VVV Venlo vs Viktoria Koln

VVV Venlo

Viktoria Koln

Kakšen je zadnji rezultat med Viktoria Koln proti VVV Venlo?

Zadnja tekma med VVV Venlo proti Viktoria Koln je bila odigrana na 12 January 2019. VVV Venlo zmagovalec tekme 2-0 na VVV Venlo terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
VVV Venlo
Jonathan Opoku 28 ⚽
Jonathan Opoku 67 ⚽

Predogled tekme med VVV Venlo proti Viktoria Koln

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob VVV Venlo na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

VVV Venlo vs Viktoria Koln Scoruri live

VVV Venlo vs Viktoria Koln VVV Venlo vs Viktoria Koln 12 January 2019 14:30 90 mins Konec VVV Venlo vs Viktoria Koln