Villa Dalmine vs Olimpo

Villa Dalmine

Olimpo

Kakšen je zadnji rezultat med Olimpo proti Villa Dalmine?

Zadnja tekma med Villa Dalmine proti Olimpo je bila odigrana na 08 December 2018. Villa Dalmine zmagovalec tekme 1-0 na Villa Dalmine terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.

Predogled tekme med Villa Dalmine proti Olimpo

Tekma se bo igrala 08 December 2018 ob Villa Dalmine na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Villa Dalmine proti Olimpo

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 08 December 2018 med igranjem tekme.

Villa Dalmine vs Olimpo Scoruri live

Villa Dalmine vs Olimpo Villa Dalmine vs Olimpo 08 December 2018 21:00 90 mins Konec Villa Dalmine vs Olimpo