Sunderland vs Luton

Sunderland

Luton

Kakšen je zadnji rezultat med Luton proti Sunderland?

Zadnja tekma med Sunderland proti Luton je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Sunderland's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.

Predogled tekme med Sunderland proti Luton

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Sunderland na terenu za Anglija League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Sunderland vs Luton Scoruri live

Sunderland vs Luton Sunderland vs Luton 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Sunderland vs Luton