Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Spartak Trnava

MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Kakšen je zadnji rezultat med MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas proti Spartak Trnava?

Zadnja tekma med Spartak Trnava proti MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Spartak Trnava's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Senad Jarovic 44 ⚽
Tomas Vantruba 72 ⚽
⚽ 76 Stas
⚽ 90

Predogled tekme med Spartak Trnava proti MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Spartak Trnava na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Spartak Trnava proti MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas Scoruri live

Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas