Zaqatala FK vs Sabah FK Baku B

Zaqatala FK

Sabah FK Baku B

Kakšen je zadnji rezultat med Sabah FK Baku B proti Zaqatala FK?

Zadnja tekma med Zaqatala FK proti Sabah FK Baku B je bila odigrana na 14 February 2019. Zaqatala FK zmagovalec tekme 2-1 na Zaqatala FK terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.

Predogled tekme med Zaqatala FK proti Sabah FK Baku B

Tekma se bo igrala 14 February 2019 ob Zaqatala FK na terenu za Azerbajdžan First League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Zaqatala FK proti Sabah FK Baku B

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 14 February 2019 med igranjem tekme.

Zaqatala FK vs Sabah FK Baku B Scoruri live

Zaqatala FK vs Sabah FK Baku B Zaqatala FK vs Sabah FK Baku B 14 February 2019 12:00 90 mins Konec Zaqatala FK vs Sabah FK Baku B