Simba vs JS Saoura

Simba

JS Saoura

Kakšen je zadnji rezultat med JS Saoura proti Simba?

Zadnja tekma med Simba proti JS Saoura je bila odigrana na 12 January 2019. Simba zmagovalec tekme 3-0 na Simba terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Simba
Okwi 45 ⚽
Kagere 52 ⚽
Kagere 68 ⚽
JS Saoura

Predogled tekme med Simba proti JS Saoura

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Simba na terenu za - Champions League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Simba vs JS Saoura Scoruri live

Simba vs JS Saoura Simba vs JS Saoura 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Simba vs JS Saoura