USM El Harrach vs ES Mostaganem

USM El Harrach

ES Mostaganem

Kakšen je zadnji rezultat med ES Mostaganem proti USM El Harrach?

Zadnja tekma med USM El Harrach proti ES Mostaganem je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na USM El Harrach's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
90

Predogled tekme med USM El Harrach proti ES Mostaganem

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob USM El Harrach na terenu za Alžirija League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

USM El Harrach vs ES Mostaganem Scoruri live

USM El Harrach vs ES Mostaganem USM El Harrach vs ES Mostaganem 12 January 2019 15:00 90 mins Konec USM El Harrach vs ES Mostaganem