Teplice vs FC Oberlausitz

Teplice

FC Oberlausitz

Kakšen je zadnji rezultat med FC Oberlausitz proti Teplice?

Zadnja tekma med Teplice proti FC Oberlausitz je bila odigrana na 12 January 2019. Teplice zmagovalec tekme 5-1 na Teplice terenu. Rezultat ob polčasu je bil 3-0.

Predogled tekme med Teplice proti FC Oberlausitz

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Teplice na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Teplice vs FC Oberlausitz Scoruri live

Teplice vs FC Oberlausitz Teplice vs FC Oberlausitz 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Teplice vs FC Oberlausitz