Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman

Teraktor Sazi

Naft Masjed Soleyman

Kakšen je zadnji rezultat med Naft Masjed Soleyman proti Teraktor Sazi?

Zadnja tekma med Teraktor Sazi proti Naft Masjed Soleyman je bila odigrana na 06 February 2019. Teraktor Sazi zmagovalec tekme 3-0 na Teraktor Sazi terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Dejagah 50 ⚽
Sugita 56 ⚽
Hosseini 67 ⚽

Predogled tekme med Teraktor Sazi proti Naft Masjed Soleyman

Tekma se bo igrala 06 February 2019 ob Teraktor Sazi na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Teraktor Sazi proti Naft Masjed Soleyman

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 February 2019 med igranjem tekme.

Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman Scoruri live

Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman 06 February 2019 13:00 90 mins Konec Teraktor Sazi vs Naft Masjed Soleyman