T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily

T.P. Mazembe Englebert

El Ismaily

Kakšen je zadnji rezultat med El Ismaily proti T.P. Mazembe Englebert?

Zadnja tekma med T.P. Mazembe Englebert proti El Ismaily je bila odigrana na 12 January 2019. T.P. Mazembe Englebert zmagovalec tekme 2-0 na T.P. Mazembe Englebert terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Ushindi 83 ⚽
Mondeko 86 ⚽
Gbohouo 44
El Ismaily

Predogled tekme med T.P. Mazembe Englebert proti El Ismaily

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob T.P. Mazembe Englebert na terenu za - Champions League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily Scoruri live

T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily 12 January 2019 14:00 90 mins Konec T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily