Trapani vs Catania

Trapani

Catania

Kakšen je zadnji rezultat med Catania proti Trapani?

Zadnja tekma med Trapani proti Catania je bila odigrana na 13 February 2019. Trapani zmagovalec tekme 1-0 na Trapani terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Trapani
Tulli 57 ⚽
Nzola 90
Catania

Predogled tekme med Trapani proti Catania

Tekma se bo igrala 13 February 2019 ob Trapani na terenu za Italija Lega Pro C1-C . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Trapani proti Catania

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 13 February 2019 med igranjem tekme.

Trapani vs Catania Scoruri live

Trapani vs Catania Trapani vs Catania 13 February 2019 20:30 90 mins Konec Trapani vs Catania