Tala Al Jaish vs El Gounah

Tala Al Jaish

El Gounah

Kakšen je zadnji rezultat med El Gounah proti Tala Al Jaish?

Zadnja tekma med Tala Al Jaish proti El Gounah je bila odigrana na 06 November 2018. Tala Al Jaish zmagovalec tekme 5-0 na Tala Al Jaish terenu. Rezultat ob polčasu je bil 3-0.

Predogled tekme med Tala Al Jaish proti El Gounah

Tekma se bo igrala 06 November 2018 ob Tala Al Jaish na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Tala Al Jaish proti El Gounah

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 November 2018 med igranjem tekme.

Tala Al Jaish vs El Gounah Scoruri live

Tala Al Jaish vs El Gounah Tala Al Jaish vs El Gounah 06 November 2018 16:00 90 mins Konec Tala Al Jaish vs El Gounah