Sanat Naft vs Nassaji Mazandaran

Sanat Naft

Nassaji Mazandaran

Kakšen je zadnji rezultat med Nassaji Mazandaran proti Sanat Naft?

Zadnja tekma med Sanat Naft proti Nassaji Mazandaran je bila odigrana na 23 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Sanat Naft's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Sanat Naft
Jahani 90 ⚽
⚽ 63 Gvelesiani

Predogled tekme med Sanat Naft proti Nassaji Mazandaran

Tekma se bo igrala 23 November 2018 ob Sanat Naft na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Sanat Naft proti Nassaji Mazandaran

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 November 2018 med igranjem tekme.

Sanat Naft vs Nassaji Mazandaran Scoruri live

Sanat Naft vs Nassaji Mazandaran Sanat Naft vs Nassaji Mazandaran 23 November 2018 14:10 90 mins Konec Sanat Naft vs Nassaji Mazandaran