Sepidroud Rasht vs Esteghlal

Sepidroud Rasht

Esteghlal

Kakšen je zadnji rezultat med Esteghlal proti Sepidroud Rasht?

Zadnja tekma med Sepidroud Rasht proti Esteghlal je bila odigrana na 07 December 2018. Esteghlal zmagovalec tekme 0-5 na Sepidroud Rasht terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.

Predogled tekme med Sepidroud Rasht proti Esteghlal

Tekma se bo igrala 07 December 2018 ob Sepidroud Rasht na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Sepidroud Rasht proti Esteghlal

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 07 December 2018 med igranjem tekme.

Sepidroud Rasht vs Esteghlal Scoruri live

Sepidroud Rasht vs Esteghlal Sepidroud Rasht vs Esteghlal 07 December 2018 12:30 90 mins Konec Sepidroud Rasht vs Esteghlal