St Polten vs SKU Amstetten

St Polten

SKU Amstetten

Kakšen je zadnji rezultat med SKU Amstetten proti St Polten?

Zadnja tekma med St Polten proti SKU Amstetten je bila odigrana na 12 January 2019. St Polten zmagovalec tekme 4-2 na St Polten terenu. Rezultat ob polčasu je bil 3-2.

Predogled tekme med St Polten proti SKU Amstetten

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob St Polten na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

St Polten vs SKU Amstetten Scoruri live

St Polten vs SKU Amstetten St Polten vs SKU Amstetten 12 January 2019 16:00 90 mins Konec St Polten vs SKU Amstetten