WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz

WSC Hertha Wels

Blau-Weiss Linz

Kakšen je zadnji rezultat med Blau-Weiss Linz proti WSC Hertha Wels?

Zadnja tekma med WSC Hertha Wels proti Blau-Weiss Linz je bila odigrana na 12 January 2019. Blau-Weiss Linz zmagovalec tekme 1-3 na WSC Hertha Wels terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.

Predogled tekme med WSC Hertha Wels proti Blau-Weiss Linz

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob WSC Hertha Wels na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz Scoruri live

WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz 12 January 2019 14:00 90 mins Konec WSC Hertha Wels vs Blau-Weiss Linz