Smouha vs El Daklyeh

Smouha

El Daklyeh

Kakšen je zadnji rezultat med El Daklyeh proti Smouha?

Zadnja tekma med Smouha proti El Daklyeh je bila odigrana na 06 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Smouha's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.

Predogled tekme med Smouha proti El Daklyeh

Tekma se bo igrala 06 November 2018 ob Smouha na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Smouha proti El Daklyeh

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 November 2018 med igranjem tekme.

Smouha vs El Daklyeh Scoruri live

Smouha vs El Daklyeh Smouha vs El Daklyeh 06 November 2018 16:00 90 mins Konec Smouha vs El Daklyeh