Udon Thani vs Chiangmai

Udon Thani

Chiangmai

Kakšen je zadnji rezultat med Chiangmai proti Udon Thani?

Zadnja tekma med Udon Thani proti Chiangmai je bila odigrana na 12 January 2019. Udon Thani zmagovalec tekme 2-1 na Udon Thani terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.
Udon Thani
Chiangmai

Predogled tekme med Udon Thani proti Chiangmai

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Udon Thani na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Udon Thani vs Chiangmai Scoruri live

Udon Thani vs Chiangmai Udon Thani vs Chiangmai 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Udon Thani vs Chiangmai