Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal

Tala Al Jaish

Nogoom El Mostakbal

Kakšen je zadnji rezultat med Nogoom El Mostakbal proti Tala Al Jaish?

Zadnja tekma med Tala Al Jaish proti Nogoom El Mostakbal je bila odigrana na 23 December 2018. Tala Al Jaish zmagovalec tekme 2-1 na Tala Al Jaish terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Gamal pen. 10 ⚽
Mohamed 89 ⚽
⚽ 45 Fathallah pen.

Predogled tekme med Tala Al Jaish proti Nogoom El Mostakbal

Tekma se bo igrala 23 December 2018 ob Tala Al Jaish na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Tala Al Jaish proti Nogoom El Mostakbal

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 December 2018 med igranjem tekme.

Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal 23 December 2018 18:30 90 mins Konec Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal