Sepidroud Rasht vs Naft Masjed Soleyman

Sepidroud Rasht

Naft Masjed Soleyman

Kakšen je zadnji rezultat med Naft Masjed Soleyman proti Sepidroud Rasht?

Zadnja tekma med Sepidroud Rasht proti Naft Masjed Soleyman je bila odigrana na 23 November 2018. Naft Masjed Soleyman zmagovalec tekme 0-1 na Sepidroud Rasht terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
⚽ 34 Afaghi

Predogled tekme med Sepidroud Rasht proti Naft Masjed Soleyman

Tekma se bo igrala 23 November 2018 ob Sepidroud Rasht na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Sepidroud Rasht proti Naft Masjed Soleyman

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 November 2018 med igranjem tekme.

Sepidroud Rasht vs Naft Masjed Soleyman Scoruri live

Sepidroud Rasht vs Naft Masjed Soleyman Sepidroud Rasht vs Naft Masjed Soleyman 23 November 2018 12:30 90 mins Konec Sepidroud Rasht vs Naft Masjed Soleyman