Sepidroud Rasht vs Saipa

Sepidroud Rasht

Saipa

Kakšen je zadnji rezultat med Saipa proti Sepidroud Rasht?

Zadnja tekma med Sepidroud Rasht proti Saipa je bila odigrana na 05 February 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Sepidroud Rasht's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-2.
Shenanizadeh 10 ⚽
Shenanizadeh 24 ⚽
Saipa
⚽ 21 Asadi
⚽ 29 Jafari

Predogled tekme med Sepidroud Rasht proti Saipa

Tekma se bo igrala 05 February 2019 ob Sepidroud Rasht na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Sepidroud Rasht proti Saipa

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 February 2019 med igranjem tekme.

Sepidroud Rasht vs Saipa Scoruri live

Sepidroud Rasht vs Saipa Sepidroud Rasht vs Saipa 05 February 2019 13:00 90 mins Konec Sepidroud Rasht vs Saipa