Zob-Ahan vs Pars Jam Bushehr

Zob-Ahan

Pars Jam Bushehr

Kakšen je zadnji rezultat med Pars Jam Bushehr proti Zob-Ahan?

Zadnja tekma med Zob-Ahan proti Pars Jam Bushehr je bila odigrana na 24 November 2018. Pars Jam Bushehr zmagovalec tekme 0-1 na Zob-Ahan terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Zob-Ahan
⚽ 20 Nouri pen.

Predogled tekme med Zob-Ahan proti Pars Jam Bushehr

Tekma se bo igrala 24 November 2018 ob Zob-Ahan na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Zob-Ahan proti Pars Jam Bushehr

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 24 November 2018 med igranjem tekme.

Zob-Ahan vs Pars Jam Bushehr Scoruri live

Zob-Ahan vs Pars Jam Bushehr Zob-Ahan vs Pars Jam Bushehr 24 November 2018 12:45 90 mins Konec Zob-Ahan vs Pars Jam Bushehr