Stockport vs Truro City

Stockport

Truro City

Kakšen je zadnji rezultat med Truro City proti Stockport?

Zadnja tekma med Stockport proti Truro City je bila odigrana na 12 January 2019. Stockport zmagovalec tekme 5-0 na Stockport terenu. Rezultat ob polčasu je bil 4-0.

Predogled tekme med Stockport proti Truro City

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Stockport na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Stockport vs Truro City Scoruri live

Stockport vs Truro City Stockport vs Truro City 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Stockport vs Truro City