Uniclinic AC CE vs Joinville

Uniclinic AC CE

Joinville

Kakšen je zadnji rezultat med Joinville proti Uniclinic AC CE?

Zadnja tekma med Uniclinic AC CE proti Joinville je bila odigrana na 06 February 2019. Uniclinic AC CE zmagovalec tekme 2-0 na Uniclinic AC CE terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Itapaje pen. 37 ⚽
Itapaje 68 ⚽
Elvis 40
Joinville

Predogled tekme med Uniclinic AC CE proti Joinville

Tekma se bo igrala 06 February 2019 ob Uniclinic AC CE na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Uniclinic AC CE proti Joinville

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 February 2019 med igranjem tekme.

Uniclinic AC CE vs Joinville Scoruri live

Uniclinic AC CE vs Joinville Uniclinic AC CE vs Joinville 07 February 2019 00:30 90 mins Konec Uniclinic AC CE vs Joinville