Schalke II vs St Pauli II

Schalke II

St Pauli II

Kakšen je zadnji rezultat med St Pauli II proti Schalke II?

Zadnja tekma med Schalke II proti St Pauli II je bila odigrana na 12 January 2019. Schalke II zmagovalec tekme 3-1 na Schalke II terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.

Predogled tekme med Schalke II proti St Pauli II

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Schalke II na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Schalke II vs St Pauli II Scoruri live

Schalke II vs St Pauli II Schalke II vs St Pauli II 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Schalke II vs St Pauli II