2Dagenham Red1-0KROldham1 - 1Solihull Moors1-0KRWrexham3 - 0York City1-0KRWealdstone0 - 2Barnet0-0KRYeovil Town0 - 1Bromley0-1

Engleska : National League North

KRAFC Fylde2 - 0Gloucester City2-0KRBanbury Utd1 - 2Telford1-0KRBlyth Spartans0 - 2Chester FC0-1KRBradford Park Avenue1 - 4Buxton0-1KRCurzon Ashton2 - 1Chorley2-0KRFarsley Celtic1 - 1Peterborough Sports0-1KRHereford0 - 1Kings Lynn0-1KRKettering0 - 0Darlington0-0KRKidderminster0 - 0Alfreton0-0KRLeamington0 - 2Boston Utd0-1KRScarborough0 - 1Southport0-046Spennymoor Town1 - 1Brackley Town1-1

Engleska : National League South

KRSlough Town0 - 1Ebbsfleet0-0KRCheshunt1 - 0Weymouth0-0KRChippenham Town1 - 1Eastbourne Borough0-1KRDulwich Hamlet2 - 2Oxford City0-0KRBraintree Town0 - 2Taunton Town0-2KRDartford1 - 2Chelmsford City1-0KRHemel Hempstead Town3 - 0Concord Rangers1-0KRSt Albans City1 - 0Dover Athletic1-0KRHampton & Richmond0 - 1Farnborough Town0-0KRWelling Utd1 - 0Bath City0-0KRTonbridge Angels4 - 3Hungerford Town4-1KRWorthing3 - 2Havant and Waterlooville0-1

Engleska : Northern Premier League

KRFC Utd of Manchester2 - 1Marske Utd0-1KRLancaster City2 - 1Hyde1-0KRAtherton Collieries1 - 1Gainsborough Trinity0-0KRNantwich Town0 - 1Bamber Bridge0-1KRStafford Rangers0 - 0Morpeth Town0-0KRSouth Shields0 - 0Radcliffe Borough0-0KRStalybridge Celtic1 - 4Ashton Utd1-1KRGuiseley0 - 1Belper Town0-0KRWarrington Town AFC3 - 1Liversedge1-1KRWhitby Town0 - 3Marine0-2

Engleska : Southern Premier League

KRDorchester Town0 - 2Merthyr Town0-1KRHanwell Town1 - 3Swindon Supermarine0-1KRHarrow Borough0 - 2Gosport Borough0-1KRHendon1 - 0Hartley Wintney0-0KRMetropolitan Police1 - 0Chesham Utd0-0KRNorth Leigh2 - 0Weston Super Mare1-0KRPoole Town2 - 1Hayes Yeading2-1ODLTruro CityP - PSalisbury CityKRWinchester City4 - 0Beaconsfield SYCOB2-0KRYate Town0 - 2Bracknell Town0-1

Engleska : Southern League Central Division

46Needham Market1 - 1Nuneaton1-1

Engleska : Isthmian League

Engleska : Northern Division 1

Live*Workington0 - 0Glossop North EndLive*Shepshed Dynamo0 - 0ChasetownLive*Grimsby Borough0 - 0Long Eaton UtdLive*Shildon0 - 0Cleethorpes Town

Engleska : Under 21

Španija : Segunda Liga

KRSantander0 - 1Levante0-146Ibiza Eivissa2 - 0Burgos0-0AlavesvsTenerife

Španija : Segunda B, Group 1

11CD Cristo Atletico1 - 0SD Laredo1-012Bergantinos0 - 1Burgos Promesas0-012Guijuelo0 - 0Zamora0-011Real Aviles0 - 0Santander II

Španija : Segunda B, Group 2

42Sociedad Deportiva Beasain2 - 0UD Logrones B1-010Racing Rioja CF0 - 2CD Arnedo0-111Utebo0 - 0SD Gernika

Španija : Segunda B, Group 3

42Atletico Saguntino0 - 0UE Olot

Italija : Lega Pro C1-A

KRRenate AC2 - 0Padova1-0KRCist0 - 0FeralpiSalo0-0

Italija : Lega Pro C1-B

41Rimini0 - 0Reggiana

Italija : Lega Pro C1-C

42AS Calcio Potenza2 - 0Juve Stabia42Taranto Sport1 - 1Avellino

Nemačka : League 3

KRSV Waldhof Mannheim0 - 2Osnabruck0-1KRSV Meppen3 - 2Aue1-1KRRW Essen1 - 3Wehen1-2KRDynamo Dresden1 - 2SpVgg Bayreuth0-1KRSC Verl1 - 2Elversberg0-1KRVfB Oldenburg1 - 3Viktoria Koln0-2

Nemačka : Regionalliga West

Nemačka : Regionalliga North

Nemačka : Regionalliga North-East

Nemačka : Regionalliga South

Nemačka : Regionalliga Bayern

Francuska : CFA - Group A

Live*Caen B0 - 0FC RouenLive*Racing Club de Paris3 - 0Beauvais12Chambly0 - 0Stade Rennais BLive*Chateaubriant0 - 0Blois F.41Live*Evreux0 - 0Granville12Guingamp B0 - 0Saint Malo

Francuska : CFA - Group B

9Colmar0 - 0Saint Quentin0-012Belfort ASM0 - 0Metz BLive*Epinal0 - 0Besancon13AS Furiani Agliani1 - 0Creteil12Bobigny A.C.1 - 0Stade Reims II12ST Maur Lusitanos1 - 0HaguenauLive*Sainte Genevieve Sports0 - 0Boulogne12ES Wasquehal1 - 0Fleury Merogis U.S.

Francuska : CFA - Group C

12Grasse0 - 0Lyonnais BLive*Hyeres0 - 0Toulon12Lyon la Duchere0 - 0SeteLive*Jura Sud Foot0 - 0Canet RoussillonLive*Louhans-Cuiseaux0 - 0Saint-Priest

Francuska : CFA - Group D

12Andrezieux0 - 0VierzonLive*Angouleme0 - 0Angers IILive*Bourges0 - 0Yzeure AS10FC Nantes B0 - 0Stade BordelaisLive*Romorantin0 - 0Chasselay M.D. AzerguesLive*Saumur OL.0 - 0FC BergeracLive*Trelissac0 - 0Chamalieres

Holandija : League 3

11de Treffers1 - 0Jong Sparta Rotterdam

Škotska : League 1

KRPeterhead0 - 2Alloa0-012Montrose0 - 2Dunfermline0-2

Škotska : League 2

KRAlbion Rovers0 - 1Bonnyrigg Rose0-0KRAnnan0 - 0Stranraer0-0KRStenhousemuir1 - 1Forfar1-0KRStirling Albion2 - 2Dumbarton1-1

Rusija : League 2

KRSpartak Vladikavkaz0 - 0Rubin Kazan0-0

Turska : Second League

KRKeciorengucu2 - 2Gençlerbirliği1-1KRTuzlaspor0 - 2Göztepe0-1KRAltay1 - 3Manisa BB Spor1-2

Turska : 2. Lig Red Group

Turska : 2. Lig Beyaz Group

Turska : Third League Group 1

Live*Belediye Derincespor0 - 0Yeni Orduspor

Turska : Third League Group 2

Live*Bayrampaşaspor0 - 0Ayvalıkgücü Bld.Spor

Turska : Third League Group 3

Live*Akhisar Bld.Spor0 - 0Siirt Il Ozle Idaresi Spor

Brazil : Catarinense 1

Brazil : Capixaba

Brazil : Piauiense 1

Brazil : Tocantinense

Brazil : Copa do Nordeste

Brazil : Roraimense

Brazil : Gaucho 1

Argentina : CUP

Boca JuniorsvsOlimpo

Argentina : League 1

Barracas CentralvsBoca JuniorsBelgranovsSarmiento JuninCA BanfieldvsCA PlatenseCentral Cordoba SdEvsArsenal SarandiInstitutovsTalleres CordobaColon Santa FevsAtletico TucumanRacing ClubvsCA HuracanSan LorenzovsIndependienteTigrevsLanus

Argentina : League 2

CA EstudiantesvsCA Brown AdrogueVilla DalminevsFerrol Carril OesteAgropecuario de Carlos CasaresvsSan Martin TucumanFlandriavsDefensores de BelgranoDep. MadrynvsGimnasia JujuyAldosivivsChacarita JuniorsRafaelavsQuilmesAtletico Mitre de Santiago del EsterovsTristan SuarezChaco For EvervsAtletico AtlantaDep. MaipuvsDep. RiestraAlmagrovsTemperleyIndependiente Riv.vsRacing de CordobaAtletico AtlantavsAtletico Mitre de Santiago del EsteroCA EstudiantesvsAldosiviDep. RiestravsIndependiente Riv.CA Brown AdroguevsRafaelaFerrol Carril OestevsDep. MaipuGimnasia JujuyvsVilla DalmineDefensores UnidosvsAll BoysGuillermo BrownvsNueva ChicagoGimnasia MendozavsDep. MoronPatronato ParanavsClub Atletico GuemesSan Martin SjvsEstudiantes Rio CuartoTristan SuarezvsChacarita JuniorsQuilmesvsDep. MadrynRacing de CordobavsChaco For EverAlvarado Mar del PlatavsAlmirante Brown

SAD : MLS

PortlandvsLos AngelesCharlotte FCvsNew YorkColumbusvsAtlanta UnitedDC UnitedvsNew EnglandInter Miami CFvsChicagoPhiladelphiavsOrlando CityAustin FCvsColoradoHoustonvsNew York City Football ClubMinnesota Utd FCvsVancouver WhitecapsNashvillevsFC CincinnatiKansasvsSeattleSalt LakevsSaint Louis CityLos Angeles FCvsDallasSan JosevsToronto

SAD : USL Championship

Švajcarska : Promotion League

Live*Bavois0 - 0Biel-BienneLive*Bruhl SG0 - 0BadenLive*FC Luzern U-210 - 0Young Boys(U21)Live*FC Rapperswil-Jona0 - 0FC St.Gallen U-21Live*Stade Nyonnais0 - 0Basel BLive*YF Juventus Zurich0 - 0FC BreitenrainLive*Zurich B0 - 0SC KriensLive*Etoile Carouge0 - 0Bulle

Danska : League 3

Live*Dalum0 - 0Naesby BKLive*FA 20000 - 0Vanlose IFLive*Holstebro BK0 - 0RishojLive*Middelfart0 - 0SfB-OureLive*AB Tarnby0 - 0IF LysengLive*Young Boys Football Development0 - 0VSK Arhus

Danska : League 4

Live*GVI0 - 0Gorslev IFLive*Frederikssund IK0 - 0AvartaLive*Karlslunde0 - 0Eendr. Aalst Women'sLive*OKS0 - 0Tarup Paarup IFLive*Viby0 - 0FC DjurslandLive*Otterup0 - 0Hedensted BKLive*Aalborg BK Am.0 - 0Vinder Vatanspor-VRILive*ASA Aarhus0 - 0FC Aarhus Fremad BLive*Marienlyst0 - 0HolbaekLive*KFUM Roskilde0 - 0Tarnby FFLive*Norresundby0 - 0Kjellerup IFLive*Odder IGF0 - 0Vejgaard BLive*Bronshoj0 - 0Ringkobing

Rumunija : Liga 3

Live*CSO Plopeni0 - 0Municipal BrasovLive*ACS Viitorul Cluj0 - 0CS Sanatatea ClujLive*CSO Petrolul Potcoava0 - 0Cetatea Turnu MagureleLive*Kids Tampa Brasov0 - 0ACS Olimpic Cetate RasnovLive*Real Bradu0 - 0CSM Flacara MoreniLive*Baile Felix0 - 0CSM Satu MareLive*Gloria Popesti-Leordeni0 - 0Unirea BascovLive*CS Universitatea Craiova B0 - 0ACS Flacara HorezuLive*Afumati0 - 0Dunarea CalarasiLive*Olimpic Zarnesti0 - 0Blejoi VispestiLive*CS Gilortul Targu Carbunesti0 - 0Cetate DevaLive*Targu Secuiesc0 - 0CS Paulesti

Grčka : League 2

KRAEK Athens II0 - 2Apollon Smirnis0-1

Island : League Cup 2

Live*Ymir0 - 0IH HafnarfjordurLive*Vikingur Olafsvik0 - 0KV VesturbaejaLive*Dalvik Reynir0 - 0Hottur HuginnLive*Ellidi0 - 0Hviti RiddarinnLive*KF Fjallabyggdar0 - 0Fjardabyggd LeiknirLive*Throttur Vogur0 - 0Vidir Gardur

Severna Irska : League 1

ODLBallymena UtdP - PGlenavon LurganKRColeraine0 - 0Larne0-0KRCrusaders3 - 0Carrick Rangers0-0KRNewry City1 - 2Cliftonville0-0

Severna Irska : IFA Championship

Live*Annagh Utd0 - 0Ballinamallard UtdLive*Dundela0 - 0ArdsLive*Harland & Wolff Welders0 - 0LoughgallLive*Newington0 - 0Ballyclare ComradesLive*Knockbreda Parish0 - 0InstituteLive*Warrenpoint Town0 - 0Dergview

Vels : Premier Leagues

KRPen-y-Bont FC2 - 2Bala Town1-0KRThe New Saints7 - 1UWIC Inter Cardiff4-1KRAirbus UK0 - 3Pontypridd0-2KRHaverfordwest County2 - 2Caernarfon1-1KRAberystwyth Town1 - 0Flint Town Utd0-0

Hrvatska : League 2

Live*HNK Vukovar 910 - 0NK JarunLive*NK Dubrava Zagreb0 - 0Bijelo Brdo

Češka Republika : League 2

KRChrudim1 - 1Táborsko1-1

Nigerija : League 1

ODLEnugu Rangers InternationalP - PBayelsa UtdLive*Enyimba International0 - 0Bendel Insurance

Izrael : League 3

Kamerun : League 1

KRRenaissance Ngoumou1 - 0Aigle Royal Menoua0-046AS Fortuna0 - 0APEJES Academy0-0KRUMS de Loum2 - 1Colombe FC0-0

Litvanija : 1 Lyga

Live*Lietava Jonava0 - 0FK Trakai IILive*Kauno Zalgiris II0 - 0TransINVEST Vilnius

Poljska : League 3

Slask Wroclaw BvsGornik PolkowiceKRZnicz Pruszkow0 - 1Olimpia Elblag0-1KRSiarka Tarnobrzeg1 - 2Kotwica Kolobrzeg0-0KRGKS Jastrzebie4 - 0Radunia Stezyca2-0KRHutnik Nowa Huta1 - 0Zaglebie Lubin B0-0KRWisla Pulawy0 - 2Polonia Warsaw0-1

Kenya : Premier League (KPL)

KRSofapaka Nairobi0 - 0Gor Mahia0-0

Uganda : Premier League

Live*Uganda Revenue Authority FC0 - 0Busoga United

Indonesia : Liga 1

KRPersebaya Surabaya3 - 2Pstni1-1

Slovačka : League 2

Live*Slavoj Trebisov0 - 01. Tatran PresovLive*ZTS Dubnica0 - 0Povazska BystricaLive*Humenne0 - 0Dolny KubinLive*FK Puchov0 - 0Raca Bratislava

Slovačka : League 3 West

Live*FK Nove Zamky0 - 0Jednota BanovaLive*Nove Mesto0 - 0OK castkovceLive*VTJ Martin0 - 0Inter BratislavaLive*SKF Sered0 - 0MFK Banska BystricaLive*Slovan Duslo Sala0 - 0SK Vrakuna Bratislava

Slovenija : League 2

Čile : Primera B

Deportes RecoletavsPuerto Montt

Čile : Segunda Division

Kolumbija : Primera A

Deportiva Once CaldasvsDep. PereiraAlianza PetroleravsAtletico BucaramangaAtletico NacionalvsDep.Independiente MedellinDeportes TolimavsAtletico Huila

Kolumbija : Primera B

BogotavsExpreso RojoCortuluavsLlaneros

Ekvador : League 2

Paragvaj : League 1

Sportivo AmelianovsOlimpia AsuncionCerro PortenovsNacional Asuncion

Peru : League 1

Sporting CristalvsAcademia Deportiva CantolaoUniv. Cesar VallejovsSport Huancayo

Urugvaj : First Division

KRDanubio4 - 0Dep. Maldonado2-0Liverpool P.vsCA PenarolWanderersvsCerro Montevideo

Urugvaj : Second Division

IA Sud AmericavsCA AtenasMiramar MisionesvsTacuaremboBella VistavsCA Juventud

Venecuela : League 2

Meksiko : League 2

CelayavsMeridaCorrecaminos UATvsMineros de ZacatecasPumas TabascovsBVSC Zuglo

Meksiko : League 3

Live*Correcaminos UAT B0 - 0CF Pachuca II

El Salvador : League 1

Severna i Srednja Amerika : Nations League

BermudavsGuyanaTurks & Caicos IslandsvsUS Virgin IslandsSint MaartenvsBonaireMontserratvsHaitiMartiniquevsCosta RicaCuracaovsCanada

Japan : League CUP

HiroshimavsNagoyaNiigatavsKashimaYokohamavsKobe

Japan : J-League2

KRTokyo Verdy3 - 0Roasso Kumamoto1-0Bandits IwakivsFC Machida ZelviaRenofa YamaguchivsFujieda MYFC

Japan : J-League 3

Severna Koreja : League 3

Australija : Brisbane Capital League 1

Live*Bayside Utd FC0 - 0Pine HillsLive*Acacia Ridge0 - 0North Pine

Tunis : League 1

ES Hamam-SoussevsAS SlimaneBizertinvsEtoile MetlaouiCO Sidi BouzidvsStade Tunisien

Tunis : League 2

Live*Sporting Ben Arous0 - 0E.Gawafel.S.GafsaLive*E. M. Mahdia0 - 0SC MoknineLive*S.S. Sfaxien0 - 0CS. Hammam-LifLive*Stade Gabesien0 - 0Croissant MsakenLive*Esperance Sportive Zarzis0 - 0Jeunesse Sportive OmraneLive*A.S Djerba0 - 0Kalaa Sport

Svet : Friendly

KRBangladesh1 - 0Seychelles1-0KRLithuania(U21)1 - 1Hegelmann Litauen1-0KRLaos2 - 1Bhutan1-1KRMyanmar1 - 1Kyrgyzstan0-0KRFrance(U20)1 - 2Netherlands(U20)1-1KRMacedonia U211 - 1Finland(U21)1-0KRIndonesia3 - 1Burundi3-0KRGeorgia6 - 1Mongolia1-1KREngland(U20)4 - 2USA(U20)2-137Bulgaria(U21)0 - 1Slovakia(U21)0-010Netherlands(U21)2 - 0Norway(U21)11England(U21)0 - 0France(U21)Iraq(U23)vsKorea Republic(U23)United Arab Emirates(23)vsViet Nam(U23)United Arab EmiratesvsTajikistanSyriavsThailandBahrainvsPalestineQatar (U23)vsThailand U23GermanyvsPeruOman(U23)vsKyrgyzstan(U23)Saudi Arabia(U23)vsKuwait(U23)MoroccovsBrazilNew Zealand(U23)vsChina (U23)Fiji U20vsVanuatuNew ZealandvsChinaFijivsSolomon Islands

Svet : Club Friendlies

KRFK Zorka-BDU Minsk1 - 4FK Vitebsk0-1KRZorkyi Krasnogorsk1 - 2FC Novosibirsk0-0KRSlutsksakhar Slutsk2 - 1FC Torpedo Zhodino1-0KRSepsi1 - 0Brasov1-0KRFC UT Arad1 - 0Ripensia Timisoara1-0KRDnipro-13 - 3Metalist Kharkiv2-2KROrgryte0 - 5KFUM Oslo0-1KRPartizan Belgrade0 - 2CSKA 1948 Sofia0-1KRDiosgyor1 - 1Mezokovesd-Zsory0-0KRFK Isloch Minsk0 - 0Arsenal Dzyarzhynsk0-0KRUniversitatea Cluj3 - 1FC Baia Mare2-0KRPetrolul Ploiesti1 - 1Dinamo Bucuresti0-1KRHacken5 - 1FC Trollhattan3-0KRFC Belshina Babruisk2 - 2Dnepr Mogilev2-1KRİnter Turku4 - 0Gnistan3-0KRPodbeskidzie2 - 2Piast Gliwice0-1KRPirin Blagoevgrad3 - 1Vitosha Bistritsa1-1KRSiauliai0 - 2FS Metta LUKRVolga Olimpiets5 - 0Khimik Dzerzhinsk2-0KRTvaakers IF4 - 0Varbergs GIF FK2-0KREskilsminne IF4 - 0Kristianstads FF2-0KRVard Haugesund4 - 4Os Turn Fotball3-0KRStrommen1 - 0Kvik Halden0-0KRMaribor5 - 2NK Lokomotiva Zagreb0-2KRSCM Argesul Pitesti3 - 0CSA Steaua Bucureti2-0Orebro Syrianska IF0 - 0SyrianskaLive*FK Astrakhan0 - 0FK ElistaKRJyvaskyla1 - 0Vaajakoski1-0KRGöteborg1 - 1Sarpsborg 08 FF1-1Live*IFK Hassleholm0 - 0Eslovs BKKRHelsingborg0 - 3Aik Stockholm0-1ODLSiriusP - PÖrebroKRSalPa4 - 3Pk 352-3KRSkovde AIK0 - 2VarnamoKjelsas IL0 - 0ByasenKRUllensaker Kisa1 - 0Grorud IL1-0KRBaerum1 - 3Asker Fotball0-2KRHammarby2 - 2Honka0-2KRSpartak Varna4 - 1FC Dobrudzha2-1KRSotra1 - 0Bjarg1-0KRZalaegerszeg TE0 - 2Backa Topola0-0KRMetalist 1925 Kharkiv1 - 0FK Chayka K-SR0-0KRHNK Sibenik1 - 1Zrinjski0-1Gjovik FF0 - 0FramKRKarpaty Lviv0 - 3Veres Rivne0-1KROrduspor1 - 4Giresunspor0-2KRSeptemvri Simitli1 - 0Strumska Slava0-0Live*Angelholm0 - 0BK AstrioKRPallo-Iirot4 - 5Tampere Utd1-3KRTorns IF2 - 0Nosaby IF1-0KRVlazrimi Kicevo2 - 3Besa DoberdollKREgersunds IK3 - 0Brodd0-0KRZira FK0 - 0Inter Baku0-0KRFakel Voronezh5 - 1Fakel Voronezh II4-0KRPolitehnica Iasi1 - 2Botosani1-0KRIlves T.2 - 0Turku1-0KRBryne1 - 1Jerv1-1KRGjovik Lyn1 - 2Fram Larvik1-1KRNorrkoping1 - 2Brommapojkarna0-1KRMjallby3 - 3Landskrona2-1KRKongsvinger1 - 1Stabaek1-0KRVarbergs BoIS3 - 2Norrby IF2-1KRAalesund0 - 3Molde0-2KRKristiansund1 - 1Levanger FK0-1KRFC Hebar Pazardzhik3 - 0Minyor PernikKRCSKA Moscow1 - 22 Drots Moscow FC0-1KRCarl Zeiss Jena0 - 0ZFC Meuselwitz0-0KRVasteras SK FK5 - 2Sandvikens IF2-1KRFK Arendal0 - 0Orn-Horten0-0KRLysekloster2 - 1Brann B0-1KRFloy Flekkeroy IL0 - 3Notodden0-2KRCremonese2 - 2Spal0-2KRFK Makedonija2 - 0Vardar0-0KRKalmar0 - 0Oster0-0KRBelasica Strumica1 - 0Bregalnica Stip0-0KRRW Oberhausen3 - 1Ratingen SV0-1KRPEPO1 - 2KTP Kotka0-2KRRanheim1 - 0Ostersunds FK0-0KRStromsgodset4 - 0Mjondalen1-0KRLokomotiv Sofia2 - 2CSKA 1948 Sofia II0-2KRSundsvall1 - 2Vasby Utd1-1KRSpyris Kaunas2 - 2Metal. Liepaja1-142Gais1 - 1Falkenberg0-110Sandnes2 - 0Start1-012NK Rijeka0 - 0NK Publikum Celje0-04Paok1 - 0Farul Constanta1-012KäPa Helsinki1 - 0JaPS11Aris Limassol0 - 0Rigas Futbola skolaHifkvsAtlantis FCGenus/ROvsPorto Velho/ROAndira ACvsPlacido de CastroVasco ACvsNauas ACCS Esportivo ALvsCruzeiro ALRiver PlatevsUniv. De ChileLake Macquarie City ReservevsCharlestown Azzurri ReserveEdgeworth Eagles FC ReservevsLambton Jaffas Reserve
UEFA UEFA Euro
Scotland3 - 0Kraj utakmiceCyprus