Scores

ΦΙΦΑ : Under 20

ΤΕΛFrance(U20)1 - 2Gambia(U20)0-1ΤΕΛUruguay(U20)2 - 3England(U20)0-2ΤΕΛKorea Republic(U20)2 - 2Honduras(U20)0-1ΤΕΛIraq(U20)0 - 3Tunisia(U20)0-0

Αγγλία : Πρέμιερ Λιγκ

ΤΕΛΜάντσεστερ Γιουνάιτεντ4 - 1Τσέλσι ΦΚ2-0

Ισπανία : Πριμέρα Ντιβισιόν

ΤΕΛMallorca1 - 0Valencia0-0ΤΕΛOsasuna2 - 0Αθλέτικ Μπιλμπάο0-0

Ιταλία : Serie B

ΤΕΛCosenza Calcio 19141 - 0Brescia0-0

Γερμανία : League 5 OberLiga

ΤΕΛWacker Nordhausen1 - 3An der Fahner Hohe0-1ΤΕΛBudissa Bautzen3 - 0FC Oberlausitz1-0

Πορτογαλία : League 2

ΤΕΛMoreirense6 - 4Covilha4-3

Τουρκία : TFF 2. Lig - Play offs

ΤΕΛDuzyurtspor1 - 1 ET: 0-0 Pen: 5-4Bld. Vanspor1-1ΤΕΛ2 - 2 ET: 0-0 Pen: 4-2Ankara Demirspor2-1ΤΕΛ0 - 1Erzincan Refahiyespor0-0ΤΕΛErokspor4 - 2Osmanlıspor2-1

Τουρκία : CUP

ΤΕΛAnkaragücü2 - 1 ET: 0-11-0

Τουρκία : Third League - Play offs

ΤΕΛKaraman Bld.Spor1 - 1 ET: 1-0Ayvalıkgücü Bld.Spor1-1ΤΕΛOrduspor3 - 2Kusadasispor2-2

ΗΠΑ : USL League Two

ΤΕΛManhattan SC4 - 1FC Motown2-0ΤΕΛSeacoast Utd Phantoms1 - 1West Mass Pioneers1-0

Ελβετία : Premier League

ΤΕΛΓκρασχόπερς Ζυρίχης2 - 2St Gallen1-1ΤΕΛFC Lugano2 - 0Young Boys0-0ΤΕΛServette3 - 3Basel1-1ΤΕΛΦΚ Σιόν1 - 2Luzern1-0ΤΕΛWinterthur0 - 2Zurich0-2

Φινλανδία : Ykkönen

ΤΕΛMP2 - 0SJK Akatemia1-0

Νορβηγία : Cup

ΤΕΛDrammens BK1 - 5Mjondalen0-5ΤΕΛFunnefoss/Vormsund1 - 3Sarpsborg 08 FF1-2ΤΕΛBrodd1 - 2FK Vidar0-0ΤΕΛFK Fyllingsdalen1 - 3Sotra0-1ΤΕΛNardo FK0 - 1Byasen0-0ΤΕΛDjerv 19191 - 6Sandnes0-3ΤΕΛRade0 - 1Valerenga0-1ΤΕΛStaal Jorpeland1 - 2Haugesund0-2ΤΕΛMjolner5 - 3Harstad1-2ΤΕΛMosjoen0 - 3Bodo Glimt0-2

Ισλανδία : Premier League

ΤΕΛKA Akureyri0 - 4Vikingur Reykjavik0-2ΤΕΛBreidablik1 - 0Valur0-0

Ισλανδία : League 3

ΤΕΛIH Hafnarfjordur2 - 2FC Arbaer0-1ΤΕΛEllidi1 - 3Kari0-2ΤΕΛYmir1 - 1Hviti Riddarinn1-0ΤΕΛVidir Gardur1 - 0Reynir Sandgerdi1-0

Ισλανδία : League 4

ΤΕΛHamar Hveragerdi1 - 1Arborg1-1ΤΕΛKFK Kopavogur1 - 0Alftanes0-0

Σουηδία : Allsvenskan

ΤΕΛDegerfors2 - 2Hammarby0-1

Βουλγαρία : League 1

ΤΕΛBeroe1 - 1Spartak Varna1-1

Εσθονία : League 2

ΤΕΛFlora Tallinn II2 - 1FC Elva2-1ΤΕΛTabasalu Palliklubi5 - 2Kohtla-Jarve JK Jarve2-1ΤΕΛTallinna Levadia II1 - 2Tallinna JK Legion0-1ΤΕΛFC Nomme Utd4 - 2Paide Linnameeskond B0-1ΤΕΛViimsi MRJK4 - 0FC Tallinn2-0

Αρμενία : League 1

ΤΕΛLernayin Artsakh0 - 3Ararat Yerevan0-2

Κίνα : League 2

ΤΕΛBeiJing Tech1 - 0Hubei Huachuang Project0-0ΤΕΛTaian Tiankuang0 - 0Dalian Zhixing0-0ΤΕΛYichun Weihu1 - 6Chongqing Tonglianglong0-1ΤΕΛYunNan YuKun5 - 0ShangYu Pterosaur FC1-0

Σερβία : CUP

ΤΕΛCrvena Zvezda2 - 1Cukaricki0-1

Αλβανία : League 1

ΤΕΛKastrioti Kruje1 - 4Partizani Tirana1-2ΤΕΛTirana2 - 2KS Bylis1-1ΤΕΛΦΚ Κουκέσι0 - 0Erzeni0-0ΤΕΛΚΦ Τέουτα Ντούρες1 - 0Egnatia1-0ΤΕΛVllaznia Shkoder1 - 1KF Laci0-0

Σλοβενία : League 1

ΤΕΛNK Aluminij3 - 1Gorica1-1

Ουκρανία : League 1

ΤΕΛFC Mynai0 - 0Rukh Vynnyky0-0ΤΕΛFC Inhulets Petrove0 - 0Metalist 1925 Kharkiv0-0ΤΕΛFC Lviv0 - 1Chernomorets0-1ΤΕΛKryvbas2 - 0Metalist Kharkiv1-0

Κολομβία : Primera B

ΤΕΛΚούκουτα1 - 1Valledupar1-0ΤΕΛPatriotas0 - 0Cortulua0-0

Ισημερινός : League 2

ΤΕΛMacara1 - 0CSD Vargas Torres1-0

Περού : League 2

ΤΕΛAD Comerciantes FC1 - 0Santos FC (PER)0-0ΤΕΛMolinos El Pirata2 - 0Inti Gas2-0

Βενεζουέλα : League 2

ΤΕΛLevski Lom2 - 0Deportivo Nueva Esparta1-0ΤΕΛAtletico El Vigia0 - 0Titanes FC0-0ΤΕΛFundacion Cesarger0 - 0AC Minerven Bolivar0-0ΤΕΛPontisola3 - 3Academia Anzoategui2-0ΤΕΛMaritimo de La Guaira0 - 1Dep. Petare FC0-0ΤΕΛUrena SC1 - 1Real Frontera0-1ΤΕΛTrujillanos1 - 0Fundacion Lara Deportiva1-0ΤΕΛYaracuyanos0 - 0Heroes de Falcon0-0

Μεξικό : League 1

ΤΕΛTigres0 - 0Guadalajara0-0

CONMEBOL : Libertadores

ΤΕΛThe Strongest1 - 0Φλουμινένσε1-0ΤΕΛPatronato Parana0 - 2Olimpia Asuncion0-1ΤΕΛDep. Metropolitano1 - 2ΣΚ Ιντερνασιονάλ0-2ΤΕΛSporting Cristal1 - 1River Plate0-0

CONMEBOL : Copa Sudamericana

ΤΕΛDanubio0 - 2Guarani Asuncion0-0ΤΕΛTacuary0 - 4Estudiantes0-0ΤΕΛUniv. Cesar Vallejo2 - 3Botafogo0-3ΤΕΛΚλουμπ Ατλέτικο Ουρακάν2 - 2Emelec1-1ΤΕΛOriente Petrolero0 - 4Bragantino0-2ΤΕΛEstudiantes Merida1 - 5Palestino1-2

Ιράν : Cup

ΤΕΛHavadar SC1 - 3Perspolis0-2

Αίγυπτος : League 2

ΤΕΛLA VIENA FC3 - 0Fayoum2-0ΤΕΛMisr El-Maqasha1 - 1Al Minya1-0ΤΕΛKima Aswan1 - 2Nasr Taadeen0-0ΤΕΛEl Alominiom0 - 2Asmant Asyut0-0

Κόσμος : Club Friendlies

ΤΕΛCobh Wanderers0 - 3Midleton0-2
ΦΙΦΑ ΦΙΦΑ Under 20
France(U20)1 - 2ΤελικόGambia(U20)