Trencin vs Olomouc

Trencin

Olomouc

Kakšen je zadnji rezultat med Olomouc proti Trencin?

Zadnja tekma med Trencin proti Olomouc je bila odigrana na 12 January 2019. Olomouc zmagovalec tekme 0-3 na Trencin terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Trencin
Olomouc
⚽ 17 Jakub Yunis
⚽ 55 Jakub Yunis
⚽ 81 Jakub Yunis

Predogled tekme med Trencin proti Olomouc

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Trencin na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trencin vs Olomouc Scoruri live

Trencin vs Olomouc Trencin vs Olomouc 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Trencin vs Olomouc