Zilina vs Opava

Zilina

Opava

Kakšen je zadnji rezultat med Opava proti Zilina?

Zadnja tekma med Zilina proti Opava je bila odigrana na 12 January 2019. Opava zmagovalec tekme 0-1 na Zilina terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Zilina
Opava
⚽ 20 Manzia

Predogled tekme med Zilina proti Opava

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Zilina na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Zilina vs Opava Scoruri live

Zilina vs Opava Zilina vs Opava 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Zilina vs Opava