Scores
Betting
English
English (UK)
Italiano
Français
Türkçe
Русский
Português
Português/Brasil
Srpski
Kiswahili
Ελληνικά
Süper Lig
Puan Durumu
Fikstür
Gol Krallığı
TFF 1. Lig
Premier League
FA Cup
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Türkiye
OFC
Almanya
Brezilya
FIFA
Fransa
Hollanda
İngiltere
İskoçya
İspanya
İtalya
Portekiz
Rusya
UEFA
ABD
AFC
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Belçika
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Bulgaristan
CAF
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Çin
CONMEBOL
Danimarka
Dünya
Ekvador
El Salvador
Ermenistan
Estonya
Fas
Finlandiya
Galler
Güney Afrika
Güney Kıbrıs
Güney Kore
Gürcistan
Hırvatistan
Indonesia
Iran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsviçre
İzlanda
Japonya
Kamerun
Katar
Kenya
Kolombiya
Kuzey İrlanda
Kuzey ve Orta Amerika
Letonya
Litvanya
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Mısır
Nijerya
Norveç
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Saudi Arabia
Şili
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
Syria
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uruguay
Venezuela
Yunanistan
Scores
Betting
Canlı Skor
Dünya
Kulüpler Arası Hazırlık
Fikstür
2nd Round Qualifying
Dünya: Kulüpler Arası Hazırlık
Final
Yarı Final
Çeyrek Final
5. Tur
4. Tur Tekrar
4. Tur
3. Tur Tekrar
3. Tur
2. Tur Tekrar
2. Tur
1. Tur Tekrar
1. Tur
4th Round Qualifying Replays
4th Round Qualifying
3rd Round Qualifying Replays
3rd Round Qualifying
2nd Round Qualifying Replays
2nd Round Qualifying
1st Round Qualifying Replays
1st Round Qualifying
Preliminary Round Replays
Preliminary Round
Extra Preliminary Round Replays
Extra Preliminary Round
2nd Round Qualifying
Fikstür - 2019/2020
Tarih
Takımlar
İY
MS
Uzt
Pen
Irlam vs York City
0-1
0-2
Chester FC vs Altrincham
1-0
1-1
Curzon Ashton vs Blyth Spartans
2-1
4-4
Bradford Park Avenue vs Morpeth Town
1-2
2-4
1874 Northwich vs Whitby Town
0-1
Trafford vs Darlington
1-3
Gateshead vs Ramsbottom Utd
2-0
6-0
Guiseley vs Stockton Town
-
1-0
Alfreton vs Kings Lynn
1-1
1-1
Stamford AFC vs Boston Utd
0-1
0-4
Leamington vs Chasetown
1-0
2-2
Belper Town vs Witton Albion
0-0
Runcorn Town vs Farsley Celtic
1-3
Potters Bar Town vs AFC Hornchurch
2-0
Dulwich Hamlet vs Bognor Regis Town
2-0
6-1
Billericay Town vs Basildon Utd
0-0
1-0
Tooting Mitcham Unted vs Dorking
1-0
Oxford City vs North Leigh
3-0
7-0
Harrow Borough vs Carshalton Athletic
0-1
0-1
Kidlington vs Gloucester City
0-1
0-5
Badshot Lea vs Hayes Yeading
0-4
Barton Rovers vs Hitchin Town
0-1
Enfield Town vs Braintree Town
1-0
2-0
Maldon & Tiptree vs Wingate & Finchley
4-2
Moneyfields vs Whyteleafe
0-1
0-2
Hartley Wintney vs Chichester City
0-0
0-0
Kings Langley vs Folkestone Invicta
1-0
4-0
Haringey Borough vs Staines Town
1-0
5-0
Farnborough Town vs Wealdstone
0-3
0-5
Welling Utd vs Chipstead
7-0
Chesham Utd vs Hampton & Richmond
1-2
Weston Super Mare vs Merthyr Town
2-0
2-1
Sholing vs Weymouth
0-3
Hereford vs Truro City
1-2
5-2
Portland United vs Salisbury City
0-1
Havant and Waterlooville vs Taunton Town
0-0
2-1
Cirencester Town vs Chippenham Town
0-1
2-2
Tiverton Town vs Bristol Manor Farm
1-2
2-4
Poole Town vs Hungerford Town
2-1
Swindon Supermarine vs Bath City
0-1
0-4
All times are in UTC
-aaaa-