Vitkovice vs Zlin B

Vitkovice

Zlin B

Kakšen je zadnji rezultat med Zlin B proti Vitkovice?

Zadnja tekma med Vitkovice proti Zlin B je bila odigrana na 12 January 2019. Vitkovice zmagovalec tekme 1-0 na Vitkovice terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Vitkovice
21 ⚽
Zlin B

Predogled tekme med Vitkovice proti Zlin B

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Vitkovice na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Vitkovice vs Zlin B Scoruri live

Vitkovice vs Zlin B Vitkovice vs Zlin B 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Vitkovice vs Zlin B