Wrexham vs Leyton Orient

Wrexham

Leyton Orient

Kakšen je zadnji rezultat med Leyton Orient proti Wrexham?

Zadnja tekma med Wrexham proti Leyton Orient je bila odigrana na 12 January 2019. Leyton Orient zmagovalec tekme 0-1 na Wrexham terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Wrexham
⚽ 63 Harrold pen.
79 Judd

Predogled tekme med Wrexham proti Leyton Orient

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Wrexham na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Wrexham vs Leyton Orient Scoruri live

Wrexham vs Leyton Orient Wrexham vs Leyton Orient 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Wrexham vs Leyton Orient