Zlin vs Zlate Moravce

Zlin

Zlate Moravce

Kakšen je zadnji rezultat med Zlate Moravce proti Zlin?

Zadnja tekma med Zlin proti Zlate Moravce je bila odigrana na 12 January 2019. Zlin zmagovalec tekme 2-0 na Zlin terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Zlin
Gajic 62 ⚽
Zeleznik 83 ⚽

Predogled tekme med Zlin proti Zlate Moravce

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Zlin na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Zlin vs Zlate Moravce Scoruri live

Zlin vs Zlate Moravce Zlin vs Zlate Moravce 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Zlin vs Zlate Moravce