Talleres Cordoba vs Racing Club

Talleres Cordoba

Racing Club

Kakšen je zadnji rezultat med Racing Club proti Talleres Cordoba?

Zadnja tekma med Talleres Cordoba proti Racing Club je bila odigrana na 04 December 2018. Racing Club zmagovalec tekme 1-3 na Talleres Cordoba terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.

Predogled tekme med Talleres Cordoba proti Racing Club

Tekma se bo igrala 04 December 2018 ob Talleres Cordoba na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Talleres Cordoba proti Racing Club

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 04 December 2018 med igranjem tekme.

Talleres Cordoba vs Racing Club Scoruri live

Talleres Cordoba vs Racing Club Talleres Cordoba vs Racing Club 04 December 2018 01:30 90 mins Konec Talleres Cordoba vs Racing Club