Sudtirol vs Wacker Innsbruck

Sudtirol

Wacker Innsbruck

Kakšen je zadnji rezultat med Wacker Innsbruck proti Sudtirol?

Zadnja tekma med Sudtirol proti Wacker Innsbruck je bila odigrana na 12 January 2019. Sudtirol zmagovalec tekme 3-0 na Sudtirol terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Sudtirol
Simone Mazzocchi 41 ⚽
Simone Mazzocchi 51 ⚽
De Cenco 87 ⚽

Predogled tekme med Sudtirol proti Wacker Innsbruck

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Sudtirol na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Sudtirol vs Wacker Innsbruck Scoruri live

Sudtirol vs Wacker Innsbruck Sudtirol vs Wacker Innsbruck 12 January 2019 15:00 90 mins Konec Sudtirol vs Wacker Innsbruck