Whitehawk vs Dorking

Whitehawk

Dorking

Kakšen je zadnji rezultat med Dorking proti Whitehawk?

Zadnja tekma med Whitehawk proti Dorking je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Whitehawk's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Whitehawk
Pinney 65 ⚽
Dorking
⚽ 67 McManus

Predogled tekme med Whitehawk proti Dorking

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Whitehawk na terenu za Anglija Isthmian League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Whitehawk vs Dorking Scoruri live

Whitehawk vs Dorking Whitehawk vs Dorking 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Whitehawk vs Dorking