Wolfsburg vs NK Rijeka

Wolfsburg

NK Rijeka

Kakšen je zadnji rezultat med NK Rijeka proti Wolfsburg?

Zadnja tekma med Wolfsburg proti NK Rijeka je bila odigrana na 12 January 2019. Wolfsburg zmagovalec tekme 3-0 na Wolfsburg terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Wolfsburg
Admir Mehmedi 43 ⚽
Admir Mehmedi 55 ⚽
Admir Mehmedi 58 ⚽
NK Rijeka

Predogled tekme med Wolfsburg proti NK Rijeka

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Wolfsburg na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Wolfsburg vs NK Rijeka Scoruri live

Wolfsburg vs NK Rijeka Wolfsburg vs NK Rijeka 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Wolfsburg vs NK Rijeka