Sanat Naft vs Saipa

Sanat Naft

Saipa

Kakšen je zadnji rezultat med Saipa proti Sanat Naft?

Zadnja tekma med Sanat Naft proti Saipa je bila odigrana na 14 December 2018. Sanat Naft zmagovalec tekme 2-1 na Sanat Naft terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Sanat Naft
Jahani 65 ⚽
Ghobishavi 82 ⚽
Saipa
⚽ 26 Abbasian

Predogled tekme med Sanat Naft proti Saipa

Tekma se bo igrala 14 December 2018 ob Sanat Naft na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Sanat Naft proti Saipa

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 14 December 2018 med igranjem tekme.

Sanat Naft vs Saipa Scoruri live

Sanat Naft vs Saipa Sanat Naft vs Saipa 14 December 2018 12:30 90 mins Konec Sanat Naft vs Saipa