San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe

San Martin Tucuman

Colon Santa Fe

Kakšen je zadnji rezultat med Colon Santa Fe proti San Martin Tucuman?

Zadnja tekma med San Martin Tucuman proti Colon Santa Fe je bila odigrana na 25 November 2018. Temkma je bila neodločena 0-0 na San Martin Tucuman's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Adrian Arregui 30
Alberto Facundo Tino Costa 43
59 Emanuel Olivera
90 Franco Zuculini

Predogled tekme med San Martin Tucuman proti Colon Santa Fe

Tekma se bo igrala 25 November 2018 ob San Martin Tucuman na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med San Martin Tucuman proti Colon Santa Fe

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 25 November 2018 med igranjem tekme.

San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe Scoruri live

San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe 25 November 2018 23:20 90 mins Konec San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe