Wadi Degla SC vs Alasyoty Sports

Wadi Degla SC

Alasyoty Sports

Kakšen je zadnji rezultat med Alasyoty Sports proti Wadi Degla SC?

Zadnja tekma med Wadi Degla SC proti Alasyoty Sports je bila odigrana na 21 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Wadi Degla SC's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Ndiaye 53 ⚽
⚽ 19 Mansour
55 Okechukwu

Predogled tekme med Wadi Degla SC proti Alasyoty Sports

Tekma se bo igrala 21 November 2018 ob Wadi Degla SC na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Wadi Degla SC proti Alasyoty Sports

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 21 November 2018 med igranjem tekme.

Wadi Degla SC vs Alasyoty Sports Scoruri live

Wadi Degla SC vs Alasyoty Sports Wadi Degla SC vs Alasyoty Sports 21 November 2018 19:00 90 mins Konec Wadi Degla SC vs Alasyoty Sports