Sao Jose PoA RS vs Caxias RS

Sao Jose PoA RS

Caxias RS

Kakšen je zadnji rezultat med Caxias RS proti Sao Jose PoA RS?

Zadnja tekma med Sao Jose PoA RS proti Caxias RS je bila odigrana na 12 January 2019. Caxias RS zmagovalec tekme 0-1 na Sao Jose PoA RS terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Caxias RS
⚽ 23 Balbino

Predogled tekme med Sao Jose PoA RS proti Caxias RS

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Sao Jose PoA RS na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Sao Jose PoA RS vs Caxias RS Scoruri live

Sao Jose PoA RS vs Caxias RS Sao Jose PoA RS vs Caxias RS 12 January 2019 21:00 90 mins Konec Sao Jose PoA RS vs Caxias RS