Scores
Betting
English
English (UK)
Italiano
Français
Türkçe
Русский
Português
Português/Brasil
Srpski
Kiswahili
Ελληνικά
SuperLiga
Prva Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Premier League
FA Cup
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Srbija
OFC
Brazil
Engleska
FIFA
Francuska
Holandija
Italija
Nemačka
Portugalija
Rusija
Škotska
Španija
Turska
UEFA
AFC
Albanija
Alžir
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Belgija
Belorusija
Bolivija
Bosna i Hercegovina
Bugarska
CAF
Češka Republika
Čile
CONMEBOL
Danska
Egipat
Ekvador
El Salvador
Estonija
Finska
Grčka
Gruzija
Hrvatska
Indonesia
Iran
Irska
Island
Izrael
Japan
Jermenija
Južna Afrika
Kamerun
Katar
Kenya
Kina
Kipar
Kolumbija
Letonija
Litvanija
Makedonija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Nigerija
Norveška
Paragvaj
Peru
Poljska
Rumunija
SAD
Saudi Arabia
Severna i Srednja Amerika
Severna Irska
Severna Koreja
Slovačka
Slovenija
Švajcarska
Švedska
Svet
Syria
Tunis
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Vels
Venecuela
Scores
Betting
Rezultati uživo
Engleska
FA CUP
Utakmice
2nd Round Qualifying
Engleska: FA CUP
Finale
Polu finale
Četvrt finale
Peta runda
Četvrta runda riplej
Četvrta runda
Treća runda riplej
Treća runda
Druga runda riplej
Druga runda
Prva runda riplej
Prva runda
4th Round Qualifying Replays
4th Round Qualifying
3rd Round Qualifying Replays
3rd Round Qualifying
2nd Round Qualifying Replays
2nd Round Qualifying
1st Round Qualifying Replays
1st Round Qualifying
Preliminary Round Replays
Preliminary Round
Extra Preliminary Round Replays
Extra Preliminary Round
2nd Round Qualifying
Utakmice - 2019/2020
Datum
Timovi
PV
KR
PRO
PEN
Irlam vs York City
0-1
0-2
Chester FC vs Altrincham
1-0
1-1
Curzon Ashton vs Blyth Spartans
2-1
4-4
Bradford Park Avenue vs Morpeth Town
1-2
2-4
1874 Northwich vs Whitby Town
0-1
Trafford vs Darlington
1-3
Gateshead vs Ramsbottom Utd
2-0
6-0
Guiseley vs Stockton Town
-
1-0
Alfreton vs Kings Lynn
1-1
1-1
Stamford AFC vs Boston Utd
0-1
0-4
Leamington vs Chasetown
1-0
2-2
Belper Town vs Witton Albion
0-0
Runcorn Town vs Farsley Celtic
1-3
Potters Bar Town vs AFC Hornchurch
2-0
Dulwich Hamlet vs Bognor Regis Town
2-0
6-1
Billericay Town vs Basildon Utd
0-0
1-0
Tooting Mitcham Unted vs Dorking
1-0
Oxford City vs North Leigh
3-0
7-0
Harrow Borough vs Carshalton Athletic
0-1
0-1
Kidlington vs Gloucester City
0-1
0-5
Badshot Lea vs Hayes Yeading
0-4
Barton Rovers vs Hitchin Town
0-1
Enfield Town vs Braintree Town
1-0
2-0
Maldon & Tiptree vs Wingate & Finchley
4-2
Moneyfields vs Whyteleafe
0-1
0-2
Hartley Wintney vs Chichester City
0-0
0-0
Kings Langley vs Folkestone Invicta
1-0
4-0
Haringey Borough vs Staines Town
1-0
5-0
Farnborough Town vs Wealdstone
0-3
0-5
Welling Utd vs Chipstead
7-0
Chesham Utd vs Hampton & Richmond
1-2
Weston Super Mare vs Merthyr Town
2-0
2-1
Sholing vs Weymouth
0-3
Hereford vs Truro City
1-2
5-2
Portland United vs Salisbury City
0-1
Havant and Waterlooville vs Taunton Town
0-0
2-1
Cirencester Town vs Chippenham Town
0-1
2-2
Tiverton Town vs Bristol Manor Farm
1-2
2-4
Poole Town vs Hungerford Town
2-1
Swindon Supermarine vs Bath City
0-1
0-4
Sva vremena su u UTC
-aaaa-